MegaBots Battle Arena Mega Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MegaBots Battle Arena Mega Hileli MOD APK 1 MegaBots Battle Arena Mega Hileli MOD APK 2 MegaBots Battle Arena Mega Hileli MOD APK 3 MegaBots Battle Arena Mega Hileli MOD APK 4

MegaBots Battle Arena Mega Hileli MOD APK [v3.71] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizin ve rakiplerinizin yarattığı yenilikçi robotik ürünler arasında gerçekleşen korkunç savaşı simüle eder.


MegaBots Battle Arena 3.71 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu / God Mode

MegaBots Battle Arena, oyuncuların düşmana karşı savaşta mükemmel robotu yaratmak için gerekli araçları kullanmalarını sağlar. Bu, oyuncunun rakip robotu yenme görevini yerine getireceği göğüs göğüse bir dövüştür. Güçlü robotlar yaratmanız için size birçok ilginç malzeme sunuluyor. Çıkan savaşlar, robotun dayanıklılığını belirlemenize ve yeni oluşturulan kahramanlar listesine eklemenize yardımcı olacak. Robotlar için dünya, tüm insan çalışmalarına hükmedecek ve devralacak.


MegaBots Battle Arena v3.71 MOD APK


MegaBots Battle Arena'nın güncellenmiş sürümü, eski sürümdeki temel hata düzeltmelerini uyguladı. Google Play'de hesap bağlama içeriğiyle ilgili tüm sorunlar çözüldü. Ayrıca oyuncuların bu oyuna sahip olma süresi de kısalıyor. Deneyim sırasında, Orca başarımları, oyuncunun yeteneğini kaydederken sorunlarla karşılaştı. O ve arkadaş edinme hatası daha heyecan verici içeriklerle kısa sürede düzeltildi. Arayüzünüz ve kontrol klavyeniz yeni bir yükseltme aldı.


MegaBots Battle Arena Para Hilesi


Odalar, robotları bir araya getirmek ve yapmak için yerleşik MegaBots Battle Arena'dır. 100'den fazla yapboz parçası, silah ve ekipman türü ile oyuncular yakında eksiksiz bir robot yaratacaklar. Her savaşta bu işi bir kez yapabileceksiniz. Bu yaratıcı tasarımlardan insanlar, güç kaynaklarıyla birçok farklı robot türüne sahip olabilir. Mekanik işe alışma süreci, bir sonraki deneyim için zengin bir deneyim yaratacaktır. Her robot yakalanacak ve sadece sizin için bir kahraman koleksiyonuna dönüştürülecek. 


MegaBots Battle Arena Elmas Hilesi


MegaBots Battle Arena'da iki oyuncunun katılımıyla kavga çıktı. Maç, robot montaj kapasitenizi bölecek ve oluşturulan üyelerin gücünü karşılaştıracaktır. 23 güç seviyesiyle oyuncular, en iyi güç kaynağı olarak tanınmak için sırayla zorlukların üstesinden gelecekler. Bu, dünya çapında milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken turnuvadır; herhangi bir düşmanla karşılaşabilirsiniz. Oyuncu kazandığında her görev çözülecektir. Ayrıca kontrol ettiğiniz robotun güç ihtiyacını da kısa sürede karşılıyorsunuz.


MegaBots Battle Arena Can Hilesi


MegaBots Battle Arena, oyunun sürekli artan kalitesiyle sizi memnun etmeye devam edecek, oyuncunun geçmişinden yenilikçi robotlardan oluşan bir orduya sahiptir. Küçük parçalardan, her düşmanı yenebilecek yıkıcı güce sahip mükemmel robotu yaratacaksınız. Heyecan verici savaşların yanı sıra, robot turnuvamızdaki skor tablolarında başarılar için de yarışabilirsiniz. Birçok boş pozisyon, yolculuğa başlamak için doğru seçim olacaktır.


MegaBots Battle Arena Hile Apk


Ev yapımı robotlarla oynayan iki takımın katılımıyla kaliteli maçlar sağlar. Oyuncular, savaşçılarını yaratmak için üretim odasında bulunan malzemeleri kullanırlar. Kafa kafaya robot savaşına katılmak için görevi tamamlayın ve skor tablosundaki performansınızı artırın. 


MegaBots Battle Arena Apk indir


Sonuç, savaşın sonucunu belirler, hayatta kalan kazanacak. Tarzınızda savaşın ve güncellenmiş sürümdeki heyecan verici değişiklikleri üstlenin.


MegaBots Battle Arena indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Stormbound Kingdom Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar