Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1] 1 Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1] 2 Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1] 3 Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1] 4 Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1] 5 Blade Bound Para Hileli MOD APK [v2.25.1] 6

Blade Bound Para Hileli MOD APK [2.25.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, oyunculara piyasadaki diğer birçok ARPG oyununu geride bırakarak harika bir deneyim sağlayacak.


Blade Bound 2.25.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Para harcandığında azalmaz;
  3. Bekleme süresi yok.
Efsanevi oyun Diablo, PC platformunda viral bir oyundur ve birçok oyuncu tarafından beğenilir. Ancak oyun yalnızca PC platformunda mevcut olup diğer platformlarda mevcut değildir, bu nedenle birçok oyuncu oyunu mobil platformda deneyimlemek ister. Ancak bu şimdiye kadar doğru değil, o halde neden oyuncular oynamak için benzer oyunlar geliştiriyor? Bunun gibi pek çok oyun var, oyuncuları hangi oyunu seçeceklerinden emin değiller, bu yüzden bugün oyunculara en iyi oyun olan Blade Bound'u vereceğim . Bu oyun, oyunculara piyasadaki diğer birçok ARPG oyununu geride bırakarak harika bir deneyim sağlayacak.


Blade Bound v2.25.1 MOD APK


Oyunun hikayesi, Betrayer'in ordusu Parçalanmış Toprakları istila etmeye geldiğinde başlıyor. İnsan dünyasının kargaşa içinde olmasına neden olmayı başardı ve durdurmak için can atan ama yine de başarısız olan birçok insan vardı. Oyuncular, bin yıl dışarıda dolaştıktan sonra Shattered Lands'a yeni dönen Blade Bound Order'ın koruyucusunu oynayacaklar. Bu kez, Betrayer ordusunu yenecek güce ve kararlılığa sahip. Ancak yeterli güce sahip olmasına rağmen, tek başına savaşırken hala birçok zorluk olacaktır. Bu yüzden Betrayer'ı ve ordusunu yok etmek için oyuncunun yardımına ihtiyacı var.


Blade Bound Para Hilesi


Piyasadaki diğer oyunların aksine, oyunda oyuncuların karakteri kontrol etmek için kullanabileceği sanal tuşlar bulunmuyor. Peki oyuncular karakterlerini nasıl kontrol ediyor? Canavarı kontrol etmek veya ona saldırmak için parmağınızı ekranda kaydırmak veya bastırmak için kullanmaktır. Oyuncu, hareket etmek için parmağı kullanarak konumu belirleyecek ve karakter oraya hareket edecektir. Saldırıya gelince, sağ köşede görecek oyuncular, altındaki çizimlerle birlikte becerilere sahip olacaklar. Oyuncular, karakterin bu beceriyi kullanabilmesi için yeteneğe karşılık gelen rakamlar çizecek. Bu oyun tarzı çok daha karmaşık görünebilir, ancak oyuncular buna alışırsa, yeni bir stille savaşmayı çok ilginç bulacaklar.


Blade Bound Hile Apk


Bir RPG oyunu için en önemli şeylerden biri oyuncunun ekipmanıdır; oyuncuların güçlerini artırmalarına yardımcı olacak şey budur. Oyunda, oyuncuların kullanabileceği birçok ekipman türü de olacak. Oyuncular, canavarları veya patronları yok ederek silah kazanabilirler. Ayrıca, oyunun sunduğu görevin başka bir yolu var, ancak bunu yapmak çok daha fazla zaman alacaktır. Daha sonra patronlar daha güçlü hale gelecek, bu nedenle oyuncuların daha güçlü olmak için silahlarını yükseltmeleri gerekiyor.


Bladebound elmas hilesi


Ekipmanın yanı sıra beceriler, düşmanları yok etmede önemli rol oynayan becerilerdir, bu nedenle oyuncuların onları yükseltmesi gerekir. Oyuncular seviye atladıkça düşmanla savaşmak için çok daha güçlü becerilerin kilidini açacaklar. Ancak beceri ne kadar güçlüyse, çizgiler o kadar karmaşıktır ve iyileşmesi o kadar uzun sürer.


Blade Bound indir (MOD, Para Hilesi / Sınırsız Beceriler)


Bir önceki android oyun Project Offroad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Blade bound"

Umut

3 yıl önce

Karsim para cogalmiyor hasarla bekleme süresi sadece

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar