Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5] 1 Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5] 2 Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5] 3 Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5] 4 Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5] 5 Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [v3.2.5] 6

Call of Mini Dino Hunter Para Hileli MOD APK [3.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok zorlu rakibe karşı binlerce benzersiz maçın tadını çıkarın.


Call of Mini Dino Hunter 3.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Kristal Hilesi
Belki de keşfetmek ve daha fazla deneyim yaşamak isteyen birisiniz, bu heyecan verici Call of Mini Dino Hunter oyununu kaçırmayın. Bu sayede bu ormandaki vahşi doğaları keşfetme ve ayak basma fırsatına sahip olacaksınız. Arama sürecinde uzun süre saklandıktan sonra antik ormandan çıkan bir dinozor gördünüz. Lütfen onu avlamanın bir yolunu bul, böylece babanın beklentilerini karşılayabilirsin. Bu, atış becerilerinizi kanıtlamanız için mükemmel bir fırsat.


Call of Mini Dino Hunter v3.2.5 MOD APK


Call of Mini Dino Hunter'a gelen oyuncular, savaşlarda düşmanları yenmek için istedikleri silahı seçmekte özgür olacaklar. Her silah, yüksek öldürme yeteneği ile kendine özgü bir özelliğe sahip olacak. Her silahın farklı bir yapısı ve şekli olacak, bu da onu tanımayı ve kullanmayı kolaylaştıracak. Her duruma bağlı olarak, arzu ettiğiniz öldürme amacına en uygun diğer silahları seçebilir ve kullanabilirsiniz.


Call of Mini Dino Hunter Para Hilesi


Call of Mini Dino Hunter, oyunculara yüzlerce düşmanın gizlendiği tehlikeli bir ormanda düşmanlarla çok sayıda savaş getirmeyi vaat ediyor. Her eylemde, nasıl sebat edeceğinizi bilmeniz ve etraftaki tüm rakiplerle savaşmak için sağlam bir kararlılığa sahip olmanız gerekecek. Uyguladığınız akıllı ve yeni stratejiler sayesinde onları yenecek ve hedeflerinize hızla ulaşacaksınız.


Call of Mini Dino Hunter Kristal Hilesi


Call of Mini Dino Hunter'da birçok karakterin düzinelerce farklı stili ve özelliği vardır. Yüzeyi en çok seviyorsanız, roleplay için seçin ve o karakter olarak oynayın. Ayrıca, kişilikleri ve özellikleri hakkında daha iyi öğrenecek ve bileceksiniz. Her karakter, oyunun başarısını oluşturan bir rol ve özel işlevler üstlenecek.


Call of Mini Dino Hunter Hile Apk


Bu oyun yapımcısı, karakterlerin güzel görüntüleri aracılığıyla kullanıcılara hayat dolu canlı bir arayüzün keyfini çıkarmalarını sağladı. Derin ormandaki kasvetli ve ıssız bir alanla oyuncular heyecanı ve gerginliği hissedecekler. Ayrıca her karakterin resimleri de çok gerçekçi bir şekilde anlatılmış ve gösterilmiştir. Çizgi film görüntüleri çarpıcı görünüyor ve insanların büyük ilgisini çekiyor. Her karakterin renkleri ve görünümü çok uyumlu ve güzel bir şekilde koordine edilmiştir. Ayrıca ormanın sesi, oyuncuların bu mekandaki tehlikeyi hissetmeleri için yaratmıştır. Ayrıca, bazı güzel ve eğlenceli fon müziklerinin iç içe geçmesi olacak.


Call of Mini Dino Hunter Apk indir


Call of Mini Dino Hunter ile her gün verilen görevleri zamanında tamamlamanız gerekecek. Ayrıca, birçok benzersiz şekle sahip 32'den fazla dinozor türünü keşfedebilir ve öğrenebilirsiniz. Hepsi uzun zaman öncesinin dinozorları ve şimdi bu yerde kayboldular. Atış veya ok atma becerilerinizle, sizin de yapabileceğinizi kanıtlamak için avlanma yeteneğinizi gösterin. Hiçbir şey imkansız değildir ve önemli olan bunu tamamlamak için çaba sarf etmeniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmanızdır.


Call of Mini Dino Hunter indir (MOD, Kristal / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ice Scream 6 Friends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar