Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62]

Puan: 4.80 (Oylar: 8)
Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62] 1 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62] 2 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62] 3 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62] 4 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62] 5 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.62] 6

Score Hero Enerji Hileli MOD APK [2.62] - en son sürüm - artık futbol dünyasında bir efsane olmak ve küresel sıralamaların tepesine çıkmak için Android için ücretsiz indirin.


Score Hero 2.62 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para
  2. Sınırsız enerji

Not: 5. seviyeye kadar oynarken mod özelliği etkinleştirilecektir.

Dünyayı kasıp kavurun ve inanılmaz futbol kariyerinizi geliştirin. Score Hero İndir MOD APK şimdi karakterinizi kenarlardan dünyanın önüne ve merkezine getirebileceğiniz destansı bir mobil futbol deneyimi elde etmek için.


Score Hero v2.62 MOD APK


Hedefleri ağa taşımak için stratejik yöntemler kullanın. Topu kıvırın, iyi düşünülmüş paslar yapın ve takımınızı küllerden dünyanın tepesine getirin. Kulüpleri favoriniz olarak değiştirebilecek, milli takımınız için oynayabilecek ve kendinizi bir süperstar yapabileceksiniz. Score Hero oyunun en önemli yönü olan hedefe odaklanan bir futbol oyunudur. Şutunuza veya pasa karar vermek için zamanı yavaşlatma ve ya hedefe gitme ya da o kritik pası takım arkadaşınıza girmesi için yapma yeteneğine sahip olacaksınız.


Score Hero 2.62 Para Hile Apk


Oyun büyük isimlere odaklanmıyor. Daha ziyade, sen izin verir hale büyük bir isim. Sadece kenarda oturan bir küçük lig kulübünde hırslı bir oyuncu olarak başlıyorsunuz. İşiniz: Takımın sahada her zaman görmek istediği en iyi oyunu oynamak. Buradan yavaş yavaş takımınızın yıldız oyuncusu olacaksınız. Bundan sonra, takımları liglerde daha üst sıralarda yer alan daha prestijli bir takıma dönüştürme seçeneğine sahip olacaksınız. Burası, dünyanın en iyi oyuncularından bazılarıyla birlikte - ve onlara karşı - parlama ve oynama şansı yakalayacağınız yerdir.


Score Hero 2.62 Enerji Hile Apk


Oyun, oyuncu için çok daha kişisel bir deneyim haline gelecek şekilde yolculuğunuza odaklanıyor. Futboldan keyif almanın harika bir yolu ve Score Hero yapıyor! Hero mod APK, son yıllarda mobil cihazlarda oynadığımız en iyi futbol oyunlarından biri. İster futbol maçlarında yeni olun, ister hayatınızın büyük bölümünde FIFA oynuyor olun, Score! Hero mod APK, bir oyunun ne olabileceğinin tüm dinamiğini değiştiren yeni bir tür futbol oyunudur. Geleneksel futbol oyununun çok daha eğlenceli bir versiyonu. Sahada hakim olmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.


Score Hero Para hilesi indir


Oyunun başında gerçekten hiç kimse değilsin. Güvenli bir şekilde oynamalı ve takımınız için ara sıra hedef belirleyebilecek güvenilir bir denizaltı olmaya odaklanmalısınız. Bu şekilde, sonunda sizi sahada daha sık isteyecekler. Elbette, oyun zirveye olan yolculuğunuzla ilgili, ancak sadece sahadayken kendinizle ilgileniyorsanız asla zirveye ulaşamayacaksınız. Gerçekten öne çıkmak istiyorsanız, o zaman takımınız için de oynamayı öğrenmelisiniz . Onların gol atması için hedefler belirleyin ve genel olarak çok daha iyi bir oyuncu olarak kabul edileceksiniz.


Score Hero Para Hilesi nasıl yapılır


Muhtemelen nihai hedef, kaleciyi geçip ağın üst köşesine giden kavisli bir şut her zaman görülmesi gereken bir şeydir. Bu çekimleri erkenden uyguladığınızdan emin olun, böylece onları daha sonra anın gerçekten doğru olduğu zaman yapabilirsiniz. Oyunu başından beri bir profesyonel gibi oynamak istiyorsanız, o zaman Skor! Hero mod APK sınırsız para + enerji istediğiniz şeydir. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilmeniz ve becerilerinizi hemen gösterebilmeniz için en zor seviyeleri en baştan oynamanıza olanak tanır.


Bir önceki android oyun Space Marshals 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar