Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 1 Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 2 Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 3 Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 4 Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 5 Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 6

Lets Fish Mega Hileli MOD APK [6.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, birinci perspektif mekanizmasına göre işleyen bir balık tutma oyunudur.


Lets Fish 6.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Anında Balık Tutma hilesi
  2. Olta asla kopmaz
Olta balıkçılığı istisnai bir spordur. Oyuncunun kaslı fiziksel güce sahip olmasını gerektirmez, ancak gereken sabır ve titizliktir. Bu, onu birçok insan için uygun hale getirir ve oyun yapımcılarına heyecan getirir. Aslında bir balık avı oyunu yaratmak, bir strateji oyunu yapmak kadar zordur. Oyuncular başarılı bir balık avlamada başarılı olmak için birçok faktörü göz önünde bulundurmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, diğer balıkçılarla karşılaştığınızda oyundaki rekabet son derece serttir. Belirli bir aralık içinde, sayıların sayısı da sınırlıdır. Böylece daha iyi tekniklere sahip olanlar daha fazla balık yakalayabilir. Let's Fish birçok oyuncu tarafından beğeniliyor ve doğrudan Google Play'de 10 milyondan fazla indirme aldı. Şimdiye kadar, bu tür balık avlama oyunlarında hala en yüksek puan alan oyunlardan biridir.


Lets Fish v6.1.1 MOD APK


Bu, birinci perspektif mekanizmasına göre işleyen bir balık tutma oyunudur. Bu, oyuncuların sadece oltalarını ve göl, deniz, nehir… önlerini gördükleri anlamına gelir. Bu, oyun sürecine daha fazla odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, bir rol yapma oyunu gibi görünüyor, bu yüzden oyuncu, oynuyormuşum gibi hissedecek. Diğer birçok balıkçıyla karşılaşacağınız doğrudur. 


Lets Fish Olta Hilesi


Doğru açıyı ve kuvveti seçtikten sonra, çubuğu fırlatmanıza yardımcı olacak ekranın ortasındaki ana düğmeye tıklayın. Bundan sonra sakince oturun ve balığın balık tutmaya başlamasını bekleyin. Balık cümleyi ısırdığında oyuncu için işaretler olacaktır. Kararlı olacaklar, çabucak yenilmeyecekler, bu yüzden balıkları kısa bir süre için yormanız gerekecek. Oyuna 40'tan fazla balık türü dahil edilecek ve her şey sürekli olarak güncellenecektir.


Lets Fish İnci Hilesi


Orijinal oyunun son sürümde güncellenen yeni özellikleri, araştırma yapmak için çok zaman harcamanıza neden olacak. “Otomatik Makaralar”, oyuncuların balık tutmasını kolaylaştıran bir mod görevi görür. Çok meşgul olduğunuzda ancak yine de en iyi sonuçları alan en üstte olmak istiyorsanız, bu özelliği göz ardı etmeyin. 


Lets Fish Hile Apk


Oyuncuların karakterlerinin otomatik olarak balık tutmasına izin vermesini ve oyuncuların her zaman oyuna yapışmak zorunda kalmadan bazı işleri yapmak için yeterli zamana sahip olmalarını sağlar. Bunun avantajı, hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan size otomatik olarak bir miktar para vermesidir. Ancak, oyundan sorumlu olanlarla karşılaştırıldığında, biraz kayıp olması gerekir. Diğer bir zayıflık ise, hedeflerinize ulaşmak için sırt çantanızda bulunan tüm bonusları otomatik olarak kullanmasıdır.


Lets Fish Balık Hilesi


Bazen kurtarmak için kaybettiğiniz şeyler kullanılır. Ancak bu zayıflığı gidermek için oyun aynı zamanda oldukça olağanüstü bir özellik sunuyor. Artık başka bir bonus kullanmak için bonusu iptal edebilirsiniz. Hangisi daha uygunsa onu kullanırsanız biraz gecikmeden büyük balık kaybetmeyin. En son sürümün son özelliği, sırt çantası performansını yükseltecek olmasıdır. Durumla hızlı bir şekilde uyumlu olacaktır. Mağazadan satın aldığınız her şey anında envanterinizde görünecektir.


Lets Fish Apk indir


Olta balıkçıları için bu harika Android oyunu ile levrek balıkçılığı, spor balıkçılığı, buz balıkçılığı, büyük balık balıkçılığı, sinek balıkçılığı ve benzeri gibi düzinelerce farklı balık avlama aktivitesine katılın. Lets Fish ile rekabetçi yarışmalarda veya rahatlatıcı balık avlama seanslarında mevsimlik balıkçılık aktivitelerini deneyimleyin. En sevdiğiniz sporu akıllı telefonunuzun cebinde oynatın. Doğru fizik ve sezgisel kontrol ile gerçekçi sanal oyunun tadını çıkarın. Let's Fish Sport Balık Tutma Oyunlarındaki harika özellikler hakkında daha fazla bilgiyi yukarda bulabilirsiniz:


Lets Fish indir (MOD, Olta / Balık Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Destruction 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar