Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] 1 Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] 2 Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] 3 Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] 4

Retract Survive Hileli MOD APK [0.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil cihazlar için çok oyunculu bir çevrimiçi hayatta kalma oyunudur.


Retract Survive 0.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.
Retract Survive bir açık dünya hayatta kalma oyunudur, ancak her kişinin hayatta kalma tarzına bağlı olarak işleri daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirmek için çevrimiçi çok oyunculu özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, herkesin birbirini yok etmesi ve hayatta kalan son kişi olması için etkili bir oyun alanı oluşturmaya uygun, kıt kaynaklara sahip kıyamet sonrası bir dünya kavramını da uygular. Ayrıca, oyuncunun deneyimini geliştirmek için cilalı ve rafine kaliteye sahip birinci sınıf 3D grafik katmanı sunar.


Retract Survive v0.24 MOD APK


Retract Survive, oyuncuları esnek ve birçok tehlikeli ve karmaşık çevresel faktöre karşı duyarlı hale getirerek onları içine çekecek. Birinci şahıs bakış açısı için esnek bir kontrol mekanizması sunar ve oyuncunun deneyimini geliştirmek için grafik öğeleri kullanır. Ek olarak, bazı dinamik savaş mekanikleri, hayatta kalmalarına, hatta düşmanları yüksek verimlilikle yok etmelerine ve zorlu dünyada hayatta kalmalarına yardımcı olacaktır.


Retract Survive Para Hilesi


Çevresel faktörler, saklanmalarına, sorunsuz hareket etmelerine ve diğer birçok faktöre yardımcı olduklarından, oyuncuların ilerlemesinde büyük bir etkiye sahiptir. Ayrıca, oyuncu sürekli olarak silah, kaynak, ekipman ve hayatta kalmak için gerekli olan birçok öğeyi toplamalıdır, buna yiyecek veya içecek bulmak da dahil olmak üzere hareket etmek. Oyun birçok gerçekçi stili benimser ve gerçek hayatta kalma eylemine yeni bir his verir. Oyunun grafikleri ayrıca fırtınalar, yağmur ve duyularını etkileyebilecek diğer birçok şey dahil olmak üzere canlı hava oluşturmak gibi oyuncunun deneyimini geliştirmede önemli bir rol oynar. Ayrıca, doğal unsurlarla birlikte gelen bazı tehlikeler de kıyamet sonrası dünyayı daha da ürkütücü hale getiriyor. Daha fazla oyuncuyu tek bir haritaya sıkıştıracak, her oyuncu etkileşimini gerekli hale getirecek ve yoğun savaş alanları geliştirecek.


Retract Survive Silah Hilesi


Retract Survive, oyuncunun tüm tehlikelerden kurtulmak için çevredeki kaynaklarla bir üs inşa etmesine izin vermesi bakımından aynı türdeki oyunlardan farklıdır. Yapı sistemi de esnek ve çeviktir ve oyuncular kolay erişim için kapıların şifrelerini takım arkadaşlarıyla paylaşabilir. Temel mekaniği sayesinde, her oyuncu diğer oyunculara karşı ve diğer oyunculara karşı savaşmak için güçlü karakollar inşa edebilir.


Retract Survive Hile Apk


Ekipman çeşitliliği oyunun önemli bir unsurudur ve savaş alanını her zamankinden daha canlı ve gerçekçi hale getirir. Ayrıca her silahın destek aksesuarlarıyla kapsamlı özelleştirmesi vardır ve oyunculara düşmanı yok etmek için etkili taktikler oluşturma konusunda daha fazla fikir verir. Ekipmanın görünümü rastgeledir, ancak oyuncu yalnızca cephane üretebilir ve silahı savaşlarda veya baskınlarda bulmalıdır.


Retract Survive Apk indir


Sıcak yerlerde gerçek zamanlı olarak çeşitli çevrimiçi etkinlikler ve aktiviteler kullanarak işleri daha da eğlenceli ve eğlenceli hale getirecek. Her zaman oyuncu katılımıyla doludurlar ve her yönden saldırıda hepsi kuralsızdır. Bazı loncalar veya gruplar, özel bir sistem aracılığıyla birbirleriyle ittifak kurarak, baskınlardan topladıkları tüm ödülleri talep edebilirler.


Retract Survive Apk Son Sürüm


Oyuncuların arkadaşlarıyla rahatlaması için etkileyici konseptlere ve bol eğlenceye sahip yeni nesil bir FPS oyunu olarak derecelendirildi. Her şeyden önce, dünyası geniş ve çeşitlidir ve oyuncuların tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak için kullanabilecekleri birçok kaynak vardır.


Retract Survive indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Tycoon Business Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar