Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94] 1 Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94] 2 Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94] 3 Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94] 4 Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94] 5 Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [v1.39.94] 6

Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hileli MOD APK [1.39.94] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. PvZ serisindeki en tanıdık mekaniklerden biri, yeni bitkiler toplamak veya onları daha güçlü zombilerle yüzleşmek için geliştirmektir.


Plants vs. Zombies Heroes 1.39.94 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kalp hilesi
  2. Güneş Hilesi
Plants vs Zombies, birçok insan için ve çocukluklarında popüler bir oyundur ve aynı zamanda gerçek zamanlı strateji türündeki en eğlenceli oyunlardan biridir. Dahası, birçok farklı versiyonda gelir, seride çeşitlilik yaratır ve daha geniş oyuncu pazarına ulaşır. Bu makale, çoğu gencin sevdiği bir bağlam olan, süper kahraman unsuru üzerine inşa edilmiş bir versiyon olan Plants vs. Zombies Heroes'u tanıtacağız. Böylelikle oyun, bitkiler ve zombiler olmak üzere iki farklı grup yaratacak, ancak süper kahraman ve süpervizör tarzında.


Plants vs. Zombies Heroes v1.39.94 MOD APK


ELECTRONIC ARTS, Plants vs. Zombies Heroes'u geleneksel oyunlardan farklı bir şekilde geliştirdi ve şimdi savaş alanının boyutunu yataydan dikeye değiştiriyor. Bu, birçok önemli değişiklik yaptı ancak yine de beş ön cephe stilini veya beş sütunu korudu. Oyunun genel oyun mekaniği önemli ölçüde değişmedi ve oyuncunun görevi, güneş ışığını toplamak ve savaşmak için süper bitkiler inşa etmektir. PvZ serisinin gerçek zamanlı strateji öğesi her zaman nesiller arasında aktarılmıştır ve oyuncular, süper bitkileri nasıl doğru bir şekilde konumlandıracaklarını bilirken en güçlü savunmaları inşa etmek zorunda kalacaklar.


Plants vs. Zombies Heroes Kalp Hilesi


Oyuncunun görevi, süper bitkilerle en iyi savunmayı inşa etmektir ve düşmanları, düşman güçlere sahip zombilerdir. Bu nedenle, bitki ile zombi arasındaki sonsuz savaş asla bitmez, hatta oyuncunun deneyimlemesi için bir boyuttan diğerine genişletilir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, zorluk kademeli olarak artacak ve oyun, farklı efektlerle yeni zombilerin kilidini açacaktır. Bu, savaş alanını çeşitli ve etkileyici kılar ve oyuncunun her durum için en uygun bitkileri kullanması gerekir. Oyuncu bir sütunu savunamazsa, biçici yol boyunca her şeyi etkinleştirecek ve temizleyecektir. Ancak zombi bir kez daha başarılı bir şekilde sızarsa, bu bir başarısızlık olarak kabul edilecektir.


Plants vs. Zombies Heroes Güneş Hilesi


PvZ serisindeki en tanıdık mekaniklerden biri, yeni bitkiler toplamak veya onları daha güçlü zombilerle yüzleşmek için geliştirmektir. Dahası, her bitki türünün her saldırı üzerinde kendine özgü etkileri vardır ve oyunculara mükemmel bir diziliş oluşturmak için daha çılgın fikirler verir. Bu oyundaki tüm bitkiler nöbetçi, destek, kalkan, tuzak ve daha fazlası gibi birçok farklı türe ayrılmıştır ve oyuncuya doğru bitkileri savaşa sokmak için geniş bir seçenek sunar. Bir meydan okumaya başlamadan önce, oyuncu yalnızca belirli sayıda bitki taşıyabilir ve oyun, oyuncunun hangi bitkinin en etkili olduğuna karar vermesi için zombi türleri hakkında bilgi sağlayacaktır.


Plants vs. Zombies Heroes Hile Apk


Plants vs. Zombies Heroes, oyuncuların oyun boyunca deneyimlemesi için daha ilgi çekici içerik ve mekanikler de sunacak. Oyuncular ana oyun modundan çok sıkılırsa, mini oyunların ve özel etkinliklerdeki ek aktivitelerin tadını çıkarabilirler. Mini oyunlar her hafta sürekli değişiyor ve mekanikleri, oyuncuların sonsuz eğlenceyle eğlenebilecekleri kadar rastgele. Tabii ki, bu tür faaliyetlerin ödülleri her zaman cömert ve değerlidir ve oyuncular, güçlü bitkileri çoğaltma şansına sahip olacaklar.


Plants vs. Zombies Heroes hile nasıl indirilir?


Plants vs. Zombies Heroes, diğer oyunların geleneksel özelliklerine sahiptir ve daha geniş oyuncu pazarına ulaşmak için süper kahramanlar bağlamını sunar. Oyun ayrıca oyuncuları eğlendirmek için sürekli olarak yeni içeriği güncelliyor ve önceki nesil oyunlarında hiç görülmemiş yeni bir tarz sunuyor.


Plants vs Zombies Heroes İndir (MOD, Sınırsız Kalp / Güneş Hilesi)


Bir önceki android oyun Hajwala Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar