Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 1 Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 2 Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 3 Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 4 Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 5 Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 6

Yumruk Boks Oyunu Kickboks - Punch Boxing Para Hileli MOD APK [3.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Punch Boxing rakiplerinizi alt etmek ve kazanmak için nihai becerilerinizi gösterin.


Yumruk Boks Oyunu Kickboks 3.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yumruk Boks Oyunu Kickboks, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmayı vaat eden simülasyon öğeleriyle birleştirilmiş bir aksiyon stiline sahiptir. Size dramatik ve heyecan verici dövüşler getirmek için Batı'daki ünlü boks sporundan esinlenmiştir. Eğlenceli anlarınız, çekici oyun ve keşfetmenizi bekleyen diğer heyecan verici aktivitelerle boşa gitmeyecek.


Yumruk Boks Oyunu Kickboks v3.3.0 MOD APK


Yumruk Boks Oyunu Kickboks'a geldiğinizde, en iyi dövüş sanatları dünyasına girecek ve kaslı vücutlara sahip sağlam dövüşçülere dönüşeceksiniz. Bu, büyük bir takipçi kitlesi ile gezegendeki en popüler sporlardan biri olmasına rağmen, getirdiği baskıya herkes dayanamaz. 


Yumruk Boks Oyunu Kickboks Para Hilesi


Gerçek şu ki, çoğu boksör bir dövüşe katılırken yaralanmalardan muzdariptir, ancak rakip sadece vücudunuzu yener, iradenizi değil. Senin görevin ringe adım atmak ve tek şampiyon olmak için her ağır rakibi yenmektir. 


Yumruk Boks Oyunu Kickboks Hile Apk


Ancak istenilen sonuçlara ulaşmak uzun ve meşakkatli bir uygulama sürecidir. Ekranda iki simge görüntülenecektir, soldaki karakteri hareket ettirmek için kontrol düğmesi ve sağdaki rakibe saldırı başlatmaktır. Saldırılardan kaçarken yüzeyin daha esnek olmasına yardımcı olmak için kontrol konusunda uzman olmalısınız.


Yumruk Boks Oyunu Kickboks Apk indir


Herhangi bir spor da oyunculardan birçok beceri gerektirir, bu nedenle pratik yapmak çok önemlidir. Maçlara katılmanın yanı sıra, boksörler zamanın geri kalanında gücü geliştirmek ve artırmak için pratik yapmalıdır. Özellikle, Punch Boxing Game, eksiksiz bir modern makine ve ekipman yelpazesi ile profesyonel bir eğitim yeri getirdi. Karakterinizi pratik odasına götürüyorsunuz ve saatlerce şevkle pratik yapıyorsunuz.


Yumruk Boks Oyunu Kickboks Apk Son Sürüm


Boksörler, halter, refleksler ve kum torbası becerileri gibi birçok kuvvet antrenmanı yapmalıdır. Her egzersiz önemlidir çünkü karakterin güçlenmesi için bir süreçtir. Halter egzersizleri, boksörlerin tonda bir vücut elde etmesine ve vücuttaki kas gruplarını geliştirmesine yardımcı olacaktır. Kararınızı artırmak ve rakibin saldırılarını önlemek için refleksler uygulayın.


Yumruk Boks Oyunu Kickboks indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Plague of Z APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar