Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 4 Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 5 Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 6

Zoo Restaurant Para Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir mutfak simülatörünün yönetimini dünyanın her yerinden mutfaklarla aç hayvanlara mükemmel yemekler sunmanın komik mekaniği ile karıştıran bir restoran oyunudur!


Zoo Restaurant 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Aç köpeklere lezzetli yemekler pişirin ve servis yapın! Kendi restoranını yönet ve evcil hayvanların usta şefi ol! Aşçılık oyunlarından hoşlanıyorsanız, tüm şeflerin maceralarının başladığı Zoo Restaurant Animal Chef'e bayılacaksınız! 


Zoo Restaurant v1.4.0 MOD APK


Zoo Restaurant oyununda bir yağmur ormanı içinde bir restoranı yeniden inşa ederken, şehirde güzel bir kafe yaratırken ya da en sevdiğiniz sahil restoranı için yeni masalar satın alırken önemli sorunlarla karşılaşacaksınız.


Zoo Restaurant Para Hilesi


Çok çeşitli mutfaklar hazırlayın ve güzel yavru kedi ve köpek yavrularından vahşi ayılara ve kaplanlara kadar her tür hayvana lezzetli yemekler ve içecekler sunun! Herhangi bir pençe beklemesine izin vermeyin!


Zoo Restaurant Elmas Hilesi


Bu masal arayışı boyunca miyavsal bir rota ortaya çıkacak! Pişirin ve servis yapın ve zaferin tadını çıkarın! Çölde, şehirde, dağlarda, kumsalda ve daha fazlasında yepyeni restoranlar hakkında bilgi edinin! Suşi, hamburger, salata, pizza ve makarna gibi nefis yemekler hazırlamanın ve servis etmenin yanı sıra tatlılar ve içecekler sunun. 


Zoo Restaurant Hile Apk


Şirketinizi yöneterek ve aynı zamanda pençe parası kazanarak bir pençe imparatorluğu kurabilirsiniz. Japon, Meksika, Tay, Arap, İtalyan, Çin ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli mutfaklar hakkında bilgi edinin! 


Zoo Restaurant Apk indir


Kediler, köpekler, lamalar, kaplanlar, tilkiler, kaplumbağalar, zürafalar, ayılar ve maymunlar dahil olmak üzere her türlü hayvana yemek verilmelidir. Bu devasa masal macerasında, oynanacak çok sayıda heyecan verici seviye var.


Zoo Restaurant indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Hospital Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar