[Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1)

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
[Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 1 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 2 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 3 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 4 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 5 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 6 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 7 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 8 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 9 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 10 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 11 [Ücretsiz] Bridge Constructor The Walking Dead Full APK (v1.1) 12

Bridge Constructor The Walking Dead Full Tam Sürüm APK [1.1] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. TWD Kıyamet sonrası zombilerle savaşma zamanı geldi.


Bridge Constructor The Walking Dead 1.1 FULL APK AÇIKLAMASI


Bridge Constructor: The Walking Dead, oyunun oynanışı daha çeşitli ve zengin hale gelecek ve oyuncunun sağlam köprülerin inşasında yaratıcılığını teşvik edecek. Oyunun içeriği ve oynanışı sonsuz görünüyor, sürekli olarak oyuncuya meydan okumak için heyecan verici bulmacalar ve zorluklar ortaya çıkıyor. Mutlak görev hayatta kalmak ve köprüleri kullanarak malları taşımak ve zombileri durdurmaktır.


Bridge Constructor The Walking Dead v1.1 Tam Sürüm APK


BC: TWD'nin oynanışı benzersiz ve egzotiktir, oyunculara en iyi taktik deneyimi sunmak için mükemmel bir strateji ve bulmaca kombinasyonu. Oyun, oyuncuları her yere götürecek, yüzlerce zorlukla karşılaşacak ve The Walking Dead'in ikonik karakterlerinin benzersiz hikayelerinin tadını çıkaracak. Ayrıca, oyuncunun hayatta kalanları tuzaklarla nasıl koordine edeceğini, fizik ve mekanikten nasıl yararlanacağını ve seviyeyi tamamlamak için komutan modunu etkili bir şekilde kullanmayı bilmesi gerekecektir. Oyunun yaratılışı sonsuz gibi görünüyor ve oyun aynı zamanda oyuncuların tuzağa düşürmedeki gizli potansiyellerini açığa çıkarmaları için bir faktör.


The Walking Dead 1.1 APK Bedava indir


Komutan Modu, oyuncunun belirli bir eylem dizisi için bir rota belirlemesine ve hayatta kalanlara komuta etmesine olanak tanır ve oyuncu, tuzakları zenginleştirmek için her hayatta kalan kişiye birden fazla emir verebilir veya empoze edebilir. Ayrıca, oyuncunun köprülerinin birçok farklı etkiye sahip olacağı hayatta kalanlara bağlı olarak, hayatta kalanlar bile sürülerden kaçan küçük yürüyüşçülerle savaşabilir. Tuzakların çeşitliliği, oyuncuların en sağlam köprüleri oluşturmak için hayatta kalanlar ile mükemmel bir şekilde plan yapmalarına, koordine etmelerine olanak tanır.


The Walking Dead Ücretsiz indir


Her seviyenin oyuncunun tamamlaması gereken farklı hedefleri olacak ve oyunda arazi ve tuzaklar gibi birçok öğe olacak ve oyuncunun köprüler inşa etmek için sınırlı kaynakları kullanması gerekecek. Oyun, zorlukları daha zor ama eğlenceli hale getiren birçok ilginç ve ilgi çekici faktör sunar. Mücadelelerin hedefleri isteğe bağlıdır, ancak oyuncuya gelecekte köprüler kurması için birçok çekici ve değerli ödülleri vardır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar