Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 15)
Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6

Bus Simulator 17 Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular bu oyun sayesinde gerçek bir sürücünün tüm deneyimlerini, hatta normal süreçlerini bile yaşayacaklar.


Bus Simulator 17 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm Bölümler Açık
Otobüs gibi toplu taşıma, dünyadaki hemen hemen tüm şehirlerde yaygın ve önemli hale geldi. Herkese sunduğu ucuz ve kolaylık, hatta her yolculukta hassas ve dakik olma yeteneği için seviliyorlar. Peki hiç otobüs şoförü olmayı ve sayısız yolculuk yapmayı deneyimlediniz mi? Deneyimin tadını çıkarmak istiyorsanız Bus Simulator 17 tam size göre bir oyun olacak. Bu doğru; Canlı 3D grafiklere ve gerçekçi hava efektlerine sahip gerçek bir otobüs simülasyon oyunudur. Oyuna gelince, oyuncular bir otobüs şoförü olma hissinin tadını çıkaracak ve sayısız farklı türdeki halk otobüslerini deneyimleyecekler.


Bus Simulator 17 v2.0.0 MOD APK


Oyunun özüne gelmeden önce, Bus Simulator 17'yi öne çıkaran ilk faktör, canlı 3D grafik motorudur. Dünya, nesneler, çevre, insanlar, hava durumu ve çok daha fazlası gibi şeyler gerçekten inşa edilecek ve geliştirilecektir. Tüm otobüsler ve araçlar bile doğru bir şekilde simüle edilecek ve şehre veya bölgeye zengin bir canlılık getirecek. Hava durumu unsuru da öne çıkan unsurdur; Oyuncular gece ve gündüz, güneşli ve yağmurlu, karanlık ve canlı eğlenirken, hava durumu etkileri bile şehri ve oyuncunun gezisini büyük ölçüde etkileyecektir. Birçok oyuncu, çeşitli oyun ve grafikleri ve keşfedilecek geniş bir dünya nedeniyle Bus Simulator 17'den hoşlanıyor.


Bus Simulator 17 Para Hilesi


Bus Simulator 17, oyuncuları gerçek bir otobüs şoförü olma deneyimiyle tatmin etmek için mükemmel şekilde geliştirilmiş, çeşitli oyun ve derinliklere sahiptir. Açıkçası, oyuncunun asıl işi sürücü olacak, ancak oyunun kontrolleri ve diğer işlevleri anahtarlar. Diğer sürüş oyunlarının atari sürüş mekanizmasını uygulamak yerine Bus Simulator 17, tüm kontrolleri otantik ve canlı hale getirecek. Özellikle iç mekan mükemmel bir şekilde simüle edilmiş ve oyuncuların keyif alması için devasa bir görev sistemi. Ayrıca, oyuncular oyuna trafik kuralları, araç kullanımı ve zaman içinde sürücünün sağlığı gibi gerçekçi mekanikler uygulamalıdır. Oyuncular bu oyun sayesinde gerçek bir sürücünün tüm deneyimlerini, hatta normal süreçlerini bile yaşayacaklar.


Bus Simulator 17 Altın Hilesi


Bus Simulator 17, oyunculara en sevdikleri araçları tasarlamanın keyfini çıkarmaları için geniş bir özelleştirme yelpazesine sahip devasa bir otobüs sistemi sunacak. Oyuncular ayrıca uzun vadeli oyunun tadını çıkarmak ve en iyi otobüs sürüş deneyimine sahip olmak için onları yükseltebilir ve dekore edebilir. Sadece otobüs değil, oyun, oyuncuların dünyayı farklı bir perspektiften keşfetmekten ve tadını çıkarmaktan zevk almaları için birçok küçük ve hatta otobüsle ilgili araçlar ekleyecek. Daha da iyisi, oyuncuların aynı anda birden fazla otobüsün kilidini açabilmeleri ve otobüs şirketlerini geliştirmek veya genişletmek için diğer sürücüleri işe alabilmeleri.


Bus Simulator 17 apk indir


Bus Simulator 17, gerçekçi ve canlı bir otobüs sürüş mekanizması ekler ve oyunculara bunu birçok farklı perspektiften deneyimleme fırsatı sunar. En belirgin olanı, oyuncuların iç manzaranın tadını çıkarmalarına ve tüm misafirlerini gözlemlemelerine izin veren birinci şahıs bakış açısıdır. Karakterin tüm aktiviteleri ve hareketleri mükemmel bir şekilde simüle edilmiştir ve oyuncunun veri yolu türüne bağlı olarak daha çeşitli hale gelecektir. Birinci şahıs perspektifi en uygun olanıdır, ancak oyuncu bir genel bakış için görüş açısını kolayca değiştirebilir ve aracı daha yüksek doğrulukla dar açılarda manevra yapmasına yardımcı olabilir.


Bus Simulator 17 hile nasıl indirilir?


Oyuncunun ana gelir kaynağı, oyun tarafından sunulan sözleşmelerden ve işlerden gelir; onlar çeşitlidir ve bol miktarda bulunurlar; Bonus seviyesi bile işin zorluğuna bağlı olarak değişecektir. Dahası, her görev basit açıklamalarla gelecek, insanlara kolayca yardımcı olacak ve ana rotalarını kavrayacak. Oyun, oyunculara bir GPS ile yardımcı olacak ve oyuncuları en doğru rotayı kullanmaları için yönlendirmek için yeni konumları ve verileri otomatik olarak güncelleyecektir.


Bus Simulator 17 Otobüs Hilesi


Bus Simulator 17 dünyası, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için aydınlatma ve hava durumu öğeleriyle birleştirilmiş son teknoloji 3D grafik motoru sayesinde gerçek ve canlı bir şekilde inşa edilmiştir. Dahası, oyun bir açık dünya sürüş simülasyonudur, böylece oyuncular araba kullanırken istedikleri yere gidebilir ve yeni doğal manzaraları keşfedebilirler. Dünyanın özgünlüğü, oyunun dünyayı inşa etme ve otobüs şoförü işinin tadını çıkarırken oyuncuya birçok duygu getirme yeteneğini gösteren en küçük unsurlardan ve nesnelerden gelir. Bus Simulator 17, kullanıcılara bir otobüs şoförünün gerçek hissini ve deneyimini yaşatabilecek en iyi simülasyon oyunlarından biridir. Dahası, otobüs kullanmak da şık bir eğlence olarak kabul edilir ve bu oyunla herkes en rahatını yaşayabilir.


Bus Simulator 17'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Drag Battle 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 15 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar