Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15] 1 Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15] 2 Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15] 3 Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15] 4 Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15] 5 Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [v0.15] 6

Demolition Car Reklamsız Hileli MOD APK [0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun asıl amacı binaları yıkmak ve tuğlaları toplamak ama ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmayacak ve önce hangi binayı yıkacağınız size kalmış.


Demolition Car 0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel bir yarışçı olmak ister misin? Hız konusunda tutkulu musunuz ve tüm pistleri fethetmek mi istiyorsunuz? Hız, macera ve güçlü bir kişilik tutkunusunuz. Yarış pistinde bir araba ile iyi bir yarışçı olma sınırını aşmaya hazır mısın? Son derece popüler olan sürüş oyunu Demolition Car 'ı deneyimlemeye çalışın. Oyun sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır.


Demolition Car v0.15 MOD APK


Demolition Car'ı indirin ve kendinizi yollara bırakın, hemen izinizi bırakın!  İndirdikten sonra, farklı yollarda yarış deneyimi yaşayacaksınız. Oyun kalitesi ve akıcılığı ile kesinlikle sizi tamamen memnun edecektir. Pahalı arabasıyla pistte viraj alırken. Oyunu oynarken becerikli araba dönüşleri veya dönüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Ya da isterseniz rakipleri sıkıştırabilir, pist dışına itebilirsiniz. Gerçekten de Demolition Derby 3 hız ve macera tutkunlarının kaçırmaması gereken bir oyun.


Demolition Car Para Hilesi


Pistte, diğer 6 sürücüyle yarışacaksınız. Yarışa girerken ekranın alt kısmında 4 adet kontrol butonu olacaktır. 2 sol ve sağ düğme, 2 hızlandırma düğmesi ve bir fren içerir. Genel olarak, oyuncuların iyi bir tekniğe sahip olmasını istemek çok zor değil. Nihai yarış ekranını gerçekleştirebilmek için oyuncular kendi harika döndürme becerilerini sergileyebilirler.


Demolition Car Altın Hilesi


Fren ve hızlanma ile sol ve sağ dönüş tarzı düğmelerin kombinasyonu. Rakiplerin yoldan çıkmasına neden olarak hızla zafer kazanıyor. Demolition Car, oyuncuların nihai 360 ​​dönüşü gerçekleştirmelerini sağlar. Veya oyuncu, yarış arabası için bazı detayları değiştirebilir. "Demir atlı savaşçınıza" mükemmel bir görünüm kazandırın. Aynı zamanda kendi tasarımınız olan ayrı bir arabaya da sahip olun. Mücadeleleri kazanın ve "atınızı" yükseltin. Kendi kişiliğinize sahip renkli süper arabalarla dolu garajınızı yükseltin.


Demolition Car Apk Hile


En sevilen oyunlardan biri olan Demolition Derby 3 son derece rekabetçidir. Rakiplerle birlikte pistte, diğer 6 rakibi geçmeye çalışmanız gerekecek. Önünüze çıkıp sizi geçmekten alıkoyarlarsa, onları geçmeyi düşünün. Virajlardan faydalanabilir veya rakibe yaklaşabilir, onu yolun kenarına itebilirsiniz. Bunu yaparsanız, rakibinizin arabası büyük olasılıkla hasar görecektir, ancak dikkatli olun çünkü sizin aracınız da benzer başka hasarlara maruz kalabilir.


Demolition Car Apk indir


Demolition Car, birçok farklı güzel yarış pisti ile tasarlanmıştır. Her parça farklı bir tasarıma sahip olacak. Örnekler eğim veya yaylardır. Oyunculara oynarken sıkıcı değil yeni bir hava vermek için hava durumu da değiştirilecek. Bu nedenle oyun bana sayısız indirme ve çok sayıda övgü getirdi. Ayrıca oyun, oyunculara yeni deneyimler kazandıran bakış açılarına sahip.


Demolition Car Apk Son Sürüm


Genel olarak, yayıncının, oyunda mümkün olmayan otantik hissi ve yeni deneyimleri hissedebilmeleri için küçük ayrıntılara dikkat ederken oyuncunun zihniyetini gerçekten çok iyi yakaladığını görebiliriz. aynı türden yarış oyunu.


Demolition Car Elmas Hilesi


Binaları son tuğlaya kadar yıkmak önemlidir, bunun için daha fazla puan ve oyun parası kazanabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe binaları parçalamak için kullanacağınız traktörünüzün performansını arttırarak daha uzun ve daha büyük binaları yıkabileceksiniz. Oyun, renkli görsel tasarımı, anlaşılır oyun mekaniği ve rahat kontrolleri, yok edilecek çok sayıda nesne ve birikmiş stresten kurtulma, yok etme sürecinin tadını çıkarma yeteneği ile sizi memnun edecek.


Demolition Car indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Eatventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar