Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24]

Puan: 3.83 (Oylar: 6)
Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24] 1 Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24] 2 Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24] 3 Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24] 4 Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24] 5 Minecraft Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.20.24] 6

Minecraft PE Full Hileli MOD APK [1.19.20.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. MCPE arşivleri sınır yok istediğin an her yere ulaş.


Minecraft Pocket Edition 1.19.20.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan lisans kontrolü;
  2. Kilitli olmayan tüm özelliklerle çalışan karakter editörü (oyundan çıktıktan sonra görünümler kaydedilmez);
  3. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklerle mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (sadece tek oyuncuyla çalışır!):
  4. Ölümsüzlük hilesi;
  5. Tüm silahlar için yüksek hasar (düşman çeteleri dahil);
  6. Ebedi enstrümanlar.

Minecraft Pocket Edition APK MOD'un en son sürümü, tüm oyunun kilidini açmak için çok ihtiyaç duyulan avantajı sağlar, bu da tüm oyuna sıfırdan başlayabileceğiniz anlamına gelir. Oyunun kilidini açmak için beklemenize gerek yok. En iyi oyununuzu en baştan getirebilirsiniz. Minecraft Pocket Edition APK MOD'un ek avantajları, onu temel sürümden daha mantıklı ve rasyonel bir seçim haline getirir.


Minecraft Pocket Edition v1.18.30.20 MOD APK


Bu nedenle büyük yapıların oluşturulması tavsiye edilmez! Gerçek şu ki, bu sürüm Minecraft'ın hepimizin zaten bildiği sınırlı bir sürümü ! Ancak tamamen işlevseldir ve özgürce eğlenebilirsiniz! Better Together güncellemesi burada! Doğrudan oyun menüsünden çok oyunculu sunucuları keşfedin ve herhangi bir cihazda arkadaşlarınızla oynayın. Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve ayrıca basit bir evden lüks bir şatoya kadar harika şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modu ile dünyayı büyük bir şekilde patlatın, tehlikeli yaratıklardan kurtulmak için silahlar ve zırhlar yapın. Mobil cihazlarda veya Windows 10'da tek başınıza veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın


Minecraft apk son sürüm 2022 indir


Minecraft Pocket Edition MOD APK, Minecraft gibi, keşfetmeniz için sanal bir arazi sunan bir açık dünya video oyunudur. Orada, kendi hayal gücünüzü kullanarak her şeyi üretebilirsiniz. Minecraft'taki her şey, toprak, taş, kum, çimen ve daha fazlası gibi birçok farklı malzemede pikselli bloklara bölünmüştür. Adım adım talimatlar veya belirli bir hedef olmadan Minecraft'ı harika yapan şey, yaratıcılığınızı nasıl keskinleştirdiği ve güçlendirdiği. Sadece blokları yeniden düzenleyerek, verilen dünyayı istediğiniz gibi yaratabilirsiniz (bir hava köprüsü, deniz kenarındaki bir ev, vb.)


Minecraft hile nasıl indirilir?


Blameless Game tarafından yapılan Minecraft: Pocket Edition'da oyuncular bu oyunun tadını iki farklı modda çıkarabilirler: hayatta kalma modu ve yaratıcı mod. Hayatta Kalma Modu - Gün boyunca inşaat ve üretim süreci için kaynak ve malzeme toplamalısınız. Gece geldiğinde, Minecraft'ın kötü adamlarına karşı savaşmak için hazırlanan tüm unsurları kullanın. Düşmanlar her an yapınızı yok etmeye ve size saldırmaya çalışacak, bu yüzden onları uzaklaştırmak için akıllı bir stratejiye sahip olmak gerekiyor.


Minecraft APK ücretsiz indir


Yaratıcı mod: Bu seçenekle Minecraft dünyasına sınırsız erişime sahip olacaksınız. Keşfetmek ve inşa etmek sizin işinizse, Yaratıcı Mod sizin için bir seçenektir. Materyal çıkarmak için zaman kaybetmenize gerek yok; bunun yerine istediğiniz zaman hemen bir inşaat projesine başlayabilirsiniz. Evet, Minecraft PE'de Minecraft mobil oyun istemcisinin Android ve iOS sürümlerindeki modlar, hackler, oyun hile araçları ve komut dosyaları gibi çeşitli araçlar kullanarak hile yapmak kesinlikle mümkündür. Bu hileler çevrimiçi çok oyunculu sunuculara hükmetmenize, daha fazla ücretsiz Minecoin, Deneyim (XP), güçlü silahlar, ücretsiz Kaplamalar, Doku Paketleri ve Haritalar ve diğer şeyler almanıza olanak tanır. Aimbots, Wallhacks ve diğer harika güçlü araçlar da çevrimiçi PvP'de size yardımcı olabilir. Hileler ve konsol komutu Tek Oyunculu'da kolayca etkinleştirilebilirken, Minecraft PE çok oyunculu modda hile yapmanıza izin veren araçlara ihtiyacınız olacak.


Minecraft Pocket Edition indir (MOD MENÜ)


Bir önceki android oyun Metal Slug Infinity Idle Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar