Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32]

Puan: 3.67 (Oylar: 6)
Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32] 1 Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32] 2 Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32] 3 Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32] 4 Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32] 5 Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [v1.9.32] 6

Russian Car Drift Para Hileli MOD APK [1.9.32] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdi işte arabanızı özelleştirme ve biraz drift yapmak için onu piste çıkarma şansınız!


Russian Car Drift 1.9.32 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça para artar). Ücretsiz Alışveriş
  2. Oynamadan önce internet bağlantısını kesin!

Drift bir sanattır ve aracına drift yaptıran kişi sanatçıdır. Peki bunu Russian Car Drift'te yapabilen insanlardan biri olduğunuzu göstermek ister misiniz ? Russian Car Drift (RCD), temelde hikayesi olmayan bir sanat yarış oyunudur, ancak bu oyunun sunduğu oynanış ve zorluklar size gerçek heyecan duyguları getirecektir. Geleneksel yarış oyunlarının aksine, bu oyun size sunduğu zorlukların kolayca üstesinden gelmeniz için tasarlanmamıştır. Evet, oyunun kampanya sistemindeki her seviye farklı bir meydan okumadır. Bu tür zorlukların o kadar da farklı olmadığını göreceksiniz, ancak birçok hedef tek bir seviyede belirlendiğinde ve hepsini tamamlamanız gerektiğinde, bu farklı bir hikaye. Elbette bu seviyeleri tamamlarsanız en değerli ödülleri de alabilirsiniz.


Russian Car Drift v1.9.32 MOD APK


Ancak sizi temin ederim ki fiziksel etkiler ve araç kontrol mekanizmaları sizin için sürekli olarak birçok zorluk ve dezavantaj yaratacaktır. Bu şekilde oyun, zorlukları yerine getirirken konsantre olmanızı gerektirecektir. Car Drift temasını içeren çoğu oyun oldukça karmaşık kontrol mekanizmalarına sahiptir çünkü nasıl drift yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız öğrenmeniz gerekenleri simüle eder.


Russian Car Drift 1.9.32 Para Hile Apk


Bu oyun size gaz, fren, sola / sağa dönme ve el freni dahil olmak üzere sürüş ve sürüklenme mekanizmasını gerçekleştirmek için birçok sanal tuş verecektir. Ayrıca bu oyun, drift yaparken hızı nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmeniz için bir hız göstergesi ve takometre de sağlayacaktır. Bu oyunda drift yapmak için parkur türlerine ve arabanın nasıl kullanılacağına hakim olmak için çok fazla pratik yapmanız gerektiği söylenebilir. 


Russian Car Drift apk hile


Ek olarak, aracınızı daha güçlü, daha kolay kayması veya daha dikkat çekici hale getirmek için, yükseltme özelliğindeki belirli seçenekleri kullanmanız gerekir. Ve bu oyun size isteklerinize göre eksiksiz bir araç oluşturmak için özelleştirebileceğiniz birçok şey verecektir. Tek oyunculu modun yanı sıra, diğer rakiplerle benzersiz yarışlara da katılabilirsiniz. Senin gibi rakipler, arabayı kontrol etmekte zorlanacaklar.


Russian Car Drift Oyna


Russian Car Drift sadece çekici bir oynanışa sahip değil, aynı zamanda keyfini çıkarabileceğiniz birçok benzersiz özelliğe de sahip. İlk özellik, aynı zamanda dikkat etmeniz gereken özellik Gövde Bölümleridir. Spoiler, egzozlar, çamurluklar, tekerlekler ve daha fazlası gibi bu özellikte keşfedebileceğiniz birçok şey var. Bu özellik ile arabanızın daha atletik görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yarış pistinde daha iyi drift yapmasını sağlarsınız. Ardından, arabanızın farklı olmasını istiyorsanız Paintjobs özelliğini göz ardı edemezsiniz. Bu özellik görevlerinizde size yardımcı olmayabilir, ancak sürüş sırasında sizi daha heyecanlı hissettirebilir.


Rcd oyun indir Club


Ek olarak, arabanızı Süspansiyon ayarı, Performans Yükseltmeleri ve Ağırlık Yükseltmelerinden daha güçlü ve daha kolay sürmek için birkaç temel özellik daha vardır. Sürüş deneyiminizin büyük ölçüde bu özelliklere bağlı olacağı söylenebilir, bu nedenle en güçlü ve daha kolay drift yapan bir arabaya sahip olmalarına dikkat etmelisiniz. Genel olarak, Russian Car Drift basit bir oyun değil, ancak bu yüzden her oynadığınızda sizi heyecanlandıracağına eminim.


Russian Car Drift İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Train Sim Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar