They Are Coming Mega Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
They Are Coming Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 They Are Coming Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 They Are Coming Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 They Are Coming Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 4

They Are Coming Mega Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika bir nişancı ol ve bir zombi yok et.


They Are Coming 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu - God Mode

They Are Coming, zombi türü hakkında sayısız başka başlıkta bir kez yaşamaya değer bir oyundur. İlgi çekici bir hikayesi veya çeşitli ve karmaşık bir oynanışı olmamasına rağmen, oyunculara her zaman en rahatlatıcı anları verir. Oyunun size getirdiği korkunç zombiler serisinin sadeliğinin insanları cezbetmesine karşın aynı derecede dramatik ve heyecan verici olduğu söylenebilir.


They Are Coming v1.5.6 MOD APK


Elbette, filmlerde zombi salgınıyla ilgili görmüşsünüzdür ve herkes onlarla savaşmak için birlikte çalışmak zorundadır, ancak iş Onlar Geliyor'a geldiğinde, tek başınıza savaşacaksınız. Elinde bir silahla sadece sen olduğun ve sana doğru gelen yüzlerce zombiyle karşı karşıya kaldığın o an nasıl hissedecek bilmiyorum. 


They Are Coming Para Hilesi


Gerilim, They Are Coming oyunu boyunca, özellikle dinlenmeden yaşamak zorunda olduğunuz duygu olacaktır, çünkü tamamen dövüşe odaklanmanız ve gözlerinizi ekrandan çok uzun süre ayırmamanız gerekecek.


They Are Coming Mermi Hilesi


Kontrol mekanizması da yeni başlayanlar için çok kolay ve oyuna alışmanız çok uzun sürmüyor. Ekranın sol köşesinde, karakterinizi yukarı, aşağı veya sola, sağa hareket ettirmeniz için bir kontrol butonunun olacağını görebilirsiniz. Ekranın sağ tarafı, ekrana hafifçe dokunarak nişan aldığınız ve ateş ettiğiniz yer olacaktır. Ayrıca çeşitli durumlarla başa çıkmak için silahları sürekli olarak değiştirebileceğiniz bir düğme de bulunmaktadır.


They Are Coming Hile Apk


Daha sonra, zombilerin gücü daha sağlam hale gelecek ve size doğru gelirken hareket hızları da daha hızlı olacaktır, bu yüzden hayatta kalma şansına sahip olmak için onlarla eşit olmalısınız. Ve her savaşta size her zaman eşlik edecek olan silahlar ve hatta elde taşınan yakın dövüş silahları gibi silahlardır. Ek olarak, yeniden yükleme yaparken ayaklarınızı onları tekmelemek için de kullanabilirsiniz.


They Are Coming Apk indir


En önemli şey, silahınızı daha güçlü ve daha zarar verici hale getirmek için sürekli olarak yükseltmektir çünkü bu, zombilerle hızlı bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bir grup zombiyi yenmek için çok fazla enerji veya zaman harcamayacaksınız, ancak hepsini öldürmek için sadece bir Pompalı Tüfek mermisi yeterli. Bu yüzden silahlarınızı değiştirmek ve güncellemek her şeyden önce gelir.


They Are Coming Apk Dayı


Oyunu temizlemek oldukça kolay görünüyor, ancak zombilerin sesleri ya da her yere sıçrayan kan tüylerinizi diken diken edecek. Zombileri öldürürken serbest bırakılma hissi ile birleşen korku, They Are Coming'e gelirken kendinizi hiç olmadığı kadar rahat hissetmenizi sağlayacak. Harika bir nişancı ol ve bir zombi yok edici ol.


They Are Coming indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Arrow War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar