[TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0)

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
GIF
[TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0) 1 [TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0) 2 [TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0) 3 [TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0) 4 [TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0) 5 [TEK APK] CSR Racing 2 Araba Hileli MOD APK (v4.2.0) 6

CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK [4.2.0] - Android için en son sürümü indirin. Güçlü arabalarla harika bir deneyime hazır mısınız?


CSR Racing 2 4.2.0 APK AÇIKLAMASI


Yeni sürümünü indirmek için tıklayın.


MOD Özellikleri:

  1. Fiyatlar limite (0-1 dolar / altın) indirildi;
  2. Tüm arabalar ücretsiz bir şekilde açıktır;
  3. Satın alırken altın ve dolar azalmaz;
  4. Artan RP ödülleri;
  5. Oyuna başladıktan sonra, botları aptal hale getirme özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (başlayamazlar).

Hız konusunda tutkulu olanlar için, yarış oyunu türü, getirebileceği harika deneyimler nedeniyle göz ardı edilemez. Yarış oyunu, oyunculara hız konusunda ustalaştıklarında her zaman bir heyecan hissi verir. Bu yüzden yarış oyununun her zaman dünyadaki en popüler oyun türlerinden biri olması çok da garip değil. Yıllar geçtikçe, oyun aynı zamanda birçok yeni ilerlemeye sahip oldu ve yarış oyunu türünün gelişiminin CSR Racing 2 olduğunu kanıtladı . Bu oyun CSR Racing'in halefidir - geçmişte çok başarılı olan oyunun bir parçası. Oyun en iyisini miras alır ve oyuncuların deneyimlemesi için yeni şeyler getirir. 


CSR Racing 2 v4.2.0 MOD APK


Bu oyunun oyun teknolojisi gelişiminin bir kanıtı olduğunu söylemek, oyunun grafikleri sayesinde geçmişte çok daha iyi hale geldi. Daha önce, Turbo oyunu, Pixel ile birleştirilmiş basit 2D grafiklerle muhtemelen en popüler yarış oyunuydu. Ancak bu basitlik artık geçerli değil; Bu oyun, her oyunun ayrıntısında keskinlikle 3D grafiklere dönüşmüştür. Oyuncular, günümüz oyun endüstrisinin ilerlemesi olan oyunun grafiklerinin büyüklüğünü hızla hissedebilirler. 


CSR Racing 2 Para Hilesi


Oyundaki her şey, oyuncunun en iyi deneyimini yaşatmak için çok detaylı ve titiz bir şekilde yapılır. Her şey bu kadar gerçekçi göründüğünde oyundaki sahneler çok iyi yapılmış. Küçük detaylardan büyük detaylara, dallardan yüksek binalara kadar hepsi oyuncunun gerçeğini getiriyor. Oyunun ana karakteri olan araba da son derece iyi yapılmış; oyuncu motorun ve aracın her detayını görebilir. Bu oyun, pek çok konsol oyununa kıyasla mobil oyunlarda grafikler için yeni bir tanım oluşturmuştur. Yani oyunun getirdiği grafiklerin deneyimi hiç şüphesiz.


CSR Racing 2 Araba Hilesi


Bu oyunun oynanışı da oyuncuların şimdiye kadar deneyimledikleri oyunlardan çok farklı, ancak bu aynı zamanda oyunu bu kadar benzersiz kılan da budur. Oyun, oyuncuların daha önce yaşadıkları gibi standart bir yarış biçimi değildir. Bu oyunun hedeflediği yarış türü, düzenli olarak sokak yarışlarında karşımıza çıkan Drag Racing'dir. Ve bu sayede oyunun oynanışı da diğer oyunlardan çok daha kolay hale geliyor. Oyuncunun tüm aracı kontrol etmesi gerekmez, ancak arabayı hızlandırmaya çalışır. Kulağa basit geliyor, ancak bunu yapmak için oyuncunun başarılı bir şekilde hızlanması için birçok şey yapması gerekiyor.


CSR Racing 2 Altın Hilesi


Yarış başladığında, oyuncunun mevcut hızını bilmesini sağlamak için saat de aracın hızıyla birlikte yavaş yavaş hareket edecek ve artacaktır. El, ölçüm cihazının yeşil alanına doğru hareket ederken, hızlanmak için sağdaki + sembolü olan düğmeye basın. Daha sonra, eldeki yeşil alan küçülecek ve saat daha hızlı hareket edecek ve oyuncuların basmak için doğru zamanı ayarlamasını zorlaştıracaktır.


CSR Racing 2 mod apk 2022


Bu oyunda kazanmak istiyorsanız teknik yeterli değildir; oyuncunun kazanmak için yeterince güçlü bir araca sahip olması gerekir. Oyunda 200'den fazla son araba var ve hepsi oyundaki görsel için lisanslandı. Oyun arabaları, bilinmeyen araba üreticilerinden değil, Ferrari, Aston Martin, Bugatti ve Lamborghini gibi ünlü markalardan. Bu oyun, dünya çapında en yeni arabalara sahip olan yarış oyunu serisindeki tek isimdir. Oyunda, oyuncuların kullanması için oyuncuların başka hiçbir oyunda kesinlikle bulamayacağı birçok araba var. Oyun sadece en yeni arabalara değil, aynı zamanda dünya yarış köyünün efsanevi arabalarına da sahip. Tipik olarak Saleen S7 Twin Turbo, Lamborghini Countach LP 5000 Quattrovalvole, 1969 Pontiac GTO "The Judge" veya Aston Martin DB5 modelleri.


CSR Racing 2 3.5.0 Anahtar Hile Apk


Oyuncu güçlü bir arabaya sahip olmak istiyorsa, oyuncuların yapması gereken bir şey aracı yükseltmektir. Oyuncuların yükseltmesi için her araba nitro, aerodinamik, motor, tekerlekler ve çok daha fazlası gibi birçok parçaya bölünmüştür. Oyuncu onları yükselttiğinde, oyuncunun aracı değişecek ve daha güçlü hale gelecektir. Ancak bu şansı elde etmek için oyuncunun onları yükseltmek için çok para harcaması gerekiyor.


CSR Racing 2 indir (MOD, Sınırsız Para / Anahtar)


Bir önceki android oyun olan Swordigo APK sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar