Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1] 1 Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1] 2 Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1] 3 Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1] 4 Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1] 5 Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.69.1] 6

Ninja warrior Para Hileli MOD APK [1.69.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yıldırım hızında dart gibi süper ninja becerileriniz var


Ninja warrior 1.69.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Ninja Warrior, antik 2D dünyasında bir aksiyon-macera oyunudur. Güçlü bir ninja savaşçısı olursun ve antik dünyada efsanevi bir figürsün. Oyun eğlenceli aksiyon ve macera sahneleri sunuyor. Oyun THH Games stüdyosu tarafından üretilmiştir. Hack n Slash tarzı takip oyunu ve heyecan verici macera deneyimleri. Ninja ve aksiyon oyunları hayranı iseniz oyun sevilecektir. Sen üstün yeteneklere sahip bir savaşçısın. Yıllar boyunca aksiyon becerileri üzerinde çalıştınız ve efsanevi ninja savaşçıları bu becerilere sahip. Efsanenin korkunç savaşçıları olmak için güçlü beceriler kullanıyorsunuz. Bir ninja savaş yolculuğuna hazır olun ve rehineleri kurtarmak için bir ninja savaşçısı efsanesine dönüşecek, kötü güçleri öldürmek ve yok etmek için düşman bölgelerine gireceksiniz.


Ninja warrior v1.69.1 MOD APK


Ninja Warrior, efsanevi bir ninja savaşçısı olarak eğlence getiriyor. Sen eski zamanların harika bir adamısın ve birçok yaşam için doğaüstü dövüş yeteneklerine sahipsin. Kudretli katanaya başlıyorsunuz ve çarpıcı manzaralarda kötü öğrencilerden oluşan bir orduyu yenmek zorunda kalacaksınız. Yeteneklerinizi efsanevi bir ninja olmak için kullanıyorsunuz ve zorlu bir yolculuğu tamamlıyorsunuz. 


Ninja warrior Para Hilesi


Yıldız akrobasi, hızlı eğik çizgi, güvenli saklanma, yıldırım hızında dart gibi süper ninja becerileriniz var. Görevi tamamlamak için ninjanın yüzüne yardım etmek ve tüm tehlikelerin üstesinden gelmek için çok çeşitli teknikleriniz var. Oyuncu bir ninjaya dönüştüğünde oyun çok fazla eğlence getiriyor. Çeşitli duygularla harika deneyimler yaşayacaksınız. Kaygıdan gerilime, zorluklardan, kazandığınızda mutluluğa kadar çeşitli duygularla karşılaşıyorsunuz.


Ninja warrior Altın Hilesi


Ninja Warrior'ın basit bir hikayesi var. Ninja efsanesi sensin ve karanlıkta düşmanlarla savaşacaksın. Her şey kolay değil. Keşif yolculuğu sırasında, savaş gücünü artırmak için düşmandan elmas ve altın toplayabilirsiniz. Oyun mükemmel bir aksiyon deneyimi ve harika savaş sahneleri sunuyor. Oyunun 2D grafiklerde iyi rol yapma oyunlarından (RPG) biri olmak için birçok avantajı var ve oyun aynı zamanda şu anda çekici ninja dövüş oyunlarından biri. Oynanış basit, ancak üstesinden gelmek uzun zaman alacak çünkü farklı seviyelerde ve haritalarda birçok yaratıcı zorlukla karşılaşacaksınız. Oyun şu anda üç doğrusal haritaya ve diğer birçok konumdaki maceranıza sahip. Her konum kendi keyifli deneyimini sunar. Oyunda 40'tan fazla seviye var ve her grubun zorlukları var. Ninja becerilerinde ustalaşmak için çok zamanınız olsaydı yardımcı olurdu ve güç, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur.


Ninja warrior Silah Hilesi


Ninja Warrior tam bir ninja savaşçısı getiriyor. Harika rakiplerin üstesinden gelmenize yardımcı olan mükemmel akrobasi gibi çok çeşitli güçlü ninja becerilerine sahipsiniz. Rakipleri hızla yok etmek için ölümcül darbe becerileriniz var. Tehlikeleri ortadan kaldırabilmek için saklanma becerilerine sahipsin. Rakiplerini uzun mesafeden öldürmek için yıldırım hızında ok becerilerine sahipsin. Bu teknikler ninjanın yüzüne yardımcı olacak ve görevi tamamlamak için tüm tehditlerin üstesinden gelecek. Tüm becerilerde ustalaşırsanız, farklı rakiplerle karşı karşıya gelmekte çok fazla zorluk çekmezsiniz. Oyun, oyuncu karanlık bir ninja savaşçısına dönüştüğünde, birçok ilginç duygu seviyesiyle mükemmel deneyimler sunar. Zorlukları aşar ve kazanmanın sevincini yaşarsınız.


Ninja warrior Hile Apk


Ninja Warrior ayrıca, aksiyon RPG türünde önemli bir oyun turu olan patron savaşlarının görünümüne sahiptir. Her bölümü geçiyorsunuz, karakterinizi geliştiriyorsunuz ve patron savaşları açıyorsunuz. Patronlar benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ve her patronun güçlü ve zayıf yönleri vardır. Patronları yenmek için sömürmeniz, araştırmanız ve hatta defalarca tekrar oynamanız gerekiyor. Genel olarak, patron savaşları kazanmak için beceri, konsantrasyon ve çeviklik gerektirir. Patron savaşları size bir eğlence duygusu ve inanılmaz bir zafer duygusu verecektir.


Ninja warrior Apk indir


Ninja Warrior'da ayrıca yeni günlük görevler var. Oyun, mağaza aracılığıyla RPG unsurları içeriyor ve karakteriniz için en sevdiğiniz güçlü teçhizatı seçiyorsunuz. Videoları ücretsiz izleyerek karakterlerin ve cihazların kilidini açabilirsiniz. Oyun, yeni haritalar ve zorluk seviyeleri eklemek gibi düzenli olarak güncellenir. Oynanış basittir, bu nedenle herhangi bir oyuncu, aksiyon türünü hiç oynamamış olsanız bile, deneyimi en baştan tam olarak deneyimleyebilir. Oyunun sadeliği uzun bir süre sonra bağımlılık yapabilir.


Ninja warrior Apk Son Sürüm


Ninja Warrior, basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir ve 2D aksiyon türünde popülerdir. Ekranın sol tarafında bulunan yön oklarını kullanarak karakterin hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Zıplamak, kılıç kullanmak, ok atmak, saklanmak veya özel saldırı becerilerini kullanmak için sağdaki butonları kullanıyorsunuz. Genel olarak, oyun oynamak ve kontrol etmek kolaydır.Ninja Warrior güzel 2D grafiklere sahiptir. Karakterler son derece ayrıntılı tasarlanmış ve bağlama uygun. Ninjalar çok güçlü görünüyor ve patronlar muazzam ve korkutucu. Arka plan manzarası her zaman bir cazibe ve huzur duygusu yaratır. Ses iyi yatırılmış ve aksiyon efektlerini seveceksiniz.


Ninja warrior indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Hook APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar