Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [v1.1.83]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [v1.1.83] 1 Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [v1.1.83] 2 Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [v1.1.83] 3 Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [v1.1.83] 4 Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [v1.1.83] 5

Crazy Chef Food Truck Game Para Hileli MOD APK [1.1.83] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların harika ve güzel yiyecek kamyonlarıyla dünya çapında seyahat ederken sayısız lezzetli yiyecek geliştirmesi ve yaratması için yenilikçi özelliklere sahip heyecan verici bir yemek pişirme oyunudur.


Crazy Chef 1.1.83 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Crazy Chef, yemek pişirme türüyle ilgili, ancak normalden daha yüksek bir tempo ve düzen ile yeni konseptler ve oynanış sunuyor. Ayrıca, yemek pişirirken yeni potansiyeli ortaya çıkarmak için bir yükseltme sistemi ve derinlik içerir ve hatta oyuncuların her zamankinden daha yüksek hızlara sahip olmalarını sağlar. Bir şef olarak kariyerlerinde nasıl ilerlediklerine bağlı olarak, herkes yemek kamyonu şefi olmanın sonsuz eğlencesine dalmış olacak.


Crazy Chef v1.1.83 MOD APK


Çoğu yemek oyunu, oyuncunun müşterilere ne kadar hızlı hizmet verdiğine bağlı olarak kademeli olarak ilerler ve Crazy Chef benzer mekanikleri uygular. İşin en ilginç yanı, müşterilere sunacakları yemeklerin çeşitli seviyelerde olması ve her yemeğin kendi pişirme şekli veya sırası var. Bu arada, oyuncuların yiyecekleri hazırlamak için sadece malzemelere veya mekanizmalara tıklamaları gerekiyor, bu da dinamik oyunun basitliğini ve hafifliğini gösteriyor.


Crazy Chef Para Hilesi


Oyuncunun kariyeri dünya çapında birçok şehirden veya ünlü yerden geçecek, bu nedenle her yerin yemek kültürü farklı şekilde değişecek. Her yer, oyuncuların pişirmesi için çeşitli yeni mutfaklar veya menüler sunar ve süreçleri, oyun derinliği veya dramatik genişleme için yeterince zengindir. Tabii ki, oyuncular farklı yemek kültürlerinin ve mizahi seviyelerinin tadını çıkarmak için mekanlar arasında özgürce hareket edebilirler.


Crazy Chef Elmas Hilesi


Oyunculara Crazy Chef ile daha harika anlar yaşatmak için her restoran veya konum kendi yükseltme sistemine sahip olacak. Yükseltilmiş özellikler sayesinde, pişirme verimliliği büyük ölçüde artırılacak, böylece herkesin yemekleri hızlı bir şekilde hazırlamak için daha az zamanı olacak. Ayrıca, ekipmanın yükseltilmesi, birçok tipik stile sahip yiyecek kamyonu için yeni bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olacaktır.


Crazy Chef Altın Hilesi


Oyuncular yiyecek kamyonuyla ilgilenmenin yanı sıra, dünya çapında yaygın olarak inşa edilmiş restoranlara daha fazla yatırım yapabilirler. Aynı şey, yemek kamyonunun müşteri değerini artırması veya oyunculara daha fazla çalışma alanı sağlarken bekleme süresini artırması için de geçerli. Tabii ki, restoranları her zamankinden daha lüks veya çekici hale getirmek için diğer birçok iç mekan modelini özgürce seçebilirler.


Crazy Chef Hile Apk


Müşteri hizmetleri süreci bazen fırsatlar veya dikkat dağıtıcı unsurlar olabilen karmaşık veya belirli kişilerle karşılaşabilir. Buna rağmen, oyuncular onlara birçok bonusla mükemmel ve yürekten hizmet etmeli veya açlıklarını gidermek için birinci sınıf malzemeler kullanmalıdır. Bu özel konukların hizmet düzeyine bağlı olarak Crazy Chef, herkesin kariyerindeki performansını artırması için birçok ödüle sahip olacak.


Crazy Chef Apk indir


Oyuncular daha canlandırıcı ve canlandırıcı bir deneyim arıyorlarsa, olağanüstü zorluklara veya haftalık etkinliklere katılabilirler. Hepsinin normal seviyelerden farklı bir tasarımı var ve çeşitli özel ödüllerle birlikte eğlence potansiyelleri harika. Tabii ki, oyuncular bu aktiviteler aracılığıyla aldıkları eşyalarla restoranları genişletmek için ek bir fırsata sahip olacaklar.


Crazy Chef indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Bee Manager APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar