X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1] 1 X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1] 2 X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1] 3 X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1] 4 X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1] 5 X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [v12.1.1] 6

X Plane Flight Simulator Para Hileli MOD APK [12.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçak oyunu severlere gerçekliği ile ünlü bir oyun.


X Plane Flight Simulator 12.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Uçak hilesi

X Plane Flight Simulator, gerçekçi simülasyon oyunu türü her zaman birinci sınıf 3D grafiklere sahip, ayrıntılı dünyalar inşa eden ve çeşitli fizik mekanizmaları uygulayan, oyun deneyimini olabildiğince gerçekçi kılan bir oyun olmuştur. Ayrıca, oyuncu araçlar, araçlar, süreçler vb. Gibi herhangi bir nesneyle nasıl etkileşim kuracağını öğrenme fırsatına sahip olacaktır. Tüm platformlar için sayısız simülasyon oyunu ve hatta oyuncuların her zaman, her yerde eğlenebileceği mobil platformlar bulunmaktadır.


X Plane Flight Simulator v12.1.1 MOD APK


Bu yazımda sizlere çok sayıda uçağı uçurmanıza ve dünyanın güzelliğine bir pilot gözüyle hayran kalmanıza olanak tanıyan bir pilot simülasyon oyununu tanıtacağım. Mobil cihazlar için geliştirilen X-Plane Uçuş Simülatörü; diğer platformlardan daha düşük olmasına rağmen, bu oyun oyunculara bir pilotun en otantik deneyimini yaşatmayı vaat ediyor.


X Plane Flight Simulator 12.1.1 Para Hile Apk


X Plane Flight Simulator, çalıştırma mekanizması, kalkış prosedürleri, iniş prosedürleri ve hatta müşteri hizmetleri gibi her şeyi içeren süper gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Ancak oyunu öne çıkaran şey, süper gerçekçi 3B grafikler, araziyi mükemmel bir şekilde inşa etme yeteneği ve hatta oyunun çoğu cihazda çalışması için mükemmel performans optimizasyonu. Dünya açık bir dünyada tasarlanmış olsa da, grafikler sayesinde oyuncu çevreyi, dünyayı ve hatta ünlü yerleri keşfetmek için sayısız fırsata sahiptir. Sadece grafikler değil, aynı zamanda hava durumu faktörleri, gündüz ve gece, fiziksel mekanizmalar vb. Gibi çevreyi inşa etme yeteneği de mükemmeldir. Bu oyunun grafik motoru diğer oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir, çünkü birçok özgünlük getirmektedir. pilot bakış açısıyla deneyim.


X Plane Flight Simulator 12.1.1 Uçak Hile Apk


X Plane Flight Simulator'ün özü, oyuncuların diğer yolcularla nasıl etkileşime girecekleri, uçakları nasıl kullanacakları ve işi mükemmel bir şekilde nasıl tamamlayacakları dahil olmak üzere bir pilotun çalışmasını deneyimlemesidir. Bu nedenle oyun, dünya çapında uçakla dolaşmaya odaklanacak, oyuncuların uçakları özelleştirmesine ve hatta bir pilotun hayatını yaşamasına izin verecek. Sadece bu değil, oyuncular aynı zamanda 3B inşa edilmiş şehirler ve farklı yüksekliklerde hava efektleri de dahil olmak üzere doğanın güzelliğine hayran olma fırsatına sahip olacaklar. Oyun, oyunu olabildiğince gerçekçi hale getirmek için kokpitler, şehirler, ünlü binalar ve daha fazlası gibi tüm gerçek ayrıntıları inşa edecek.


X-plane Flight Simulator apk hile


Daha önce başka uçan oyunları denediyseniz, bu oyun her uçağın standardına göre uygun bir çalışma prosedürüne sahip olduğu için sizin için yeni bir sürpriz olacak. Yerde gezinme, motoru çalıştırma, performansı ayarlama, kalkış ve havada dengeleme gibi bir uçağın çalışmasıyla ilgili her şey manuel olarak yapılmalıdır. Oyuncuların aşina olması gereken birçok farklı süreç var ve oyun, bu oyundaki her uçakla ayrıntılı bir eğitim kursu sunuyor. Tabii ki, oyun aynı zamanda uçağın neredeyse tüm çalışma işlevlerini gösteren karmaşık bir konsol tasarımına sahip, hatta oyuncuların bir pilotun çalışmasını deneyimlemesi için gerçek bir yol.


Flight Simulator apk 2023


X Plane Flight Simulator, sadece bir uçağı değil, aynı zamanda oyuncuların havaalanı hangarında sıklıkla gördükleri diğer birçok uçağı da içeren bir uçuş simülasyon oyunudur. Tabii ki, her bir uçak ayrı bir kontrol mekanizmasına sahip olacak ve oyuncular, tüm uçakları uçurmayı deneyimlemek için eğitim kursuna her zaman, her yerde erişebilirler. Daha da iyisi, oyuncuların performans yükseltmeleri, görünüm değişiklikleri, iç tasarım ve yükseltilecek sayısız diğer özellikler gibi bu uçakları özelleştirebilmesidir. Oyun, oyuncuların sahip oldukları herhangi bir uçakta rahat etmelerine yardımcı olmak için motoru sayesinde her şeyi mükemmel bir şekilde inşa edecek.


X-Plane apk hile


Bir uçağı kullanmak, pilotun dikkatli bir şekilde eğitilmesini ve bir kazadan kaçınmak için her zaman uçağın etrafındaki her şeyi kavramasını gerektirir. Ancak bu faktör, uçağı kontrol ederken birçok farklı açı sayesinde bu oyunda daha yüzeysel hale geliyor. Evet, oyuncular uçağı genel bakış, birinci şahıs görüşü, yukarıdan aşağıya gibi birçok farklı bakış açısıyla kullanabilirler. Kullanıcıların uçağı kolayca kontrol etmelerine yardımcı olmak için her açının ayrı bir kullanıcısı olacaktır. Tabii ki, birinci şahıs görüşü, oyuncular pilotun kokpitinde tasarlanan tüm iç mekanların tadını çıkarırken en önemli noktadır.


X-Plane 11 İndir


X-Plane sadece bir uçuş simülasyon oyunu değil, aynı zamanda pilotların birlikte dostça uçuşlar yapabileceği bir topluluktur. Pilotlar için özel etkinlikler ve her uçağı özelleştirme seçeneği gibi oyuncuları eğlendirecek çok şey var. Bu oyunun yalnızca belirli bir sunucusu var ve herkes her yerde görünecek, böylece oyuncular pilotların birlikte etkinlik yapması için kulüpler oluşturabilir. X-Plane, mükemmel şekilde optimize ettiği, gerçekçi grafikleri, canlı kontrolleri ve birçok iyileştirme yaptığı için şu anda en potansiyel simülasyon oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Ve bir pilotun çalışmasını deneyimlemek isteyen biriyseniz, bu oyun sizin için mümkün olan en özgün ortamı yaratacaktır.


X-Plane Uçuş Simülatörünü İndirin (MOD, Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Potion Punch 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar