Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2] 1 Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2] 2 Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2] 3 Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2] 4 Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2] 5 Legend of Ace Hileli MOD APK [v1.58.2] 6

Legend of Ace Hileli MOD APK [1.58.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir karakteri kontrol ettikten sonra, oyundaki performansınızı etkilediği için güçlü ve zayıf yönlerinden yararlanmanız gerekir.


Legend of Ace 1.58.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Düşmanlar mini haritada gösterilir
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster. 

MOBA türünün özelliklerine sahip bir dünya, oyuncuların Legend of Ace'de keşfetmeleri için yeni bir yolculuk başlatıyor . Bu oyun hala bu oyun türünün bazı tipik unsurlarına sahip, ancak yine de oyuncuların keşfetmesi zaman alacak şeyler var. Kartlar, ekipman mekaniklerinin yerini aldı ve herhangi bir oyuncunun sahip olduğu karakterleri nasıl oluşturacağını öğrenmek için zamana ihtiyacı olacak. Her sezon, oyuncuların güncellemek zorunda kaldığı yeni bir şey çıkıyor.


Legend of Ace v1.58.2 MOD APK


Legend of Ace'i ilk kez deneyimleyen oyuncuların dikkatini çeken ilk unsur, hayranlık uyandıran grafikler. Oyundaki ortam ve karakter hem oyuncunun dikkatini çekebilecek bir güzelliğe sahip hem de bu oyunda neler olduğunu keşfetmek için zaman ayıracaklar. Bu nedenle, oyuncular diğer oyuncularla farklı maçlara motive olacak ve bu oyunun sahip olduğu benzersiz mekaniği anlayacaktır. Bir MOBA oyuncusuysanız, beş oyuncunun yürümesi için üç farklı yol içeren haritayı mutlaka tanıyacaksınız. Tabii ki, oyundaki her oyuncu, kendileri için doğru yola gitmek için benzersiz bir göreve sahiptir. Ek olarak, destek becerileri veya üsse geri dönen beceriler gibi diğer bazı MOBA oyunlarına benzer bazı mekanikler vardır. Aynı zamanda, oyun her zaman diğer oyuncuların becerilerini başkalarıyla sınayabilecekleri bir yerdir.


Legend of Ace Para Hilesi


Bu oyunun amacı, seviyeyi kazanmak için düşmanları yenmeye ve kulelerini yok etmeye çalışacağınız hala tamamen anlaşılabilir. MOBA oyunlarının herkesin anlayabileceği karakteristik bir unsurdur. Ancak bunu başarmak için oyuncular, oyunda ilerlemek için diğer oyuncularla koordinasyon içinde zaman harcayacak ve bu seviyeyi tamamlamak için fırsatlar yaratmaya çalışacaklar. Bu nedenle oyuncular gözlerinin önünde olup bitenlerden gözlerini alamayacaklardır.Oyunda hala, askerleri veya düşmanları yenerek seviye atladıkça artıracağınız bir karakter becerileri sistemi var. Bu yükseltme önemlidir çünkü karakterin savaş gücünü etkiler ve düşmanlara hasar verir. Böylece, elde ettiğiniz karakterlerin yapılarını keşfetmek için zaman harcayacak ve bu karakterlerin her birinin sahip olduğu gücü keşfetmek için zaman harcayacaksınız. Gerçekten de oyun tarzınıza uygun bir karaktere sahip olacaksınız.


Legend of Ace Apk Hile


Legend of Ace'de, bu oyun üç aşamaya ayrıldığı için her karakterin gücünü artırmak gereklidir. Bir aşamaya karşılık gelen oyuncunun, diğer düşmanlarla savaşmak ve takım arkadaşlarının birçok kuleyi yok etmesine ve düşmanın ana üssüne saldırmasına yardımcı olmak için yeterli güç eşiğine ulaşması gerekecektir. 


Legend of Ace Karakter Hilesi


Aynı zamanda karakterin seviyesini yükseltmenin yanı sıra bu oyunda topladığınız kartlara da dikkat etmeniz gerekecek.Bu oyun, dükkanda ekipman toplamak yerine oyuncuları yeni bir kart mekanizmasıyla tanıştırıyor. Başka bir deyişle, en iyi karakter gücünü elde etmek istiyorsanız, oyunun üç aşamasında bir kart sistemi toplamanız gerekecek. Aynı zamanda, oyundaki karakterlerin gücünü optimize etmek için belirli yapılara başvurmanız ve en etkili olanı bulmak için onlarla denemeler yapmanız gerekecektir.


Legend of Ace Apk indir


Legend of Ace deneyimi sırasında, herhangi bir oyuncu, oyun ekranında karşılaştığı diğer karakterlerin becerilerini merak eder. Bu, düşmanın taktik seçme becerilerini daha iyi bilmelerine yardımcı olur, böylece onları zamanında atlatabilir veya çok fazla yere serilmezler. Aynı zamanda oyuncular, maçlarda kendilerini rahat hissettikleri karakterleri arayarak ve becerilerini geliştirmeye çalışarak vakit geçirecekler.Diğer MOBA oyunları gibi, oyuncular da farklı özelliklere sahip bir karakter sistemi bulacak ve onları karakterlere ayıracaklar. 


Legend of Ace Son Sürüm apk


Her grubun, diğer düşmanlar tarafından çabucak yenilmemek için göz önünde bulundurmanız ve uygun önlemleri almanız gereken kendine has özellikleri vardır. Ayrıca her karakterin potansiyelini kullanmak için farklı bir yapısı var. Bu nedenle, oyuncular bu oyunda zengin bir deneyime sahip olacaklar.


Legend of Ace Hile


Bir karakteri kontrol ettikten sonra, oyundaki performansınızı etkilediği için güçlü ve zayıf yönlerinden yararlanmanız gerekir. Bu nedenle, oyun sırasında, birkaç versiyondan sonra her zaman MOBA oyunlarında görünen herhangi bir güç güncellemesini kaçırmayın. Oyunun mekaniklerinde bir denge oluşturmak için karakterin gücünün artmasını veya azalmasını sağlayacak ve karakteri oynayan bir kişi için endişelenecek bir şey olacaktır.


Legend of Ace indir (MOD, Düşman Hilesi)


Bir önceki android oyun Bowmasters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar