D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 1 D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 2 D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 3 D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 4 D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 5 D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 6

D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [2.0.301] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyayı istiladan korumak için efsanevi kahramanlardan oluşan nihai ekibi seçin ve bir araya getirin.


D-MEN The Defenders 2.0.301 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi

En güçlü TD'ye sahip yeni aksiyon oyunları arıyorsunuz veya birçok benzersiz strateji ile kendinizi denemek istiyorsanız, o zaman devrim niteliğinde bir kule savunma oyunu olan D-MEN The Defenders gelmekten çekinmeyin. Burası oyuncuları kanlı savaşlara ve dünyanın her yerinden çağrı bekleyen yüzlerce süper kahramana götürecek bir yer. Her tehditkar canavar dalgasını yenmek için kahramanlarınızla birlikte çalışmak için akıllı stratejiler keşfedin.


D-MEN The Defenders v2.0.301 MOD APK


Bir aksiyon strateji oyunu olduğu için D-MEN The Defenders'in getirdiği olay örgüsü son derece dramatik. Hikaye, büyük tanrıların dünyasında geçiyor. Canavar şirketi başarılı bir şekilde yok ettikten sonra Hela cehennemden geldi ve onu sonsuza dek yeraltında mühürledi. Ama ne yazık ki, bir gün, Hela bu mührü kırdı, nihai gücünü geri kazandı ve bir kez daha tanrılara saldırmak için planlar yapmaya başladı.


D-MEN The Defenders Hile Apk


Görevinizin süper kahramanları çağırması, büyük bir güce sahip bir süper kahraman ordusu toplaması ve inşa etmesi gerekiyor. Bu tehlikeli güçlerle başa çıkmak için oyuncular, kahramanın tüm güçlü yönlerinden yararlanır ve her durumda uygun stratejiler geliştirir. Bu zalim cehennem canavarlarını durdurmak ve yenmek için savaş pozisyonunu uygun şekilde düzenleyin ve bölün. D-MEN, savunma ve kaleci şeklinde taktiksel oyun getiriyor. Oyun, her biri farklı seviye ve saldırılara sahip birkaç seviyeye ayrılmıştır. Oyuncuların yapması gereken ilk şey, bir süper kahraman kadrosu oluşturmak ve onu stratejilerine uygun dört alt gruba bölmek. Ardından, düşmanın yönünü belirlemek için haritayı takip edin ve arsayı kahramanlara zarar vermek ve üssünüzü korumak için durdurun.


D-MEN The Defenders Para Hilesi


Diğer birçok aksiyon oyununun aksine, oyuncular bu oyunda nadiren doğrudan saldırılar kullanırlar, bunun yerine kahraman düzeni ve düzenleme stratejileri kullanırlar. Birlikleriyle birlikte oyuncuların uzaktan saldırmaya başlamadan önce ortaya çıkmalarını beklemeleri gerekir. Oyuncunun kazanmak için üssü korurken birçok seviyedeki tüm canavarları yok etmesi gerekiyor.


D-MEN The Defenders Elmas Hilesi


D-MEN'in öne çıkan özelliği, oyunun sunduğu süper kahramanlarda yatıyor. Her kahraman birçok farklı dünyadan gelir ve hepsinin benzersiz becerileri vardır. Kaliteye bağlı olarak, her kahraman 1'den 5'e kadar her bir yıldız sayısına bağlıdır - ne kadar çok yıldız, kahramanın gücü o kadar büyük olur. Ayrıca bu kahramanlar oynadıktan sonra kartlarını yükselterek, sahnedeki çabaya ve diğer birçok güç göstergesine göre kalitelerini otomatik olarak yükseltiyor.


D-MEN The Defenders Altın Hilesi


D-MEN, özel bir süper kahraman ekibine sahip olmanın yanı sıra, farklı niteliklere bölünmüş renk birimleri gibi çok özel donanımlar da ekliyor. Daha yüksek bir oran oluşturmak için oyuncular aynı anda üç parça ekipmanı birleştirebilir. Sadece bu da değil, oyuncular hikaye modu ve meydan okuma klon modu da dahil olmak üzere birçok farklı oyun modu, özellikle kazanma ve gücünüzü gösterme fırsatınız olan kanlı arenalar ile güçlerini gösteriyorlar.


D-MEN The Defenders Apk indir


Basit karakter kontrolü ile dramatik savaşlara sahiptir, ancak bunun yerine oyuncuların her durumu gözlemlemek ve pozisyonları düzenlemek için keskin bir göze sahip olmasını gerektirir. Ve eşleşen taktiklere sahip ana karakter. Oyuncular savunma taktiklerini seviyorsa ve iyi bir kadro kurabiliyorsa, bu kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır.


D-MEN The Defenders indir (MOD, One Shot Kill)


Bir önceki android oyun Modern Vehicle Parking APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar