IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7] 1 IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7] 2 IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7] 3 IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7] 4 IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7] 5 IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v7.7] 6

IDBS Bus Simulator Para Hileli MOD APK [7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı sürüş stilleri seçin ve kendinizi gerçek fiziksel performansa bırakın.


IDBS Bus Simulator 7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
IDBS Bus Simulator, Endonezya'da bir yolcu otobüsü kullanma misyonuyla sizin için eğlenceli bir deneyim olacak. Gerçek sokak trafiği ortamını simüle ederek, yolculuk boyunca güvenlik kurallarını öğrenmelisiniz. Profesyonel bir sürücünün sorumluluklarını ve becerilerini göstereceksiniz. Sürüş simülasyonu oyunu IDBS Bus Simulator, şehir içi yollarda otobüs sürmeyi ve sürüş simülatörü oyununda yolcuları doğru noktada mekik ve yolcu indirmeyi deneyimlemekten hoşlanan kişiler içindir. Bu aracı sürmek için trafik sinyallerine uymalı ve öngörülen şeritte gitmelisiniz.


IDBS Bus Simulator v7.7 MOD APK


IDBS Bus Simulator'da birkaç otobüs seçeneği vardır. Güvenli sürüş, doğru zamanda ve doğru yerde park etme, yolcu indirme ve alma becerilerini öğreneceksiniz. IDBS Bus Simulator, ilham verici ekrandaki dokunmatik düğmeler, entegre bir GPS navigasyon sistemi ve sürücüye yardımcı olmak için sezgisel bir trafik haritası ile gerçekçi kontroller sunar. DBS Bus Simulator bir sürüş simülasyon oyunudur. Oyunda bir Tayland otobüsünün şoförü olarak oynayacaksınız. Öngörülen zamana göre, çeşitli ülkelerden yolcular, sürüş görevinizi tamamlamak için belirlenen yere gönderilecektir.


IDBS Bus Simulator apk para hilesi


IDBS Bus Simulator, otobüsler, kamyonlar, polis arabaları, otobüsler ve diğer birçok tür dahil olmak üzere yabancı oyunlar tarafından üretilmiştir. Ve oyundaki haritada çeşitli ülkelerdeki yerler yer alıyor. Birçok oyun hala kişiselleştirilmiş görünümlerin ve MOD'ların eklenmesini desteklemektedir. Yani, basit bir oyunla oynamak oldukça eğlenceli.


IDBS Bus Simulator Otobüs Hilesi


IDBS Bus Simulator, keyifli bir simülasyon sürüş mobil oyunudur. Çeşitli otobüsleri seçebiliriz. Ardından, mutlu bir şekilde sürüş, farklı rotaları özelleştirme, çeşitli yolcuları taşıma, hedef görevleri tamamlama, daha fazla para biriktirme ve otobüs araçlarının kilidini açma. Basit bir işlemle oynamak heyecan verici.


IDBS Bus Simulator Apk Dayı


Oyun, son derece restore edilmiş gelenekler ve çeşitli araziler sunuyor. Birinci şahıs sürüş modu ile nihai sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Ardından, sürüş güvenliğine dikkat edin ve zaman içinde çeşitli stres olaylarıyla başa çıkın. Öngörülen saate göre, misafirler belirlenen yere gönderilecektir. Görevi tamamladıktan sonra, aracınızı yükseltmek için kullanabileceğiniz parasal ödüller kazanabilirsiniz. İstediğinizi seçebileceğiniz birçok otobüs türü, çeşitli boyut ve renk vardır. Seçtiğiniz çeşitli sürüş yöntemlerine sahip olacak, çeşitli hedeflere ulaşacak ve para kazanacaksınız. Yoğun trafikte trafik kazalarından kaçınmalı, dikkatli sürmeli ve yolcuları güvenli bir şekilde teslim etmelisiniz.


IDBS Bus Simulator Hile Apk


Sahnenin gerçekçi bir haritası ve meydana gelen çeşitli olaylarla, onunla dikkatli bir şekilde ilgilenmek benzersizdir. Bir otobüs şoförü olacak, yolda özgürce araç kullanacak ve kültür hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz. Çoğu oyuncu güzel manzarayı takdir eder, trafiğe aşinadır, çalışır ve görevi tamamlamak için mutlu bir şekilde sürer. Çeşitli görevler ve zorluklar için daha havalı araçların kilidini açmak için para kazanabilirsiniz.


IDBS Bus Simulator Apk indir


Farklı sürüş stilleri seçin ve kendinizi gerçek fiziksel performansa bırakın. Çeşitli otobüsler, zarif modeller ve gerçekçi bir ortam var. Kolay sürülürler, oynaması güzeldir ve elde çok iyi hissettirirler. Bir dizi görevi tamamlayın, yolcuları alıp bırakın, aracınızı yükseltmek için para kazanın ve şirketinizi kurun. IDBS Bus Simulator, gerçekçi bir ortam, gerçekçi simülasyon ve eğlencenin tadını çıkarmak için heyecan verici sürüş özelliklerine sahip yeni bir otobüs sürüş oyunudur. Basit kullanım ve zarif görünüm ile araçları yükseltebilir ve daha fazla göreve meydan okumaya devam edebilirsiniz.


IDBS Bus Simulator Apk Son Sürüm


IDBS Bus Simulator, simüle edilmiş bir otobüs sürme oyunudur. Bebek otobüsü öğretme oyununun aksine, zamanın gelişmesiyle birlikte kullanıcılar çeşitli ulaşım yöntemlerini seçebilirler. Toplu taşıma da özellikle gelişmiş ülkeler için en çok tercih edilen kullanım yöntemlerinden biri olup sadece seyahat maliyetlerinden tasarruf sağlamakla kalmayıp aynı zamanda trafik sıkışıklığını veya çevre kirliliğini de azaltmaktadır. Film yapımcıları da araba gibi popüler filmler yaptıkları için bu konuyla çok ilgileniyorlar. Arabayla ilgili oyunlar, otomobiller, motosikletler, bisikletler ve hatta otobüsler gibi üreticilerin büyük ilgisini çekti. IDBS Bus Simulator ile ilgili çok ünlü 3D oyundan bahsetmemek mümkün değil.


IDBS Bus Simulator Altın Hilesi


Bu oyunda göreviniz yolcularla birlikte bir otobüsü sürmek. Oyuna girdiğimizde seçenekleri göreceğiz. Ekranın üst kısmındaki seçenekler arasında ev, harita, profil, galeri, müzik, video ve ayarlar bulunur. Hızlı oynamak için “Hızlı Oynat” a tıklayın. Harita, oyuncunun hedefte gezinmesine ve nasıl ve kolayca hareket edeceğine yardımcı olacaktır. Ve haritadaki yolların talimatları olacak. Oyunda istenilen yer seçildikten sonra play butonu çıkıyor. Sağ tarafta fren ve gaz var. Sürmek veya durmak istiyorsanız, aşağıdaki iki düğmeden birine basmanız gerekir. İki düğmede kısa huzme ve uzun huzme bulunur. Yakın mesafe aydınlatması için kısa huzmeli farları kullanabiliriz, bu da yolu gözlemlemeye ve yabancı cisimlerden kolayca kaçınmaya yardımcı olur.


IDBS Bus Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Blocky Castle Kule Mücadelesi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar