Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123] 1 Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123] 2 Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123] 3 Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123] 4 Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123] 5 Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [v1.5.123] 6

Into The Badlands Champions Para Hileli MOD APK [1.5.123] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular oyuna katılırken, Clippers, Baron, Cogs gibi tanıdık ve sevdiğiniz karakterleri kolayca seçebilirler


Into The Badlands Champions 1.5.123 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi  ( Harcadığınızda artar )
  2. Sınırsız Elmas Hilesi ( Harcadığınızda artar )
Badlands'de, hiç iyi olan hiç kimsenin görkemli geçmişi kanlı savaşlara karışmaz. Burada insanların bir şeylere karar vermek için mantık yerine yumruklarının gücünü kullandıkları söylenebilir. Bundan dolayı bu tehlikeli topraklarda kimse masum değildir. Into The Badlands Champions, oyunculara heyecan verici bir kesik çizgi maçı sunan yeni bir aksiyon oyunudur. Oyunun haritasına katılırken, oyuncu düşmanın saldırısından kaçmak için tüm yeteneklerini kullanmalıdır. Biliyorsunuz, bu dünyada iyi insanlar ve kötüler yoktur, sadece müttefikler ve düşmanlar vardır.


Into The Badlands Champions v1.5.123 MOD APK


Bu oyun bir RPG olacak. Aynı türün diğer ürünlerinden farklı olarak, geleneksel dövüş sanatlarının tasarım yönünü takip ederek bu dünyadaki gerçek mezheplerden fikirler alıyor. Oyunun sadece yayıncının hazırladığı ve özenle tasarladığı beceri sistemine göre çalıştığını ve sorunsuz çalıştığını göreceksiniz. Oyuncuların haritada hızla hareket edebilecekleri ve düşmanlarla savaşabilecekleri açık bir dünya sunacak. Oyuncular, güçlü yeteneklere sahip bir Japon Ninjası oynayacaklar.


Into The Badlands Champions 1.5.123 Para Hile Apk


Oyuncular oyuna katılırken, Clippers, Baron, Cogs gibi tanıdık ve sevdiğiniz karakterleri kolayca seçebilirler ... Her biri diğer silahları kullanır, aynı zamanda çeşitli özelliklere sahip olabilmek için özel programlar altında eğitilir. güçlü yönler, birçok farklı durumda kolayca özelleştirilebilir. Oyunun oluşturduğu karakter sistemi, çokça gördüğümüzden bile daha büyük. Oyuncular, yaklaşık 50 karaktere kadar birçok Kahramanı çağırabilir ve kilidini açabilir. Oyuncuların her türlü ölümcül beceriye sahip bir takım oluşturmasına izin verecek.


Into The Badlands Champions 1.5.123 Altın Hile Apk


Oyunun hızı hızlı olacak ve oyuncuların çok fazla pratik yapmasını ve karakterin güçlerine hakim olmasını gerektirecek. Rakibiniz eşit derecede güçlü olduğu için askerler, Shuriken avcıları, baltalar, gizli savaşçılar, güçlü patronlar ve daha fazlası. Ayrıca güçlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını da biliyorlar, bu yüzden hamleleri tahmin etmezseniz, muhtemelen rakibin bir süredir biriktirdiği hasar miktarı nedeniyle beklenmedik olacaktır. Dahası, savaşınız, oyuncunun serbest akışlı birçok düşmana karşı yalnız kalması gerektiği şeklindedir, bu nedenle tehlike seviyesi artar.


Into The Badlands Champions 1.5.123 Elmas Hile Apk


Yukarıda belirtildiği gibi, "Into The Badlands: Champions" sosyal statüyü yumrukların belirlediği bir dünyadır. Yani oyuncu son kan damlasına kadar savaşır, Son nefese doğmak sadece bir amaç içindir. Oyuncunun ulaşması gereken nihai hedef, dünyadaki en etkili insanlardan biri olma yolculuğunda yolunuza çıkanları yok etmektir.


Into The Badlands Champions Hile Apk indir


Pusu sürekli olarak savaşıyor ve düşmanı öldürüyor; geniş alanları işgal edecek ve onları kontrol altına alacaksınız. Sunny, The Widow, Bajie, Tilda, Pilgrim ve çok daha fazlası gibi harika görünen yerler sizi aşık edecek. Ancak bu geniş alanlara sahip olduğunuzda, hazırlıksız yakalanmayın. Diğer düşmanlar da sizinle aynı ruh hallerine sahiptir; her zaman bereketli ve müreffeh topraklara bakacaklar. Bölgenizi tamamen koruyamayan uzun süreleriniz varsa, süper güç gücüne sahip olanlar akın edecek ve uzun süre inşa etmek için harcadığınız her şeyi alacak.


Into The Badlands Champions indirin (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Crafty Town APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar