Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 1 Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 2 Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 3 Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 4 Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 5 Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 6 Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [v1.6.1] 7

Puzzle Gods Full Hileli MOD APK [1.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi boyalı mitler diyarına bırakın ve geliştiricilerin sizin için hazırladığı tüm testleri geçmeye çalışın.


Puzzle Gods 1.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun artık ücretli bir Netflix aboneliği gerektirmiyor.

Android için Puzzle Gods, kullanıcıları efsaneler diyarına götüren eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Burada Zu adında çok büyük kafalı ve küçük bir kahramanla tanışacaksınız. Oyun dünyası ne kadar güzel olursa olsun burada kötüler var ve bu kötülerden biri de küçük Hades.


Puzzle Gods v1.6.1 MOD APK


Puzzle Gods oyununda nedense küçük Zu'muz da dahil olmak üzere yapboz tanrılarını kaçırdı. Şimdi Zu'nun tüm zorluklarla başa çıkmasına ve eve dönmenin bir yolunu bulmasına yardım etmelisin. Hades'in alanını keşfetmeye başlayın ve kendi yerlerinize uzun yolculuğa başlamak için özgür kalmaya çalışın.


Puzzle Gods Para Hilesi


Her şeyin bu kadar basit olacağını düşünmeyin, çünkü Hades ve titanları sizi tekrar esaret altına almak için mümkün olan her şeyi yapacak. Her biri yeni bir aşama olan çok sayıda seviyeden geçin.  Yolda farklı düşmanlarla savaşın ve 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözün.


Puzzle Gods Elmas Hilesi


Aynı öğeleri üç veya daha fazla parça halinde düzenleyin ve farklı kombinasyonlar yaparak mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın. Her seviyenin hedefine ulaşın ve yeni yerler keşfederek ve güzelliklerinin tadını çıkararak daha da ileriye gidin.


Puzzle Gods Apk Hile


Puzzle Gods'ın görsel kısmı, kesinlikle sizi şaşırtacak bir şeyler bulabilecek karikatürize stil ve iyi tasarlanmış konumlarla sizi memnun edebilecek. Kendinizi boyalı mitler diyarına bırakın ve geliştiricilerin sizin için hazırladığı tüm testleri geçmeye çalışın.


Puzzle Gods Apk Son Sürüm


Android'de unutulmaz bir macera yaşayacağınız ve gerçek tanrıların yaşadığı Land of Myths'te arkadaşlarınızı kurtarmanız gereken renkli 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu. Hades kahramanları kaçırdı ve titanlara meydan okumak ve arkadaşlarınızı kurtarmak için Land of Myths'te bir yolculuğa çıkmanız gerekiyor. İlerlemek için yenmeniz gereken benzersiz düşmanların sizi beklediği yeni bölgeler keşfedeceksiniz.


Puzzle Gods indir (MOD, Full / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Basketball Rift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar