Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 1 Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 2 Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 3 Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 4 Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 5 Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 6

Metro Survival Para Hileli MOD APK [1.57] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yakın gelecekte, tüm dünya çatışmaları çözüldü, hiçbir şey öngörülmedi.


Metro Survival 1.57 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Çok para kazanmak için para alın
Metro Survival bir rol yapma aksiyon oyunudur ancak özel ve yeni bir konsept, nükleer savaş sonrası bir dünya ve hayatta kalmak için Metro tünellerine çekilen az sayıda insan kullanır. Oyuncunun yolculuğu, kaynaklar kıt olduğunda başlar, ancak hayatta kalmak için her şeye karar vermeleri için tehlike her zaman yakındır. Oyunculara hayatta kalma türüne yeni deneyimler getirmeyi vaat eden, potansiyel dolu bir konsept.


Metro Survival v1.57 MOD APK


Metro Survival'ın gerçeği Rusya'dadır, bu nedenle metro sistemi sonsuz derinlikte ve genişletilmiştir, birçok farklı istasyon yaratır ve yavaş yavaş yeraltında bir dünya oluşturur. Bu konumlar aracılığıyla, oyuncuların çöp veya potansiyel maden yataklarından kaynak toplaması gerekir. Ayrıca, hedeflerini tamamlamak veya arsadaki tüm sırları fethetmek için diğer hayatta kalanlarla ticaret yapmaları gerekiyor.


Metro Survival Para Hilesi


Bu geniş yeraltı sistemine dayalı olarak birçok tehlike de ortaya çıkacak ve oyuncu sayısız farklı düşmanla savaşmalıdır. Buna rağmen, daha uzun süre hayatta kalmak veya çevreden kaynaklanan özel zorlukların üstesinden gelmek için tüm kaynakları etkili bir şekilde kullanmak da dahil olmak üzere, silah ve mühimmat stoklamayı bilmeleri gerekir. Bu mekaniklere güvenerek, oyuncuların hayatta kalmaları ve tüm engelleri aşmaları, hatta öğeleri birden çok amaç için kaydetmeleri gerekir.


Metro Survival Silah Hilesi


Oyun, oyuncuların tünellerde hareket ederken bile daha çevik hareket etmesini ve daha fazla vizyona sahip olmasını sağlayan esnek ve dinamik bir yukarıdan aşağıya kontrol sistemine sahiptir. Canlı ve zenginlerle dolu tüneli tasarlama yeteneği sayesinde oyuncular küçükten büyüğe birçok farklı ortamda savaşabilirler. Konuma bağlı olarak, kamera, oyuncunun karakteri ve çevresini tam olarak görebilmesi için otomatik olarak değişecektir.


Metro Survival Apk Hile


Ek olarak, karakterin çevre ile etkileşimi dinamiktir ve yol boyunca öğeleri toplamalarına veya mekanizmaları kolayca etkinleştirmelerine olanak tanır. Bu arada oyuncular, iyileşmelerine, silah değiştirmelerine ve esnek bir şekilde mühimmat yüklemelerine yardımcı olan çeşitli doğrudan kullanım öğelerini donatabilir. Oyuncular daha fazla şey topladıkça yeni şeyler yavaş yavaş ortaya çıkacak ve kontrol mekanizması tünellerde hareket ederken mutlak hareket kabiliyetine sahip olmalarını sağlıyor.


Metro Survival Apk indir


Metro Survival, her biri oyuncuların ticaret yapması veya daha fazla görev toplaması için önemli işlevlere sahip birçok istasyonu veya dağınık yerleşimi tanıtır. Daha küçük tüneller onları birbirine bağlar ve oyuncu gizli tünelleri bulmada başarılı olursa özel alanlara girebilir. Ek olarak, tren istasyonları her zaman bir refah duygusuna sahiptir ve oyuncunun harap bir dünyada hayatta kalması için yeni potansiyeller açar. Metro Survival'ın işçiliği sistemi birçok önemli iyileştirmeye sahiptir ve kullanıcıların ihtiyaç durumunda birbirlerinin yerine çeşitli malzemeleri kullanmalarına olanak tanır. Başka bir deyişle, oyuncular çevredeki tüm atıkları zanaat yapmak için kullanabilir ve zanaatkarlık daha basit hale geldiğinde daha fazla alan kazanabilirler. Ek olarak, oyuncular planların kilidini açtıkça veya toplarken, oluşturulacak yeni içeriklerin kilidini açarlar.


Metro Survival Apk Son Sürüm


Metro Survival, dünyayı ve oyuncunun yolculuğunu inşa etmek için metro metro konseptini kullanan olağanüstü bir hayatta kalma oyunudur. Hatta insanların her gecekondu mahallesindeki sefil ve sıkışık hayatlarını tasvir ediyor, ancak oyuncular sürekli olarak metro sisteminin yeni alanlarını keşfettiklerinde her şey büyüleyici bir his yaratıyor.


Metro Survival indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Return to Planet X APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar