Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1851)
Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5] 1 Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5] 2 Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5] 3 Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5] 4 Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5] 5 Truck Simulator Ultimate 2022 Apk indir [v1.1.5] 6

Truck Simulator Ultimate 2021 Zuuks Games Apk indir [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En gerçekçi kamyon oyununda sadece dünyayı dolaşmakla kalmaz, aynı zamanda kendi devasa ulaşım imparatorluğunu kurma yeteneğine de sahip olursun.


Truck Simulator Ultimate 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Maksimum yakıt
  3. Hasar yok
Kurulum adımlarını izleyin:
  1. Orijinali Playstore'dan indirin ve google ile giriş yapın
  2. Orijinali kaldırın ve modu yükleyin

Truck Simulator Ultimate, pahalı tasarımı sayesinde oldukça uzun bir oyun yapma deneyimi ile sizi en iyi kamyon şoförü yapar. Bus Simulator: Ultimate, Driver Simulator gibi daha önceki hit isimlerden bahsedebiliriz… Bu oyunların hepsi aynı yayıncıyı paylaşıyor ve oyuncular tarafından aranan bir trafik simülasyonu oynanışına sahip.


Truck Simulator Ultimate v1.1.5 MOD APK


Kardeşlerinden farklı olarak Truck Simulator Ultimate, çok daha karmaşık görevlere sahip değişken bir oyun sunuyor. Aynı türden oyunlar sadece saf bir kamyon şoförü olmanızı gerektirir. Oyuncuların sadece dünya çapında kamyon sürmeleri ve para kazanmaları gerekiyor. Ancak bu oyunla, sadece dünyayı dolaşmakla kalmaz, aynı zamanda kendi devasa ulaşım imparatorluğunu kurma yeteneğine de sahip olursun.


Truck Simulator Ultimate 2021


İlk olarak, önce küçük miktarlarda para kazanmak için paketleri göndermeniz gerekiyor. Cesaretiniz kırılmasın; bu, sermaye biriktirmek ve hızla zengin olmak için mükemmel bir temeldir. Yeterince sıkı çalışırsanız, oyun oynamak yalnızca iki gün sürer; kendi küçük şirketinizi kurabilirsiniz. O zaman, iyi sürücüler kiralamaktan ve onlara en iyi kamyonları tek tek satın almaktan çekinmeyin. Size hızlı bir şekilde pasif para kazandıracaklar. Kendi işinizi yapmaya odaklandığınız sürece, para beklenmedik bir şekilde otomatik olarak artacaktır.


Zuuks games truck simulator ultimate hile


Halihazırda hatırı sayılır bir kadroya sahip olsanız dahi çalışmalarınız devam edecektir. Oyuncular düzenli olarak görevler almaya devam ediyor. Size uygun olan görevleri seçme ve yürütme hakkına sahipsiniz. Tabii ki, bir yolculuktan sonra ödül her zaman almak istediğiniz bir şeydir. Bununla birlikte, dünya çapında seyahat etmek, oyun yapımcılarının aktif olarak oyuncularına getirdiği heyecan verici bir şeydir.


Truck Simulator Ultimate Para Hilesi


Oyuncuların ilgisini artırmak için dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirler haritaya dahil edilmiştir. Çin manzarası ve kültürü için güçlü bir tutkuya sahip bir Avrupalı ​​mısınız? Pekin, Şanghay, Wuhan gibi şehirler Truck Simulator: Ultimate'da ideal yerler olacak. Ayrıca, 100'den fazla şehir ile oyuncular, hepsinin tadını çıkararak iki ay geçirebilir. Yeni güncellemeler daha sonra gerçek zamanlı şehir özellikleri ekleyebilir.


Truck simulator ultimate apk son sürüm


Etkileyici bir kamyona sahip olmak için fonunuzda çok paraya ihtiyacınız var. Truck Simulator Ultimate'da çeşitli görevleri yerine getirdikten sonra, oyuncunun ayrıca yeterli miktarda parası ve kendine ait bir nakliye şirketi var. Bu noktada, maceralarınızda daha iyi bir deneyim için kamyonları yükseltmeyi düşünün. Tamamen yeni bir kamyon satın alabilir veya yavaş yavaş küçük aksesuarlar satın alabilir ve en sevdiğiniz kamyonu yükseltebilir ve yeterli paranız olana kadar bekleyebilirsiniz.


Truck Simulator Ultimate 1.0.7 Apk indir


32'den fazla harika kamyonla oyuncuların modeli genişletmesine ve müşterileri için seçenekleri artırmasına izin verilir. Ayrıca piyasada en gerçekçi şekilde sürebileceğiniz gerçek modeller de olacak. Pahalı modellerde daha güçlü motorlar, daha hızlı arabalar, yakıt doldurmadan daha uzun süre gitmenize yardımcı olacak daha büyük yakıt depoları bulunur. Ayrıca, kamyonların renkleri de özelleştirilebilir ve Truck Simulator: Ultimate'daki yaratıcılığa bağlı olarak daha havalı çıkartmalar da eklenir.


Truck simulator ultimate hile


Bugün, oyundaki dünya, çevreyi mümkün olduğunca gerçeğe yakın hale getirmek için yavaş yavaş yeniden yaratılıyor. Bu nedenle simülasyon türü son yıllarda daha fazla ilgi görmektedir. Ne tür bir simülasyonla ilgili olursa olsun veya hayatta ne işe yaradığı önemli değil, birçok simülasyon oyunu listelerin başında yer alıyor. İnsanlar PC'de simülasyon oyunu oynayabilmek için gerçek direksiyon gibi cihazları bile kullanabilirler.


Truck simulator ultimate apk oyun indir club


Ama deneyimlediğim simülasyon oyunları arasında Truck Simulator Ultimate kesinlikle şimdiye kadar tanıdığım en özenle yatırım yapılan oyun olacak. Bu oyun, oyuncuların bir nakliye şirketi kurmasına, çalışanları işe almasına ve istedikleri arabaları kullanmasına olanak tanır. Bugün bu simülasyon oyununun muhteşemliğinin tadını çıkarın!


Truck simulator ultimate ios indir


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Truck Simulator Ultimate Mod oyununda oyuncular kendi nakliye şirketlerini kurarak başlayacaklar. ABD, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Kore, Japonya, Brezilya, Azerbaycan gibi çeşitli ülkelerdeki genel merkezinizi bulabilir ve dünyanın en büyük lojistik şirketi olabilirsiniz. Burada işinizi yönetebilir ve kendi kamyon filonuzu kurabilir, daha fazla araç satın alabilir ve çalışanları işe alabilir, şirketinizi daha fazla kar için yönetebilirsiniz.


Truck simulator ultimate happymod


Lider bir işletme olduktan sonra şirkete itibar kazandıracaksınız. O zaman, oyuncuların karargahın görünümüne daha fazla dikkat etmesi, ofisi istedikleri şekilde yükseltmesi ve nakliye şirketine daha yüksek gelir getirmek için daha fazla kamyonun kilidini açması gerekecek. In Truck Simulator Ultimate, oyuncular kilidini ve kendi anlamına 32'den fazla kamyon vardır. Ya da kullanılmış kamyonları otoparktan geri satın alabilirsiniz. Ayrıca arabalarınızı lambalar, Tampon, kornalar, kokpit ışıkları ve daha fazlasıyla yükseltebilirsiniz.


Truck simulator ultimate nasil indirilir


Kanlı, ölümcül aksiyon oyunları yerine zihninizi rahatlatmak için binlerce nazik simülasyon oyunu arasından seçim yapabilirsiniz. Simülasyon oyunları dünyası, hayatın birçok farklı yönü ile doludur. Oyuncular bu oyunların deneyimine katılırken kendi eğlencelerini bulabilirler. Özellikle büyük kamyonlar olmak üzere araçları sevenler için sürüş simülasyon oyunu Truck Simulator Ultimate hileli apk size harika bir deneyim yaşatacak. Oyuncuları birçok zorlu yola getiren farklı araziler, dünyadaki yolların kralı olmanıza yardımcı olur.


Truck Simulator Ultimate 2021 Altın Hilesi


Elbette, özellikle hantal kamyonlar ve geçtikleri karmaşık araziler başta olmak üzere, sürüşün ne kadar zor olabileceğini hepimiz biliyoruz. Ancak bir nakliye şirketini yönetmek bundan daha zordur. Bu oyunda, oyuncular bir nakliye şirketini kontrol etmek, yöneticiler ve yetenekli sürücüler kiralamak, şirketlerini genişletmek ve geliştirmek zorunda kalacaklar. Oyun, simülasyon ve yönetimin iki unsurunun birleşimidir. Hem bir ulaşım şirketinin kurucususunuz hem de yolcuların ihtiyaçlarına hizmet etmek için araba kullanan kişisiniz.


Truck Simulator Ultimate Sınırsız Para ve Altın Nasıl Alınır


Oyuncuların işlerini büyütmek için yapabilecekleri birçok şey var. Ama aynı anda birçok şeyi yapamayacaksınız. Bir şirketle ilgili en önemli şeylerden biri çalışanlarıdır çünkü işi yürütecek kişiler onlar. Şoförler, muhasebeciler, şefler, teslimat işçileri gibi çalışanlarınızı istediğiniz zaman işe alabilir ve kovabilirsiniz… Truck Simulator Ultimate Mod, oyunculara 32'den fazla farklı kamyon türü sunar. Tabii ki, her kamyon benzersizdir ve onlara sahip olmak için harcadığınız maliyet de öyledir, oyuncuların paralarını akıllıca yatırmaları gerekir, böylece işletme para kaybetmez ve bundan daha fazla yüksek kar getirir. İşletmeniz için sağlam bir başlangıç ​​yapmak için en iyi kamyonların kilidini açın, daha sonra getirdikleri kar, işiniz büyüdükçe daha fazla kamyon satın almanıza yardımcı olabilir.


Truck Simulator Ultimate Altın Hilesi


Ayrıca, bu oyunda önceki Zuuks Games oyunlarına kıyasla yükseltilmiş bir özellik de çok oyunculu moddur. Oyuncular kargo paylaşabilir ve diğer oyuncularla rekabet edebilecekleri yarışlara özgürce katılabilirler. Sahneler tamamen 3D olarak tasarlanmıştır. Güzel kamyonlardan sokaklar, ağaçlar, tepeler gibi çevrelere… Sadece bu değil, oyundaki hava da aslına uygun olarak yeniden üretilir, aydınlık ve karanlık, yağmurlu veya güneşli ve diğer birçok hava koşuluna bölünür. Oyundaki her şey, oyuncunun kokpiti bile ayrıntılı olarak yeniden üretilir. Oyuncular direksiyon başındaki gerilimi hissedebilir, bazen tehlikeli yollardan geçmek zorunda kalırlar. Bu oyunda fizik ilkeleri de yoldaki araçlarla viraja girdiğiniz veya çarpıştığınız zamanki gibi gerçekçi bir şekilde simüle edilir.


Truck Simulator Ultimate indir (MOD, Sınırsız Para / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Chapters Interactive Stories APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1851 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar