Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7] 1 Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7] 2 Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7] 3 Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7] 4 Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7] 5 Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [v1.148.7] 6

Guild of Heroes Elmas Hileli MOD APK [1.148.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ün kazanmak için zindanlara yapılan baskınlardan, diğer klan üyelerine karşı amansız savaşa hazır olun.


Guild of Heroes 1.148.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Elmas Hilesi.Ücretsiz Elmaslar
  3. Sınırsız yetenek hilesi

NOT : Banlanma riskiniz oldukça fazladır

Guild of Heroes - Avrupa, İskandinav mitleri ve ünlü halk masalları ile ünlüdür. Elbette gençken annenizin sözleriyle peri masalları da duymuşsunuzdur. Kötü ve kurnaz goblinlere söyle, her zaman masum insanlara zarar ver. Ve bugün onları Guild of Heroes - klasik bir rol yapma oyunu olan fantezi RPG'de tekrar göreceğiz. Efsanede sadece goblinler değil, aynı zamanda patronlarıyla birlikte vahşi canavarlar. Guild of Heroes ile savaşmaya ve onlarla savaşmaya hazır mısınız?


Guild of Heroes v1.148.7 MOD APK


Guild of Heroes, insanların şeytanın istilası ile karşı karşıya kaldığı kadim bir fantezi dünyasını tasvir ediyor. Her yerde bu gücün öldürülmesi ve yok edilmesi sahneleri oluyor. İnsanlar, güçleri bu iblislere karşı koyamayacak kadar zayıf olduğu için saklanmaya çalışıyorlar. Siz tanrıların çocuğusunuz, gücü ve cesur kanı asil soydan miras aldınız. Şimdi, sadece siz isyan edebilir, bu iblisleri cehenneme itebilir ve insanlara huzurlu bir yaşam getirebilirsiniz.


Guild of Heroes Elmas Hilesi


Guild of Heroes'a katılın, bir kahraman rolünü oynayacaksınız; daha sonra görevi yerine getirerek sistem size her yerde rehberlik edecektir. Oyun, fethetmeniz için yoğun ormanlardan, gizemli zindanlardan karanlık mağaralara kadar 25'ten fazla konum sunuyor. Her alan, sayısız tehlikelerin olduğu bir arenadır ve güçlü patronlar hüküm sürer. Görev dizisinin ve sonraki haritanın kilidini açmak için onları yenmeniz gerekir. Aynı zamanda, kötü güçlerle savaşma sürecinde, sürekli olarak kahramanınızı yükseltmeli, ekipman toplamalı, yeni beceriler ve büyüler öğrenmelisiniz.


Guild of Heroes Hile 2023


Kontrol hakkında, artık sanal düğmeyi kullanmadan, hareket etmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Ayrıca, ekranın altında savaş becerileri ve operasyonlarla dolu bir arayüz var, bir saldırı başlatmak için onlara dokunmanız yeterli. Kontrol bölümünün tasarımı oldukça sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Sistem ayrıca otomatik oynatma sağlar, bu nedenle bazen kapatmak istersiniz, canavarları otomatik olarak vurmak için bu modu açmanız yeterlidir.


Guild of Heroes hile apk


Guild of Heroes gibi rol yapma oyunlarındaki karakterler her zaman özenle tasarlanır. Her şeyden önce görünüş şekilleri, eski savaşçı kıyafetleri var, basit savaş kıyafetleri giyiyorlar, genellikle kumaştan veya demir zırhtan yapılmışlar. Her birinin bir ekipman ve seviye sistemi vardır. Savaş sırasında, canavarları yok ederken, karakter otomatik olarak seviyesini yükseltecektir. Aynı zamanda, patronlar nadir bulunan ve oldukça yüksek ekipman parçalarını düşürebilir ve karakterinizi donatmak için bunları toplayabilirsiniz. Her karakter üç sınıftan birinden oluşur: savaşçılar, cadılar veya nişancılar. Farklı sınıflardaki karakterler, en önemlisi dövüş becerileri, görünüşleri ve kıyafetleriyle ilgili olarak farklı şekilde gelişecek.


Guild of Heroes MOD APK 2022


Guild of Heroes'un özelliklerinin yanı sıra iyi tasarlanmış karakter sisteminin yanı sıra güzel ışık efektleri de var. Dövüş ve beceri kullanma sürecinde, bu efektler oyun ekranını daha şiddetli hale getirecek, ışık ışınları ateşleyecek, ateş topu harika ve oyuncuları daha hevesli olmaya teşvik edecek. Sanırım bu oyunu tecrübe ederseniz, onlara uzun süre bağımlı olacaksınız!


Guild of Heroes İndir (MOD, Yüksek Hasar / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Horror Show APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Guild of herois"

Tural

2 yıl önce

Oynuntadını çıkarmadan ban ban. Ban

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar