Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 1 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 2 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 3 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 4 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 5 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 6 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 7 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 8 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 9 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 10 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 11 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 12 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 13 Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [v1.9] 14

Blade Bouncer 2 Revolution Mega Hileli MOD APK [1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahınızı kişiselleştirin, dövüş becerilerinizi geliştirin ve en yetenekli kılıç ustası olduğunuzu kanıtlayın.


Blade Bouncer 2 Revolution 1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu

Blade Bouncer 2 Revolution oyununda ruh hayvanınızın seviyesini yükselterek, yeni bıçak parçalarının kilidini açarak ve dövüş stilinizi geliştirerek zirveye çıkın. Klasik bir oyunun bu güncellenmiş versiyonunda başarılı olmak için bir bıçak fedaisi olarak tüm becerilerinize ihtiyacınız olacak.


Blade Bouncer 2 Revolution v1.9 MOD APK


Romantik ilgi alanları ve uğursuz düşmanlarla dolu heyecan verici "Arsa Modu" macerasını deneyimleyin. Blade Bouncer 2'de bir "Hikaye Modu" normal oyundan farklıdır. Modun çeşitli zorlukları ve özel olarak oluşturulmuş savaş alanları, cesaretinizi test etmek içindir. Bu hikaye modunda Vince, Alvina, Chester ve kötü adam Pharris gibi yeni karakterlerle tanışın.


Blade Bouncer 2 Revolution Para Hilesi


1v1, Time Attack, Turnuva ve Deathmatch sunulmaktadır. Quickplay Savaşları, tek bir rakibe karşı oynanan en iyi üç maçtır. Kazanan, kılıcını keskinleştirmek için benzersiz bir kupa alır. Time Attack, sizi kontrol noktalarında duraklamaya zorlayarak reflekslerinizi ve zamanlamanızı çeşitli senaryolarda test eder. Sadece en yetenekli savaşçılar onları tamamlayabilir.


Blade Bouncer 2 Revolution Elmas Hilesi


Turnuvayı kazanmak için, yedi ardışık en iyi üç maçı kazanmalısınız. Galip gelen en iyi ödülü alır ve onların ruh hayvanları en fazla deneyimi kazanır. Orijinal Blade Bouncer'da olduğu gibi, bu ölüm maçı modunda amacınız, mümkün olduğunca çok sayıda rakibinizi ortadan kaldırırken, onların saldırılarından mümkün olduğunca uzun süre kaçınmaktır. Zorluk artar, ancak potansiyel ödüller her geçen saniye artar.


Blade Bouncer 2 Revolution Hile Apk


Düşmanınızı yenmek için çevikliği ve zamanlamayı kullanın. Dokun ve basılı tut, bir kılıç joystick'ini tetikler. Hızlıca saldırmak hasarı arttırır. Yeterince bıçak parçası satın alın ve ruh hayvanınızın seviyesini yükselterek her bıçak fedaisini (özel yapım tabanlar, çekirdekler, bıçaklar ve yuvalar) alt edin. 


Blade Bouncer 2 Apk indir


Gold, Platinum ve Mythic sürümlerinin sayısı artıyor. Yeni galeri sayfası, bıçak görünümünü değiştirmenize olanak tanır. Bıçağın görünümünü, ayak izlerini ve atılma saldırılarını değiştirebilirsiniz. Oyun oynayarak ve Yetenek Ağaçlarını kullanarak ruh hayvanınızı geliştirebilirsiniz. Her hayvanın oyun tarzı, silahınızı öne çıkaracak.


Blade Bouncer 2 Revolution indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Driver Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar