Train Sim Pro Full APK [v4.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Train Sim Pro Full APK [v4.3.1] 1 Train Sim Pro Full APK [v4.3.1] 2 Train Sim Pro Full APK [v4.3.1] 3 Train Sim Pro Full APK [v4.3.1] 4 Train Sim Pro Full APK [v4.3.1] 5 Train Sim Pro Full APK [v4.3.1] 6

Train Sim Pro Full APK [4.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Devasa bir makine kullanma hissini yaşamak ve güzel topraklarda manzaraya bakmak istiyorsanız bu oyunu çevrimdışı öğrenmeme izin verin!


Train Sim Pro 4.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık

Train Sim Pro - Belki çoğu insan, aktarma organının araba sürmekten daha rahat olduğunu düşünmüştür. Bunun nedeni, tren sürücüsünün sadece gazı frenlemesi ve gemiden ayrılırken hızlanması ve sadece yoluna devam etmesidir. Ayrıca sürüş, direksiyon simidini kontrol etmeli, diğer araçlardan kaçınmak için tüm yönlere uymalıdır. Fakat sen bilmiyorsun; itici güç, bin kattan fazla basınçtır.


Train Sim Pro v4.3.1 MOD APK


Sadece kendileri için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadılar, aynı zamanda yüz milyar dong makine operatörü ve binlerce yolcu hayatı olmadan önce zorlu testleri geçmek zorunda kaldılar. Ancak bunu yapmanıza gerek yok ve Train Sim Pro hemen bir tren sürücüsü olmanıza yardımcı olacak. Devasa bir makine kullanma hissini yaşamak ve güzel topraklarda manzaraya bakmak istiyorsanız bu oyunu çevrimdışı öğrenmeme izin verin!


Train Sim PRO 2018 APK


Train Sim Pro oyununda bir tren sürücüsü olacaksınız ve göreviniz dünyanın her yerine yolcuları ve malları taşımaktır. Oyunun temel özelliklerinin yanı sıra trenin nasıl çalıştığına göre yönlendirileceksiniz. Makul derecede sezgisel bir arayüzle, bu oyuna kolayca alışacak ve yetenekli bir sürücü olacaksınız. İçeride ve Dışarıda olmak üzere iki ana sürüş modu vardır. İç mekan modu sizi kokpite götürür ve size gerçek bir sürücü hissi verir. Dış mod, gemiyi dışarıdan kontrol etmenizi sağlar ve treninizin hareketini ve etrafındaki tüm büyük manzaraları izleyebilirsiniz.


Train Sim Pro Tam Sürüm Apk indir


Ancak, yanlışlıkla istenmeyen istenmeyen durumlardan kaçınmak için korna dönüşüne dikkat etmeniz ve karanlıkta ışıkları açmanız gerekir. Yolculuğu her tamamladığınızda bir bonus alacaksınız. Diğer gemileri satın almak için çok çalışın ve para kazanın. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz güçlü motorlara sahip 30'dan fazla gemi türü sunuyor.


Train Sim Pro Full APK indir


Train Sim Pro, göz ardı etmemeniz gereken benzersiz bir simülasyon oyunudur. Uzak yolculuğunuzda ülkenin güzelliğini görmek için tüm endişelerden kurtulabilir ve bu oyuna katılabilirsiniz. Hafif yürekli bir yaklaşımla Train Sim Pro, 4 yaş ve üzeri çocuklar ve tren sevenler için uygundur.


Train Sim Pro'yu İndirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun AnimA ARPG (2020) APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar