Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3] 1 Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3] 2 Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3] 3 Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3] 4 Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3] 5 Pako 3 Araba Hileli MOD APK [v1.0.3] 6

Pako 3 Araba Hileli MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cüretkar hız tutkunları için tasarlanmış renkli tasarımı, basit kuralları ve dinamik oynanışı olan bir oyundur.


Pako 3 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi. Tüm arabaların kilitleri açıktır.
  2. Reklamsız
PAKO 3, geliştirici stüdyo Tree Men Games'in güzel bir grafik arayüzü ile eğlenceli bir yarış projesidir. Bu sefer, bir suç grubuna üye olacak ve çeşitli yasadışı davalara karışacak gerçek gangsterlerin rolünü denemelisin. Onları suç mahallinden alan şoförleri gibi davranın. Polisin gelmesi için zaman kalmaması için burayı çok hızlı terk etmek gerekiyor. Ancak, zaten fark edildiyseniz, gaza basın ve yakalanmamak için mümkün olan her şeyi yapın. Çok dikkatli ve dikkatli olun, çünkü kimse sizi neyin beklediğini bilmiyor. Bir engel durumunda manevra yapmak için zamana sahip olmak gerekecektir.


Pako 3 v1.0.3 MOD APK


Bu sefer, geliştiriciler arabayı güvenli ve sağlam tutmayı teklif ediyor, ancak aynı zamanda polisten kaçarak kovalamacaya katılıyorlar. Böylesine çetin bir zulme rağmen, polisler zekalarıyla ayırt edilmiyorlar ve çoğu zaman kendi araçlarını kırarak yollarına çıkan her şeyi yıkıyorlar. Polisin aptallığına rağmen, genellikle arabanızı yakalar ve havaya uçururlar, bu yüzden hem köşelere girerken hem de kovalamacadan kurtulma sürecinde rahatlamamalısınız. 


Pako 3 Para Hilesi


Birçok kişi proje tasarımının sadeliğini beğenmeyebilir, ancak bu eğlenceli oyun oynamayı kapsamaktan daha fazlasını sağlayacaktır. Bir dakika rahatlamanıza izin vermez ve sıkılmanıza izin vermez.PAKO 3'te bir araba patlamasının en küçük kazadan bile meydana gelebileceğini belirtmek gerekir. Örneğin bir ağaca, başka bir arabaya, bir reklam panosuna, bir polis arabasına, bir engelleme bloğuna vb. hafifçe dokunursanız. Becerileriniz varsa, iyi sonuçlar gösterebilir ve çok puan kazanabilirsiniz.


Pako 3 Araba Hilesi


Başlangıçta, PAKO 3'teki oyuncunun emrinde sıradan bir araba olacak. Araba çok yavaş ama bu bile polis kovalamacasından kurtulmanızı sağlıyor. Yolda oyuncular, baraj blokları, ağaçlar, park etmiş arabalar ve zarar verebilecek koniler şeklinde birçok engelle karşılaşabilirler. Basit kontroller sayesinde oyuncu birkaç saniye içinde alışabilecek.


Pako 3 Hile Apk


PAKO 3'te yeni bir arabanın kilidini açmak için çeşitli koşulları karşılayın. Örneğin, belirli bir süre yolda kalmanız ve bir engelle çarpışmadan patlamamanız gerekir. Araba olarak sadece arabaları değil, itfaiye veya kamyon gibi özel araçları da kullanabileceksiniz. Oyun, oyuncunun tüm eylemlerinin ayrıntılı istatistiklerini tutar. Pistte kalma süresi, kaza sayısı, takipteki enkaz polis arabası sayısı vb. Ne kadar iyi olursa, reyting tablosunda o kadar yüksekte olursunuz.


Pako 3 Apk indir


Yarış neden çoğu oyuncu arasında popülerdir, cevap basit – kovalamacalar. Bu uygulamada oyunun tüm süreci buna odaklanır. Çok sayıda polis arabası, helikopter, robot ve diğer olağandışı araçların bulunduğu sonsuz park yerine gidin. Adaletin eline düşmemeye çalışın, çarpacak arabaları toplardan ve makineli tüfeklerden gelen atışlardan kaçının. Kovalamaya katılan mümkün olduğunca çok arabayı kırın ve puan kazanın. Haritada mümkün olduğunca uzun süre tutun ve ardından derecelendirme tablosunda yeni lider olma şansınız var. Dinamik atari oyunlarını, hızı ve adrenalini seviyorsanız, hepsini burada bulacaksınız.


Pako 3 Apk Son Sürüm


Heyecan verici yukarıdan aşağıya bir oyun sizi bekliyor. Basit grafiklere ve bir arsa eksikliğine rağmen, her yarışta çok eğlenebilirsiniz. Genel olarak grafik tasarımın burada asıl avantajın olmadığını söyleyebiliriz. Geliştiriciler oyuna çok daha fazla odaklandı.PAKO 3, cüretkar hız tutkunları için tasarlanmış renkli tasarımı, basit kuralları ve dinamik oynanışı olan bir oyundur. Artık gerçek pistlerde kendilerini ciddi tehlikelere maruz bırakmak, heyecanı ve sürüşü hissetmek, adrenalin patlamasını ve özgürlük ruhunu hissetmek için en yüksek hızda sürmek zorunda değiller. Maksimum hızın keyfini çıkarın ve korkulara ve şüphelere meydan okuyun. Parlak bir uygulama kullanarak herhangi bir kısıtlama olmaksızın zafer için savaşın. Size birçok izlenim veren ve monoton günlük yaşamdan kaçmanıza yardımcı olan liderlik için savaşmanız gereken her şeye sahiptir.


Pako 3 indir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Into the Dead APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar