Survival Defender Para Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Survival Defender Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Survival Defender Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Survival Defender Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Survival Defender Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 4

Survival Defender Para Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda sürekli olarak yeni düşmanlar tanıtılacak ve dikkat edeceğiniz güçlü ekipman ve silahlara sahip olacaklar.


Survival Defender 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Survival Defender, oyuncuların, koruduğunuz savunmaya sürekli olarak yaklaşan farklı güçlere sahip canavar dalgalarıyla yüzleşmesini gerektirir. Oyuncular düşmanları bulabilecek ve düşmanlara hasar vermek için farklı oklar fırlatabilecekler. 


Survival Defender v1.6.6 MOD APK


Aynı zamanda çeşitli silahlara sahip düşmanlar karşınıza çıkacak ve sizden karakterinizin gücünü artırmanızı ve savunma hattını güçlendirmenizi isteyecek. Survival Defender'da oyuncu, amacı koruduğunuz savunmayı kırmak olan canavarlara saldırmak olan bir okçu rolünü oynayacak. 


Survival Defender Para Hilesi


Böylece düşmanların her zaman ortaya çıktığını görebileceksiniz ve savunma hattınıza çarpmamaları için hedeflerinizi önceliklendirebileceksiniz. Oyun ekranı yalnızca, oyuncu çok sayıda saldırı aldığı veya tüm düşmanları yok ettiği için yenilgi aldığında durur. Aynı zamanda, kontrollere tamamen erişilebilir.


Survival Defender Silah Hilesi


Karakter hareket etmeyecek, sadece doğru okları atmak için yerinde duracak ve oyuncu hedefi seçecek ve onları hızla yok edecektir. Oyuncu, saldırıyı etkinleştirmek ve bu eylemi sürekli olarak gerçekleştirmek için ekranı basılı tutar ve ardından bırakır. Aynı zamanda düşman dalgaları artacak ve silah ve teçhizata sahip düşmanlar, temel canavarlardan daha yüksek bir direnç seviyesine sahip olacak.


Survival Defender Elmas Hilesi


Survival Defender bölümlerinde zorluk yaşıyorsanız, karakterin gücünü arttırmanız gerekecektir. Karakterin gücü iki ana faktör tarafından belirlenir: silahlar ve oyuncunun kilidini açtığı beceriler. Silahlara gelince, oyuncular farklı şekillerde yay ve oklar bulabilecekler ve oyuncular güçlerini şekillerinden tanıyabilecekler. Ayrıca kilidini açtığınız becerilerden 3 tanesini de seçebilirsiniz.


Survival Defender Hile Apk


Oyunun ana hedefi hala savunmadır ve yükseltmeler yoluyla tahkimat seviyesi geliştirilecektir. Şekli, ahşap bir çitten düşmanların yok etmesi uzun sürecek taş bir duvara dönüşecek. Aynı zamanda oyuncular kazandıkları parayı tehlikeli durumlarda bazı iksirler almak için de kullanırlar. Keşfedeceğiniz farklı renklere ve ilginç efektlere sahip iksirler var.


Survival Defender Apk indir


Savunma hattını yok etmek isteyen canavar dalgaları size doğru ilerliyor ve seviyeyi tamamlamak için onları yok etmeniz gerekiyor. Oyuncular, korunan hedefi vurmalarına izin vermemek için düşmanın konumunu kolayca belirleyebilir ve isabetli atışlar yapabilir.


Survival Defender indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dream Hospital APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar