Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0]

Puan: 2.75 (Oylar: 4)
Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 1 Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 2 Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 3 Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 4 Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 5 Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 6

Zombieland AFK Survival Para Hileli MOD APK [3.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu zombi boşta kalma savunma oyununda en sevdiğiniz karakterlerin yerine geçin ve sonsuz zombi beynini uçurun.


Zombieland AFK Survival 3.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Para Hilesi - Harcama yapıldığında para artar
  3. Tanrı Modu

Zombieland filmi, Amerika Birleşik Devletleri'nin çok ünlü zombi teması etrafında dönen bir komedi filmi, izlemeye değer zombi temaları ile ilgili filmlerden biri. 2009 yılından bu yana vizyona girmesine rağmen 2019 yılında filmin ikinci bölümü Zombieland AFK Survival adıyla yayınlandı . Filmin 2. bölümü de muazzam bir başarı elde etti, ancak filmlerin önemli miktarda gelir elde ettiği ancak yakın zamanda yayınlandı. Bu film, dünyanın dört bir yanındaki oyun yapımcılarına ve bu filmin etrafındaki birçok oyuna ilham verdi. Birçok üreticinin bu film etrafında birçok oyun yayınlamasına neden olan 2. sezonun sıcağı yayınlandı.


Zombieland AFK Survival v3.7.0 MOD APK


Bunların arasında filmin yayıncısı Sony Pictures Television tarafından üretilen Zombieland AFK Survival adlı bir oyun da var. Sony söz konusu olduğunda, çoğu oyuncu bu şirkete yabancı değil. Bu, Japonya'dan teknoloji ve oyunlar açısından devasa bir şirket. Bu oyuna gelince, oyuncular zombilerle savaşlara katılmanın heyecanını yaşayacaklar ancak yine de oyunculara oyunu oynama sevincini yaşatacaklar. Bu, denemeniz gereken zombilerle ilgili bir oyun, inanın bana, oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.


Zombieland AFK Survival 3.7.0 Para Hile Apk


Oyunun konusu, 1. bölümün hikayesini izleyen filmin ikinci bölümünden esinlenilmiştir. Dört kişi, 1. bölümde bir araya gelen Tallahassee, Columbus, Wichita ve Little Rock, ve son derece harika bir macera yaşadılar. savaş yolculukları sırasında birbirlerine güvenmişlerdir. Ancak Wichita ve Little Rock, grubu Pacific Playland'a gitmek için ayırmaya karar verdi. Buraya geldikten sonra, her iki kız kardeş de yanlışlıkla zombileri onları yemeye çeken Pacific Playland'ı başlatmaya karar verdi. Ama neyse ki, Tallahassee ve Columbus onları kurtarabilmek için tam zamanında geldi. Dörtlü, zombi salgınından kurtulanları aramak için ülkenin diğer bölgelerine yolculuklarına devam etti. Birçok yeni insanla tanıştılar, ancak dayanışmaları aynı değildi. Birbirleriyle çatışmaya başladılar ve kendi başlarına hayatta kalmak için ayrıldılar. Peki yaptıklarında onlara ne olacak? Hayatta kalabilecekler mi?


Zombieland AFK Survival Hile Apk 


Oyunun oynanışı son derece tanıdık Kule Savunma tarzında tasarlanmış, bu oynanış sayesinde oyun çok daha kolay hale geliyor. Oyuncular, oyunun nasıl oynanacağını anlayabileceğiniz, oyunda verilen birkaç talimatı okumalıdır. Oyunu oynamak çok zor değil ama oyundaki tüm aşamaları kazanabilmek zor olacak. Kule Savunma tarzında tasarlanmış olmasına rağmen, oyunun oyun tarzının Boşta oyunlarla ortak bir yönü vardır. Bu oyuncunun zombilere zarar vermesi için ekrana sürekli tıklaması gerekecek. Bu basit görünüyor. Ancak tahmin ettiğiniz kadar basit değil, oyuncu yeterince hızlı tıklamazsa, karakterleri zombilerin saldırısından koruyamayacaksınız. Oyundaki karakterlere yaklaşacaklar ve hepsine saldırarak ölmelerine neden olacaklar.


Zombieland AFK Survival APK Son Sürüm indir


Oyun, oyunculara 2. bölümde yer alacak birçok karakter ve oyuncuların seçmesi için film başlığının 1. bölümünde görünen karakterleri verecek. Her karakterin farklı bir ana yeteneği ve diğer destek becerileri olacaktır. Örneğin Billings, bu karakterin ana yeteneği Yangın Alarmı olacaktır, kullanıcılar bu beceriyi kullandığında Billings, adamların ters yönde dönüp hareket etmesine neden olacaktır. Helena'nın ana yeteneği Soothe bu beceriyi kullanırken, Helena en az cana sahip müttefikleri iyileştirecektir. Dövüş sırasında oyuncular, her zaman daha fazla güç vermek için karakterlerini yükseltmek zorunda kalacak. Dokuz yükseltmeden sonra, karakterler Nut Up alacaklar, Nut Up'tan sonra karakterler becerilerini geliştirmek için bir beceri puanı alacaklar. Oyuncular ayrıca oyundaki karakterlerin güçlerini arttırması için silahlarını da yükseltebilirler.


Zombieland AFK Survival Full Apk


Zombieland, renkli bir 2D grafik formatına sahiptir. Zombieland: Double Tapper'da karakterlerin şekillenmesi mümkün olan en az korkutucu şekilde şekillendi ve bu karakter tasarımı sayesinde oyun, oyun oynarken bir eğlence duygusu getirdi. Zombieland: Double Tapper, oyunculara son derece eğlenceli ama daha az çekici olmayan hisler getirecek.


Zombieland AFK Survival indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Gun Idle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar