Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03] 1 Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03] 2 Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03] 3 Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03] 4 Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03] 5 Horror Show Para Hileli MOD APK [v1.03] 6

Horror Show Para Hileli MOD APK [1.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Manyak bir psikopatın ağına düşmek üzeresin dikkat et.


Horror Show 1.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi

Bu savaşı başlattığınızda ne olmak istiyorsunuz? Düşünmeniz gereken iki seçenek var: Biri hayatı korumaya çalışacak, diğer ikisi hayatı çalan siz olacaksınız. Soğukkanlı bir avcı olmak harika bir duygu, ama bazen hayatını korumak daha ilginç. Horror Show oyununa gelin - Korkunç Çevrimiçi Hayatta Kalma Oyunu, sallanan perdenin ardındaki ilginç şeyleri hissetmek için. Sizi bir deli ya da canlı olarak karşılayacak bir festival başlamak üzere.


Horror Show v1.03 MOD APK


Horror Show dünyasına girerken, kendiniz için en iyi seçimi yapmak için dikkatlice düşünmeniz gerekir. Hangi seçeneği seçerdin? Bir deli ol ve avlan ya da hayatta kalanlardan biri ol. Oyuna bağlandıktan sonra, kendinizi çılgın bir adam sürerken ve hayatta kalan 4 kişiyi bulmaya çalışırken bulacaksınız. Ya da tam tersi yönde, sizinle aynı gerginliği paylaşan 3 kişiyle kapalı, ıssız bir alana konulduğunuzda kendinizi çok kaybolmuş bulacaksınız… Bu yirmi dört kişilik bir oyun alanıdır Fikir tamamen zıttır ve kim olduğunu bulacaktır. kazanan. Kazanmak için hangi tarafı seçeceğinizi seçin!


Horror Show 1.03 Para Hile Apk


Horror Show'un her oyuncuya her bir yönde getireceği çok benzersiz şeyler olacak. Hayatta kalmayı seviyorsanız, can güvenliği arayan dört oyuncudan biri olacaksınız. Oyuna tam olarak aynı şekilde başlamak ve 4 kişinin hedefi de aynı olacak. Ancak can sıkıntısını önlemek için hayatta kalan 4 kişinin çok farklı göstergeler alacağından emin olun. Ve oyun korku tarafı için çok ilginç olacak. Öte yandan avlanması çılgın olan tek bir karakter olsa da bu yöne giden oyuncular da çok özel olacak. Farklı avlanma taktikleri ile yaratılmış üç çılgın adamdan biri olacaklar.


Horror Show 1.03 Ücretsiz Alışveriş Hile Apk


Horror Show'a başlayan oyuncuların sayısı da dikkatlice hesaplandı. İlk bakışta, oyuncular kaçan 1 numaralı avcı VS 4 kişi ile başlarken bu oyun türünden gelen çok klasik bir nefes hissedebilirler. Ama burada oyun her yönüyle çok dikkatli incelendiğinde ve hesaplandığında bu sayı çok makul. Bu klasik nefese dayanarak, oyun yayıncısı, harita, karakterin aktif alanı veya maç süresi gibi karakter etrafında çok dikkatli şeyler geliştirdi. Kulağa 1 VS 4 oldukça tehlikeli gibi geliyor, ancak çok makul görünüyor!


Horror Show Son Sürüm Apk indir


Bu oyunda yer alan karakterler de Korku Şovu tarafından titizlikle yayınlandı. Görünüşlerinden yeteneklerine. Grafik tasarım açısından hayatta kalan karakterler korku, masumiyet duygusu getiriyor ve her zaman hayatlarını korumak istiyorlar. Ama bu çılgın insanlar için oyun bize onların mutlak vahşiliğini gösteriyor. İğrenç, iğrenç görüntülerle, her zaman o masum insanları yutmak isteyen hain bir yüz yarattı. Çılgınlaştıkça, oyuncunun seçtiği çıldırma eğilimi, çünkü çok ilginç görünüyor ve inanılmaz karizması var.


Horror Show apk hile


Hayatta kalmak için hayatta kalanların belirli bir sırrı olması gerekir. Ve Korku Şovu bu insanlar için çok özel zorluklar yarattı. Oyundaki mantık bulmacalarına bir çözüm bulmakla ilgilidir. Tamamlamak size bir zafer getirecek. Horror Show'a gelen oyuncular grafiklerin ve korkunç sesin tadını çıkarabilecekler. Korkunuza yardım etmek istiyorsanız, takım arkadaşları bulun, aynı zamanda katılacak, hayatta kalmanın bir yolunu bulmak için savaşın. Bir deli tarafından dövüldükten sonra da yaralarını iyileştirebileceğini unutma! Oyunu kazanmak için bir strateji geliştirmek hiç de fena değil. Sürükleyici hayatta kalırken, kendinizi hayatta tutmaya çalışın, çünkü çılgın insanlar ne yaptığınızı, izlediğinizi ve sizi yakalamaya çalıştığını görecek. Tutkulu, maceracı, maceracı oyuncular için tüm ilginç ve büyüleyici şeyler çok ilginç bir şekilde yeniden anlatılıyor, değil mi? "Horror Show" unu hızla indirin ve korku oyunları dünyasına giriş yapın!


Horror Show İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Survival on Raft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar