Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23] 1 Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23] 2 Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23] 3 Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23] 4 Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23] 5 Trucker Joe Para Hileli MOD APK [v0.2.23] 6

Trucker Joe Para Hileli MOD APK [0.2.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kamyoncu Joe artık serbest meslek sahibi ve eski bir kamyon satın aldı.


Trucker Joe 0.2.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Trucker Joe'nun ulaşımını ilk kez deneyimlediklerinde, oyuncular kesinlikle eğlenceyi ve getirdiği mücadeleyi sevecekler. Yalnızca bazı işlemler otomatik olarak gerçekleştirilir; gerisini kontrol düğmenizden kontrol etmeniz gerekecek. Aynı zamanda, teslim alma ve teslimat yapmak için bir bölgeden diğerine giderken ulaşım becerilerinizi de gösterebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka herkes işlemin kusursuz yapılmasını ister. 


Trucker Joe v0.2.23 MOD APK

 

Oyuncular, Trucker Joe oyununda bir kamyonu kontrol edip bir yerden bir yere giderken taşıma deneyimini yaşayabilirler. Oyun ortamı 2 boyutlu olarak tasarlanmıştır ve oyuncu sadece bazı butonlar aracılığıyla aracını kontrol edecektir. Yani, yeni deneyimlere meraklıysanız ve birçok operasyona sahip bir iş arıyorsanız, bu oyun tam size göre. Bu oyunda 2 boyutlu bir ortamda araba kullanacaksınız, böylece bir arabayı kontrol etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak ve hiçbir şeye çarpmayacaksınız. Ancak bilmeniz gereken bir faktör, belirli bir alanın topografyasındaki çeşitliliktir. Yani taşıdığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için dikkatli hareket etmeniz gerekecek. Böylece oyuncular yaşadıkları ortama göre dikkatlice hareket edecekler.


Trucker Joe indir


Otomobili 2 ana düğme ile kontrol edeceksiniz: aracın ilerlemesine yardımcı olmak için sağ taraftaki vites kolu ve sol taraf, aracı belirli alanlarda durdurmanıza yardımcı olacak fren pedalı. Aynı zamanda ekranın ortasındaki iki buton ile arkadaki konteyneri yükseltebilir veya alçaltabilirsiniz ve istediğiniz ürünleri belirli bir alana boşaltmanıza yardımcı olur. Deneyimleyebileceğiniz başka heyecan verici kontrol mekanizmaları olacak.


Trucker Joe APK 0.1 82


Trucker Joe'nun heyecan verici oynanışı, oyuncuları herkesin seveceği keyifli bir işe yönlendiriyor. Öğeleri belirli bir alana gönderecek ve bunları doğru bir şekilde göndermeye çalışacaksınız. Özellikle, gönderilecek ürüne bağlı olarak, ürünlerinizi teslim almanın farklı bir yolu olacaktır. Kamyonun konteyneri de her ürünün özelliklerine uyum sağlamak için değişecek. Dolayısıyla bu ilginç bir deneyim olarak görülebilir.


Trucker Joe Apk son Sürüm


Bazı alanlar, konveyör bant gibi çalışacak ve ürünler, ürünleri doğru bir şekilde almak için gerekli alana gidebilecektir. Çoğu zaman, kamyonda iki kasa olacak ve her birinin onları sırayla almasına izin vereceksiniz. Bu nedenle, arabayı gerekli alana mutlak bir hassasiyetle kontrol etmeniz gerekecek ve bu unsur oyuncu için tamamen basittir. Ancak konveyör bant teslimatını kullanmayan bazı yerler olacaktır.


Trucker Joe Hile Apk


Bir konveyör bandı toplama işlemini yapamayacağınız yerlere bir örnek, tonlarca odun taşıdığınız zamandır. Geldiğinizde, ekranınızda ahşap oltayı kontrol etmek için iki düğme göreceksiniz ve bunu arabaya belirli miktarda odun koymak için kullanacaksınız. Aynı zamanda bu işlem, ürünü kasaya ürüne yakın bir uzunlukta doğru bir şekilde yerleştirecekleri için oyuncudan belirli bir miktar sabır gerektirecektir.


Trucker Joe hile nasıl indirilir?


Belirli bir miktarda mal aldığınızda, bir sonraki işiniz, belirli bir ücret almak için onları gerekli alana getirmektir. Kamyonlar veya şantiyeler gibi farklı sembollere sahip birçok alanı harita üzerinde gözlemleyeceksiniz. Ayrıca, alana tıkladığınızda, oyunda belirli bir miktar para kazanmak için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.Bölge bilgi panelinde iki ana bilgi parçası göreceksiniz: bölgenin ne ürettiği ve neye ihtiyacı olduğu. Örneğin, belirli bir miktarda odun ithal etmeniz ve bunları levha üretim alanına getirmeniz gerekecektir. Fabrikanın üst kısmında belli bir miktar odun girdiğiniz, arka tarafında ise ilgili ürünü aldığınız bir alan bulunmaktadır. Bu nedenle, bazen sadece tek bir görevi yapmayı seçersiniz çünkü bu oyunda çok fazla şeyi hatırlamanızı gerektirmez.


Trucker Joe Altın Hilesi


Bu oyunun içindeki ulaşıma alıştıktan sonra, oyun içinde onu taşımak için gereken sandık tipini seçmeyi kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Bu kutuların hepsinin benzer işlevleri vardır, ancak görünümleri tamamen farklıdır. Özellikle, ahşabı veya farklı stilize görünümlere sahip birkaç kasayı taşımak için hiçbir şeyi sarmayan bir kaba ihtiyacınız olacak. Her şey seçiminize ve malların denetimine bağlıdır.


Trucker Joe İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar