Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31] 1 Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31] 2 Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31] 3 Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31] 4 Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31] 5 Mafia Inc Para Hileli MOD APK [v0.31] 6

Mafia Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [0.31] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2077 yılı, yüzyılın sonu yaklaşıyor, tüm ulusların serserileri şehre akın ediyor, ittifaklar kuruyor ve her sokağı kendi gangsterlerinin cennetine dönüştürüyor.


Mafia Inc 0.31 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Kaynak Hilesi
Neredeyse herkes mafya haydutlarının çizgi filmlerde göründüğünü duydu ve gördü, değil mi? Çok tanıdık bir isim, şimdi OneSoft Global PTE, Mafia Inc – Idle Tycoon Game oyununda bulunan çizgi film karakterlerini oluşturdu ve yeniden yarattı . Çocukluk anılarıyla ilişkilendirilen bir oyun, oyuncuların kesinlikle bu oyunun kendisinden zevk almasını ve ona aşık olmasını sağlayacaktır. 


Mafia Inc v0.31 MOD APK


Mafia Inc, yüzyılın sonunda 2077 yılında, tüm ülkelerden gangsterlerin bir çete oluşturmak ve herkesi kendi gangster cenneti sokağına dönüştürmek için şehre akın ettiği oldukça ilginç bir oyundur. Oyunda bu şehir kanunların dışında yaşayan ve tüm dünya ülkelerinden uzak bir şehir ve efsanevi kuralları yaratanlar suçlular. Gereksinimlerini karşılamazsanız av olacaksınız. Kendi Mafya İmparatorluğunuzu kurmak için her şeyi çalıştırabileceğiniz bir gangster dünyası simülasyon oyunu olarak kabul ediliyorsunuz. Mobil cihazlar için en iyi oyun olarak kabul edilebilir. Oyunun içeriği biraz şiddet içerikli olsa da herkes için keyifli ve heyecan verici.


Mafia Inc 0.31 Para Hile Apk


Oyuna girdikten hemen sonra, tüm gücü alan ve kendi kurallarına göre bir imparatorluk kuran özgür bir Mafya kapitalist kralı rolünü oynayacaksın. Oyuncular, herhangi bir araç gerekmeden ihaleyi yapmak ve her bölgeyi ele geçirmek için kurnaz işletmeleri yönetmek ve yetenekli Capos toplamak zorunda kalacaklar. Dahası, bir suç imparatorluğu inşa etmek için oyuncuların çim ekimini ayarlaması, rakipleri ortadan kaldırması ve bitkilerini iyileştirmesi gerekir. Yaptığınız şey, diğer faaliyetlerin yanı sıra fabrikayı yenilemek, çalınan malları toplamak ve ateş sahalarında silahlarla eğitmek ve yeni kimyasallar icat etmektir. Yardımsever bir lider veya acımasız bir suçlu olun. Oyundaki her şey, kimi çaldığınız ve ne çaldığınız size kalmış.


Mafia Inc Elmas Hilesi


Bu oyunla, çok farklı oynanışla birlikte, oyuncular sevdiğiniz kendi yollarına sahip olacaklar. Para kazanmanın, güvenlik ücreti almanın, şehirdeki büyük bankalardan milyonlarca doları çalmanın ve bunu istediğiniz gibi yapmanın birçok yolu var. Bir kumarhane, piyango merkezi, karaborsa, dövme dükkanı ve hatta bir genelev imparatorluğu kurmak çok para kazanmanıza yardımcı olacaktır. 


Mafia Inc Kaynak Hilesi


İşlerin sorunsuz yürümesini sağlamak için daha fazla nakit işletmesine ihtiyacınız olacak. Bölgeyi genişletin, kendileri için bir imparatorluk inşa etmek için mafya klanlarına hükmedin. Ayrıca, yolunuza çıkanları yıkın ve amacınız için sadık takipçiler toplayın. Toplumda en zengin olmak için işi yavaş yavaş geliştirin. Bir kez çok paranız olduğunda, daha korkulu ve saygılı olursunuz.


Mafia Inc Hile Apk


Bu boşta oyun, oyuncuların ağa bağlı olmasını gerektirmez, çevrimdışı oynayabilir, İnternet olmadan her zaman, her yerde oynayabilir. Eşsiz gerçekçi 3D görseller ile imparatorluğunuzu diğerlerinden daha iyi yönetin ve eğlenin.


Mafia Inc – Idle Tycoon Game'i İndirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun BLOOD AND GLORY APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar