Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 1 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 2 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 3 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 4 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 5 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 6 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 7 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 8 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 9 Dead Cells Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 10

Dead Cells Mega Hileli MOD APK [3.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her yaştan oyuncuya hitap eden harika bir strateji oyunu.


Dead Cells v3.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • MOD MENÜ
  • Düşmanlar saldırmaz
  • Ücretsiz alışveriş (harcadıkça paranız çoğalır.)

Not : Oyun, Ayarlar -> Uygulamalar -> Dead Cells -> Zorla Durdur'a giderek sabitlenmiş (beyaz bir ekran göstererek) olabilir. Ardından oyunu yeniden başlatın.


Dead Cells namı diğer Ölü Hücreler, oyun uzmanları arasında çok popüler hale gelen bir Platformer oyunudur. 2018'de PlayStation 4, Windows ve Xbox gibi işletim sistemlerinde piyasaya sürüldüğünden bu yana, oyuncular ilgi çekici oyunuyla birkaç dakika geçirdiler. Şimdiye kadar, oyun 2018'de oyun endüstrisinde büyük başarılar elde ettiğinde, yayıncı Playdigion yeni adımlar attı. Artık bu oyunu doğrudan Android'de oynayabilirsiniz.


Dead Cells v3.0.6 MOD APK


Dead Cells'e bakarken sık sık oyun oynamayan bazı insanlar için bunun eski bir oyun olduğunu düşüneceklerdir. Aslında, biraz retro bir tasarım kullanıyor ve oyunculara eski nesil konsollarda oyun deneyimi yaşadıkları hissini veriyor. Bu oyunlar bir macera duygusu sunar ve oyun geliştirilir. Bu nedenle, deneyimli oyuncular ve acemi oyun oyuncuları dahil her yaştan oyuncu için uygundur. Bu, yayıncının yeni piyasaya sürdüğü ürünle büyük başarı elde etmesine yardımcı olan "Tek taşla iki kuş öldür" stratejisidir. Bu dizi ile öğrenmek zorunda olanlar için, Dead Cells'in “Legend of Kage” ile çok benzer özelliklere sahip olduğunu çabucak anlayacaksınız. Neyin benzer neyin farklı olduğunu test edelim? Oyun sırasında bazı ilginç şeyler bulacaksınız.


Dead Cells 3.0.6 Para Hile Apk


Şu anki popüler oyunların aksine, Dead Cells'in neredeyse hiçbir stratejik önemi yoktur. Bu, keserek ve öldürerek eğlenceli bir oyun arıyorsanız, doğru seçim olduğu anlamına gelir. 2D Piksel grafikler kullanılmasına rağmen, karakterin hareketi son derece akıcıdır. Çünkü aslında bu sadece bir simülasyon tasarım şeklidir, ancak yine de en son görüntüleme teknolojilerini kullanır. Karakterin, çeşitli silah sistemleri ile güçlü becerilerle son derece pürüzsüz bir şekilde dövüştüğünü göreceksiniz. Beceri efektleri sürekli olarak patlar ancak oyuncunun kafasını karıştırmaz. Aynı anda 5-7 beceriyi açığa çıkarsanız bile ringde meydana gelen tüm gelişmeleri net bir şekilde göreceksiniz.


Dead Cells 3.0.6 Hücre Hile Apk


Savaşa daha fazla önem veren bir oyun, akılsızca savaşa girdiğiniz anlamına gelmez. Çünkü ekstra bir unsur olan roguevania'yı da kullanıyor. Bu, macera yolculuğunuzda mahvolduğunuz sürece, hepsini baştan oynamanız gerekeceği anlamına gelir. Savaşa dalmadan önce, tüm düşmanları yenmek ve hala hayatta kalmak için gücünüzün olup olmadığını anlamalısınız. Cevap hayır ise, önce gücünüzü artırmak için daha kolay zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecektir. Sonra geri dönün ve kendinize meydan okumaya devam edin. Bu türden zorluklar olduğu için oyunun iyileştirme mekanizmaları da farklı şekilde çalışıyor. Genellikle, şeridin ortasında, belirli bir% HP şarj edebilmeniz için iyileştirme istasyonları olacaktır.


Dead Cells 3.0.6 APK indir


Oyuna girerken, yandan kaydırarak soldan sağa doğru kaydıracaksınız. Oyuncular sol taraftaki ekrana dokunarak sürekli hareket edecekler. Parmağınızı hangi tarafa kaydırırsanız, karakter o tarafa hareket eder. Ekranın sağ tarafı, karakterin yapabileceği becerileri kullanacağınız yerdir. Her karakter, düzenleme sistemine bağlı olarak farklı becerilere ve güçlere sahiptir. Ancak sağ tarafta beş ila yedi hamle kullanabilmelisiniz. Buna aşina olan oyuncular için combo çok pürüzsüz olacak. Bu yüzden seviyenizi geliştirmek için çok pratik yapmalısınız. Çünkü gelecek ne kadar zorlu olursa, becerilerinizi kesintisiz kullanmanızı gerektirecektir. Beceriyi yanlış kullanırsanız dövüş sırasında duraklamalarla karşılaşacaksınız ve bu kesinlikle kritik bir zayıflık olacaktır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar