Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038] 1 Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038] 2 Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038] 3 Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038] 4 Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038] 5 Burnout Masters Para Hileli MOD APK [v1.0038] 6

Burnout Masters Para Hileli MOD APK [1.0038] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bazı seviyelerde oyuncular genellikle araba kullanırken sorunlarla karşılaşacak ve elbette bunlar elde ettikleri puanların sayısını etkileyecektir.


Burnout Masters 1.0038 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Garajın koşulsuz yükseltilmesi ve yükseltmeden sonra çok para kazanın. Bir araba satın aldıktan sonra garaj açılacaktır.
Burnout Masters, oyuncular etkileyici performanslar sergilemeye çalışacakları için oyuncuları dumanlı pistlere götürüyor. Oyun ekranı başladığında, uygun yere hareket edecekler ve puanı artırmak için arabanın yanma durumunu koruyacaklar. Aynı zamanda puanlara bağlı olarak bonusun seviyesi belirlenecek ve istedikleri kadar satın alabilecekler.


Burnout Masters v1.0038 MOD APK


Burnout Masters'da oyuncular sahip olabilecekleri yeni arabalar bulacaklar ve elbette bu güncelleme oyuncular için çekici. Farklı tasarımlara sahip araçlar, oyuncuların katılacağı oyun ekranlarına etkileyici deneyimler getiriyor. Aynı zamanda, yeni bir eşya ortaya çıktığında, şüphesiz oyuncuların katılımını bekleyen ve kontrol becerilerini göstermelerine izin veren yeni zorluklar olacaktır.


Burnout Masters Para Hilesi


Oyuncuların bulacağı yeni zorluk, bir maçta diğer oyunculara katılırken heyecan verici ve çeşitlidir. Her oyuncu, kullandığı tüm araba motorlarını yakarken diğer oyuncularla rekabet etmeye çalışacak. Aynı zamanda, oyuncuların katılmak zorunda kaldığı seviyelerin sayısı da çeşitlidir, bu nedenle en iyi sonuçları almaya çalışın ve sonunda kazanan siz olun.


Burnout Masters Araba Hilesi


Burnout Masters'a katıldığınızda yapmanız gereken ilk iş bu oyunun sunduğu kontrollere aşina olmak. Oyuncuların oyun sırasında elde edecekleri sonuçları belirleyen ana faktörün bu olması tamamen mantıklıdır. Aynı zamanda, bu oyunun amacı, aynı türdeki bazı oyunlardan farklı olacak, çünkü hepsi oyuncunun elde ettiği puan sayısına odaklanıyor ve bunu yapmak için etkileyici performanslar göstermeleri gerekecek.


Burnout Masters apk dayı


Oyuncular farklı bir alana sahip bir oyun ekranına girecek ve sonuçlarınızı etkileyebileceği için çevreleyen faktörlere dokunmamaya çalışacaklardır. Duyuru başladığında, daha büyük bir yer almak ve motor yakma gösterilerinizi yapmak için araba kullanacaksınız. Oyunda birçok performans sergileyebilir ve çok puan kazanabilirsiniz ve kaç puan elde ettiğinize bağlı olarak bonus miktarı da farklı olacaktır.


Burnout Masters Hile Apk


Seviyeye başladığınızda, ilk üç pozisyonda ödül olarak kabul edilen puan ve miktarı göreceksiniz, bu yüzden herkes en yüksek puanı almak istiyor. Bu oyunda para kesinlikle önemlidir ve arabayı hata yapmadan kontrol etmeye çalışacaksınız. Her seviyeden sonra, elde ettiğiniz sonuçların bir özetini alacaksınız ve artı puanların yanı sıra kaçınmanız ve yapmamanız gereken eksi faktörler olacak.


Burnout Masters Apk indir


Burnout Masters'da bölümleri tamamladığınızda nihai hedef, çok para kazanıp bunu istediğiniz arabaları satın almak için kullanabilmenizdir. Satın almaya karar vermeden önce bulabileceğiniz ve onlar hakkında bilgi edinmek için zaman ayırabileceğiniz birçok araba türü vardır. Aynı zamanda birçok arabayı toplamak, onları çeşitli seviyelere sürdüğünüzde farklı deneyimler getirecektir. Araba kullanmak, araba almaktan asla vazgeçmedi.


Burnout Masters Apk Altın Hilesi


Araba satın alma işlemini tamamladıktan sonra, arabanın görünüşünü ve iç aksamlarını değiştirmek gibi birçok şey sizi daha fazla para harcamaya zorluyor. Bu değişikliğin aracınıza olumlu etkisi oluyor ve özellikle her değişiklik araca yeni ve daha etkileyici bir görünüm kazandıracak. Yani bu, arabasını en sevdiği renkle daha güzel ve havalı hale getirirken kimsenin görmezden gelemeyeceği bir özellik.


Burnout Masters indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Goal APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar