Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7] 1 Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7] 2 Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7] 3 Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7] 4 Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7] 5 Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [v2.4.7] 6

Mad GunZ Mermi Hileli MOD APK [2.4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevrimiçi nişancı oyunlarının en çılgın savaş alanlarında savaşın.


Mad GunZ 2.4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi

Mad Gunz mobil oyunundan başlayarak , küçük kedi sizi aniden uyandırdığında evinizde normal bir karakter oluyorsunuz. Yiyecek bulmak için buzdolabını açarsınız ve bir “patlama”, bir kara delik belirir ve size garip bir dünyaya gitmeniz için bir bilet verir. Muz ve çiçek fırlatan silahlı oyuncularla savaşmalısın. İlginç değil mi?


Mad GunZ v2.4.7 MOD APK


Kesilen sahneden hemen sonra oyunun mekanizmaları ve kontrolleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Sanal klavye sistemi her iki tarafa düzgün bir şekilde düzenlendiğinde oldukça basit ve standart, hareket ettirmek için sol dokunmatik tuşlar ve sağ dokunmatik tuşlar atlama, ateş etme, el bombası fırlatma gibi eylemlerdir ... Ekranın ortası kanlı çubuğunuz ve ekipman çubuğunuzdur. tüm silahlarınız yatay olarak düzenlenmiş, böylece hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.


Mad GunZ 2.4.7 Mermi Hile Apk


Bu eğitimden sonra, hemen "herkese ücretsiz" bir PK savaş alanına transfer edileceksiniz, bu da herkesi vurabileceğiniz ve herkesten mermileri "yiyebileceğiniz" anlamına gelir. Mad Gunz, oyuncuları oyuna çılgın bir savaşla sokacak, ancak Trove veya Minecraft oyun dünyasındaki gibi birçok "kare" oyunun tarzı olan kanlı grafikleri değil. Rahat atış oyununa ek olarak, oyuncuları heyecanlandıran şeylerden biri de Mad Gunz Android için oynanışıdır ki bu, değiştirmek için ayrıntılı bir silah sistemiyle tanıştığınızda asla aynı değildir.


Mad GunZ Son Sürüm Apk indir  


Oyundaki silahlara değinilirse size kılıçlar, normal silahlar gibi sayısız eşya verilecek. Ancak geliştirici, yüksek seviyeli silahlara sahip olduğunuzda, ancak tuhaf bir şekilde, lazerleri fırlatmak için bir kedinin kuyruğunu tutmak gibi, hatta el bombaları, Pikachu imajını yaratan elektrik yaydığında bunu daha yüksek bir seviyeye koydu? Yukarıda belirtilen silahlara ek olarak, hemen hareket eden çubuk, kan veya bazı ağır silahlar gibi tehlikeli durumların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için oyunun arkasına gizlenmiş sayısız güçlendirici hakkında tanıtılacaksınız. Rastgele ortaya çıkacaklarını unutmayın, bu yüzden onlardan çok fazla şey beklemeyin, ancak öldürmeye odaklanın.


Mad GunZ'yi İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Moto Rider GO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar