The Twins Hileli MOD APK [v1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Twins Hileli MOD APK [v1.1] 1 The Twins Hileli MOD APK [v1.1] 2 The Twins Hileli MOD APK [v1.1] 3 The Twins Hileli MOD APK [v1.1] 4 The Twins Hileli MOD APK [v1.1] 5 The Twins Hileli MOD APK [v1.1] 6

The Twins Hileli MOD APK [1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatın boyunca hırsızlık yapan basit bir hırsızı canlandıracaksınız.


The Twins 1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Bot
İnsanların neden bu kadar çok oyun türü yarattığını hiç merak ettiniz mi? Çünkü her insanın kendi ilgi ve tutkuları olacaktır. Bazı insanlar sevimli ve nazik oyunları sever, bazıları ise korku unsurları olan oyunlara katılmak ister. Yayıncı DVloper'ın oyuncuların deneyimlemesi için bir korku türüne sahip The Twins adını yayınlamasının nedeni de budur. Oyuncular gerçek hırsızlar olacaklar. Katılımcıları meraklandırmadan detaylı tanıtıma geçelim!


The Twins v1.1 MOD APK


Korku oyunları ve bu türü tanımak için bilgi okumak için, oyuncular bilmek için grafiklere de bakabilirler. Bir korku oyununun başarısı, grafiklerin deneyime korkutucu bir his vermesidir. The Twins özellikle izleyicilere oldukça gizemli grafiklerin oluşturulması ve tehlike duygusu ile görsel tatmin sağlıyor.Buradaki korku çok agresif bir şekilde değil, basitlikle ifade ediliyor. Korkunç derecede basit olarak adlandırılmalı. Oyundaki alan duvarlarla oldukça kapalı olarak tasvir edilmiştir. Yayıncının tasvir ettiği oyundaki renkler koyulaşınca korku daha da artıyor. Oyunculara gerçekten korku ve gizem hissi veriyor. Sadece bu değil, oyundaki karakterler soğuk ve agresif bir görünümle aynı derecede ilgileniyor.


The Twins hile apk


Bu oyuna katılırken özel olan şey, oyuncunun hırsız olmayacağı, ancak oyuncunun kötü adamı hırsız olarak oynayacağıdır. Ve bir hırsızın hayatı ve bir hırsızın üstesinden gelmesi gereken işler nedir? Oyun, oyuncuların sorularına cevaplar getirecek. Oyuna katılırken gerçek ve profesyonel bir hırsıza dönüşeceksiniz. Ayrıca bu hırsız profesyonel bir hırsız olarak hayatı boyunca pek çok görevi yerine getirmiştir. Bu nedenle, oyuncular gerçek bir hırsızın ihtiyaç duyduğu teknikleri başkaları tarafından fark edilmeden gerçekleştirmek zorunda kalacaklar. Ve eğer oyuncu ağa yakalanırsa dikkatli olmazsanız, oyuncunun iki seçeneği olacaktır, ya hapse girebilir ya da hırsız olarak geçirdiği zamanı telafi etmek için bir görev gerçekleştirebilir.


The Twins apk indir


Çünkü bu, oyuncunun kahraman olması için değil, oyuncunun hırsız olmayı deneyimlemesi için bir oyun. Peki dürüst bir hırsız için hayat nasıldır? Diğer oyunlar gibi, yayıncı da oyuncular için nasıl oynanacağına dair talimatları kolaylaştıracaktır. Oyuncuların oyuna kolayca katılmalarına yardımcı olmak için işlemler, hareket ettirilecek düğmeler ekranda görüntülenir. Bazı kelimeler oyuncuların dikkatini çeker ve oyuncuların görevi daha verimli bir şekilde geçmelerine yardımcı olur. The Twins'de oyuncu, karakterin ihtiyaç duyulduğunda yürümesini, çömelmesini veya yükseğe zıplamasını kontrol edebilir. Bir şey görürseniz, karakterin uzanıp onu alması ve ardından görevi gerçekleştirmeye devam etmesi için düğmeye basın. Özellikle, oyuncuların çok nazikçe hareket etmesi ve herhangi bir ses veya kırılma yapmaması gerekir, aksi takdirde algılanacaktır.


The twins apk oyun indir Club


The Twins bir korku oyunudur, ancak oyuncunun hırsız olmasını ve oyun boyunca kötü adam oynamasını sağlamaz. Oyuncunun ana görevi, The Twins olarak bilinen iki kötü şöhretli ve tehlikeli suçlunun binasına dikkatlice girmek ve sakladıkları değerli çalıntı eşyaları çalmaktır. Ve onlar tarafından algılanmamaya çok dikkat edin. Aksi takdirde sonuçlar tahmin edilemez olacaktır. Bu oyun, DVloper tarafından yaratılan birinci şahıs bir korku oyunudur; oyun Ganny, Slendrina: The Cellar gibi kötü şöhretli korku oyunlarının “küçük kardeşi”.


The Twins hile nasıl indirilir?


Oyun, korku ve tehlike dolu ürpertici bir evden kaçmanızı gerektiriyor. Kaçışa hizmet etmek için hareket sırasında gördüğünüz nesneleri toplayın. Ve oyuncunun dikkat etmesi gereken şey, evdeki ikiz kardeşlerin her zaman oyuncunun hareketlerini takip etmeleri ve hiçbir oyuncunun hareketlerini kaçırmamalarıdır, oysa oyuncunun kaçmaya çalışması ve oradan bir çıkış yolu bulması gerekir. Bu nedenle, dikkatli hareket etmek, bu oyunu kazanmanın ve dönüştüğünüz karakter için özgürlüğü bulmanın anahtarıdır. Yeni, heyecan verici mücadeleler istiyorsanız ve gerçek bir korku oyunu meraklısıysanız, şimdi The Twins'e katılın!


The Twins İndirin (MOD, Aptal Düşmanlar)


Bir önceki android oyun Blood & Honor WW2 Strateji APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar