Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5] 1 Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5] 2 Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5] 3 Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5] 4 Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5] 5 Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [v14.5.5] 6

Alive In Shelter Para Hileli MOD APK [14.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ailen ile yeraltı sığınağında hayatta kalmayı hissedin.


Alive In Shelter 14.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Geçen yıl, tüm dünya bir durumdaydı ve veba ile mücadele etti. Bir bütün olarak dünya, kehanetlerde görüldüğü gibi kıyametin, korku filmlerinin, salgın hastalıkların ve kıyamet günlerinin medyada giderek yaygınlaştığını görünce şaşkına dönüyor. Bazen, gerekli olmasa bile gerekli becerilerin donatılması tavsiye edilir. Alive In Shelter, gerekli deneyimi elde etmenize ya da ihtiyaç duydukları beklenmedik acil durum becerileriyle kendinizi eğitmek için bu zor günleri denemenize yardımcı olacak pratik bir oyun olacak.


Alive In Shelter v14.5.5 MOD APK


Alive in Shelter oyununda senaryo olarak, bir gün aniden, hayatınız eskisi kadar huzurlu ve rahat değil. Dünya, hayatınıza daha iyi hizmet etmek için büyük kolaylıklar getiremeyecek kadar modern. Ancak, her şeyin ikiliği vardır. Atom bombası savaşı patlak verdi ve sonrasında asla hayal etmediğiniz bir şey oldu. Tüm şehrinizi yok etti. Her şey! Evler, arabalar, şirketiniz, hatta akrabalarınız, arkadaşlarınız! İnsanlar çok öldü. Şanslı hayatta kalanlar, siz ve aileniz de dahil olmak üzere yaşam arayışı içinde her yere dağılır. Efsanevi kıyamet, yaşadığınız yeri gerçekten vurdu. Peki, bundan sonra ne yapmalısınız? Alive In Shelter ile keşfetmeyi deneyimleyelim.


Alive In Shelter Para Hilesi


Tüm insanlar panikledi ve yavaş yavaş yollarını kaybetti. Çünkü soludukları hava bile sorunludur. Canlarını alan görünmez zehir olacak. Şimdi sakin ol ve hayatını kurtarmak için bir çıkış yolu bul. Sığınacak güvenli bir yer şu anda en çok ihtiyaç duyulan şeydir. Issız bir adaya giden bir yeraltı yolu var. Belki de şu anda tek çıkış yolu budur. Tereddüt etmeye zaman yok, hayatınızı yeniden bulmak için yolculuğunuz için gerekli şeyleri bir an önce hazırlamanız gereken gün. Hayatta kalmak için ne gerekiyor? Yolculuğunuza müdahale etmemek için ne getirmemelisiniz. Alive In Shelter'ın kendi hayatınıza ve ailenizin hayatına karar vermesine yardımcı olacak akıllı bir yol seçin.


Alive In Shelter Altın Hilesi


Hedefiniz ıssız bir ada. Hiç kimsenin keşfetmediği ve ayak basmadığı bir topraktır. Burada, ıssız bir adanın romantizmi ve gizemiyle savaşmak için görünüşte değersiz şeyleri araçlara dönüştürmek için yaratıcılığınızı kullanın. Tabi ki ziyaret edenleri bekleyen huzurlu ve romantik bir diyar değil burası. Sayısız zorluklar ve korkunç şeyler sizi bekliyor. Cesaretinizi, cesaretinizi ve sağladığımız araçların desteğini, zorluklarınızı ve tehlikelerinizi mümkün olan en kısa sürede aşmak için kullanın. Göreviniz zorlu aşamalarda kendinizin ve ailenizin güvenliğini korumaktır.


Alive In Shelter Craft Hilesi


Durum ne olursa olsun, önce güvenlik! Bir seçimle karşı karşıya kaldığınızda, becerikli olun, yolculuğun sonuna kadar karakterinizi mümkün olduğunca uzun süre canlı tutmaktan muhakeme ve analizlerinizi durdurun. Alive In Shelter'ın size verdiği ipuçlarını hatırlayın, tuzaklardan kaçmak için kapıları açarken kullanılacak ipucunu analiz edin - sadece hayatta kalın. Gerisi şart değil. Kritik zamanlarda doğru kararlar vermek başarının anahtarıdır.


Alive In Shelter Hile Apk


Oyuna katılırken oyuncuların başarılarının bir listesi olacak. Sıralamada bir değişiklik olduğunda lider tablosu sürekli olarak güncellenecek ve çevrimiçi olarak herkese açık olacaktır. Çok yüksek bir puan elde etmek ve skor tablolarında iyi bir sıralama elde etmek için zorlukları hızla tamamlamaya çalışın. Rekabet etmek ve değerli ve çekici ödüller kazanmak için bilgi sitelerinde, sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Oyun türü çok popüler olmasa da çoğunuz oyunu seviyorsunuz ancak Alive In Shelter'ın optimizasyonları ile hayatınızda bir kez denemeye değer.


Alive In Shelter hile nasıl indirilir?


Üst düzey grafikler ve mükemmel görüntüler, sesler ile oyun, sadece İnternet'e bağlı olarak tüm cihazlarınıza yüklenebilir. Farklı dillerden oluşan sistem, oyuncuların her yerden katılmasını ve birlikte deneyim yaşamasını sağlar. Daha fazla bilgi ve beceriyle donatılacak deneyim karakteri olduğunuz renkli bir macerayı keşfedin, böylece beklenmedik durumlarla karşılaştığınızda üstesinden gelmek için hala cesaretiniz olur.


Alive In Shelter'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Make It Fly APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar