Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14]

Puan: 3.86 (Oylar: 7)
Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14] 1 Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14] 2 Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14] 3 Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14] 4 Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14] 5 Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [v1.9.14] 6

Slingshot Stunt Driver Para Hileli MOD APK [1.9.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha önce sapan yardımıyla araba fırlattınız mı ? Bu ilginç oyunu kesinlikle deneyin.


Slingshot Stunt Driver 1.9.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ödüllere ücretsiz sahip olabilirsiniz (Para vs)
  2. Reklamsız
Slingshot Stunt Driver, TapNice oyun şirketi tarafından piyasaya sürülen sıradan bir yarış mobil oyunudur. Oyunda oyuncu, arabayı hızlandırmak ve engebeli dağ yollarında çılgın numaralar elde etmek için bir sapan kullanan alternatif bir yarışçı olarak hareket edecek. Gerçekçi şekiller, çılgın oyun, süreç grafikleri ve zarif araçlar, bu yarış oyununu küresel oyuncular için çekici kılıyor. Slingshot Stunt Driver, oyun boyunca çok arazili ve tek pistli bir yarış geçişi sunuyor. Bir yol parkuru olmasına rağmen yol çok dar ve parkur düz zeminle sınırlı değil. Bu nedenle, sürüş hızına ve kontrol yönüne dikkat edin. Aksi takdirde uçup gideceksiniz. Parkur sizi bekleyen altınlarla dolu. Arabanızı çarpışmalara karşı daha dayanıklı hale getirmek için oyunu oynayın ve daha fazla altın toplayın. Çalışırken daha yumuşak olacaktır. Kendinizi klasik bir yarış oyunu gibi hissetmeyeceksiniz.


Slingshot Stunt Driver v1.9.14 MOD APK


Slingshot Stunt Driver, oynaması çılgın, güzel görünümlü bir mobil oyundur. Oyunu ilk gördüğümüzde büyüleyici bir yarış mobil oyunu olduğunu düşündük. Ancak daha sonra, oyunun aslında arabayı bir sapan mermisi şeklinde fırlatmak olduğunu öğrendik. Bu eylemler sayesinde raydan sekecektir. Sonunda varışı şaşırtıcı bir beyin deliği olarak tanımlayabiliriz. Oyuncuların arabalarını fırlatmak ve daha hızlı koşmak için bir sapan kullanmaları gerekiyor. Araba çalışırken yön değiştirmek için de parmaklarınızı kullanmanız gerekiyor. Hızlanmanıza nasıl izin verileceği ile birlikte çeşitli aksesuarlar var. Lütfen görünen altınları toplamaya dikkat edin. Amacınız arabanızı kontrol etmek, bitiş çizgisine sorunsuzca ulaşmak ve daha fazla piste meydan okumaktır. Parkur hala çok virajlı. Bu yüzden uçuruma düşmekten veya engellere çarpmaktan kaçının ve becerilerinizi gösterin.


Slingshot Stunt Driver Para Hilesi


Hızlanmak ve aşırı hızı hissetmek ve daha fazla parkur geçmek için benzersiz bir sapan kullanacaksınız. Pistten kendi başınıza uçmaktan kaçınmak için güvenli bir şekilde sürün. Böylece bitiş çizgisine ulaşmak için becerilerde ustalaşabilirsiniz. Ayrıca arabanızı makul bir şekilde kontrol edebilir ve her yolda cömert ödüller için daha fazla altın toplayabilirsiniz.


Slingshot Stunt Driver APK hile


Slingshot Stunt Driver benzersiz bir yarış oyunudur. Oyuncu kontrollü arabanın hızlanması için dev bir sapan kullanması gerekiyor. Arabamıza daha fazla ivme kazandırmak için dev sapanı mümkün olduğunca aşağı çekmek için ekranı geriye doğru kaydırın. Dışarı çıktıktan sonra, arabamızın hızlanmaya devam etmesi için kontrol etmek, yön değiştirmek ve sahne almak tamamen oyuncuya kalmış.


Slingshot Stunt Driver APK Android oyun CLUB


Slingshot Stunt Driver'ın oynanışı basittir. Oyuncuların yalnızca belirli bir yoğunluğu uzatması ve fırlatma açısını ayarlaması gerekir. Gerçek operasyonda, oyuncuların sadece çekme mukavemetini maksimize etmesi değil, aynı zamanda fırlatma yönünü de ayarlaması gerekiyor. İlerleme sürecinde arabanın geri tepmesini en aza indirmek için pistin açısına ve eğimine göre ayarlama yapmanız gerekir. Böylece hedefe en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Basit oynanış ve mekandaki farklı engeller ile çeşitli efekt değişiklikleri var.


Slingshot Stunt Driver APK para Hilesi


Arabayı sapandan fırlattıktan sonra ne kadar uzağa zıplayabileceğinizi düşünüyorsunuz? Aşırı bir sürüş testine hazır olacaksınız. Şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın ve en tuhaf araba gösterilerine hazır olun, harika yükseltmeleri keşfedin ve zıplamaya devam edin. Oyun gerçek grafikler ve manzara sunuyor. Aksi takdirde, çeşitli benzersiz ortamlar ve sahneler vardır. Ve 3D stili daha da heyecan verici. Slingshot Stunt Driver, mükemmel bir ekrana sahip bir arabayı fırlatmak için sapan kullanan eğlenceli ve sıradan bir mobil oyundur. Oyun basit. Sapanı uzatmak için ekrana dokunun ve kaydırın. Arabanın fırlatma yönünü kontrol ettikten sonra, sona ulaştığınızda ödül alabileceğinizi belirtin. Ardından, sapan ve araba özelliklerini yükseltebilirsiniz.


Slingshot Stunt Driver Altın Hilesi


Slingshot Stunt Driver'ın grafik tasarımı çok mükemmel. Sahnede ister kayalık bir yol ister kumlu bir ağaç olsun, hassas tasvirin altında gerçeğe benzer bir görsel efekt sunuyor. Dağlar, çöller ve denizler gibi çeşitli sahne ayarları, oyuncuları dünya çapında yarışırken birçok yer şekli stilini deneyimlemeye götürecek. Yarış arabalarına güç veren sapanlar bile çok yüksek bir azalmaya sahiptir. Deneyimden yola çıkarak, Slingshot Stunt Driver mükemmel grafikleri, çılgın oynanışı ve güçlü kontrast efektleriyle oyunculara derin bir izlenim bırakıyor. Oyun sürecindeki çeşitli hileler de oyunculara başka bir eğlence getiriyor. Belki de misket fırlatmak için sapan kullanmayı düşüneceksiniz. Ancak engebeli dağ yollarında yarış oyunu için desteğin deri sapan olacağını asla düşünmezsiniz. Belki de oyunun komik olduğunu düşünüyorsun. Ancak zarif ve gerçekçi grafiklerle birleştiğinde övgüye değer bir şey var. Enfes grafiklere sahip elle çizilmiş yarış oyunları için bir zaafınız varsa, lütfen Slingshot Stunt Driver'ı kaçırmayın.


Slingshot Stunt Driver Araba Hilesi


Büyüleyici bir yarış, zıplama oyunudur. Oyuna rampa sprint de denir. Rahatlatıcı ve dekompresyon oyunları için çok uygundur. Oyunun genel görüntüsü, hassas ayrıntılar ve gerçekçi çarpışma efektleriyle çok gerçekçi. Performans güçlüdür. Kontrol sistemi basittir, ancak bu oyunun büyülü gündelik oynanışı zordur. Oyunda ekrana dokunmanız, sprinti hızlandırmanız, mesafeye uçmanız, altın para kazanmanız ve ardından motoru güçlendirmeniz gerekiyor. Böylece çekişi artırabilirsiniz. İleri geri gidecek. Oyunun temel modu seviyeleri geçmektir. Seviyeler arttıkça, zorluk yavaş yavaş artar. Ve yoldaki engeller artacak. Yukarıdaki bilgilere göre, oyuncular arabayı güçlendirmek için motor itişini geliştirebilir ve çevrimdışı altın paraları toplayabilir. İkinci olarak oyunda çeşitli modeller sizleri bekliyor. İsterseniz, indirmek ve deneyimlemek için zaman ayırın. Oyunda, oyuncular pistte hızlanmak için arabalarını kontrol edecekler. Havada çeşitli heyecan verici eylemler gerçekleştirdikten sonra ileriye doğru koşacaklar. En uzağa koşan oyuncu daha fazla ödül alacak.


Slingshot Stunt Driver hile nasıl yapılır


Operasyon ve oynanış basittir. Koşmayı hızlandırmak, mesafeye uçmak, altın almak, motoru güçlendirmek ve itişi artırmak için ekrana dokunun. Yani döngü ileri geri gider. Başlıca görevleriniz, bir döngü oluşturmak ve kişiselleştirilmiş arabanızı ilerletirken heyecan verici hızın keyfini çıkarmaktır. 


Slingshot Stunt Driver Son Sürüm apk indir


Slingshot Stunt Driver, oyunculara motor, itme gücü ve altın para sağlar. Bu üç özellik gelişebilir. Oyuncular, daha güçlü bir güç elde etmek için ilgili özellikleri tercihlerine göre yükseltebilirler. Farklı oyuncular tarafından seçilen geliştirme rotası ile ilgili özel efektleri getirecektir. Zengin ayrıntılar gerçekçi bir deneyim getiriyor ve etkileyici görüntünün getirdiği görsel anlam, oyuncuların neredeyse gerçek efektlerin keyfini çıkarmasını sağlıyor.


Slingshot Stunt Driver hile nasıl indirilir?


Şu anda, bir milyondan fazla kurulumla Google Play Store resmi ücretsiz oyun listesinde Slingshot Stunt Driver MOD APK 8. sırada yer alıyorlar . Ve yaklaşık 10.000 inceleme ve 4,4 puanla içeriği herkes için uygun olarak değerlendiriyorlar. Eğlenceli bir mancınık atılım oyunu olacak. Bu sefer mancınık bir araba. Araba motorunu ve sapan esnekliğini yükseltmek, yönü ayarlamak ve arabayı çıkarmak için altın paraları kullanabilirsiniz.


Slingshot Stunt Driver indirin (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Futbol X APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar