UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17] 1 UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17] 2 UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17] 3 UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17] 4 UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17] 5 UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [v2.1.17] 6

UNKILLED Mermi Hileli MOD APK [2.1.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tehlikeli silahlar, yol boyunca ortaya çıkan tüm zombileri yok etmek için en iyi seçimdir.


UNKILLED 2.1.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mermi Hilesi. Oyundaki cephaneniz sınırsızdır.
  2. Oyunda roket, ilaç ve adrenalini dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz, sayı azalmaz.

Zombi konseptli aksiyon oyunu türü doygun hale geldi ve dünya tarafından her zaman sıcak karşılandı. Bunlardan biri olan UNKILLED insanlara ilk kişi zombiler mücadele heyecanını vermek efsanevi Madfinger Games tarafından geliştirilen. Oyundan gelen etkileyici şey, oyuncunun deneyimini yeni bir seviyeye yükseltmek için canlı 3D grafikler ve tutsak ara sahneyle birleştirilmiş mükemmel olay örgüsü sistemidir.


UNKILLED v2.1.17 MOD APK


UNKILLED, oyunculara diğer oyunların karşılayamayacağı en iyi birinci şahıs atış deneyimini sunmayı vaat ediyor. Dahası, oyun her şeyin canlanmasını sağlamak için üstün bir grafik motoru ve ses kalitesi kullanacak. Bu, oyuncuların zombileri keyifle yok etmeleri için silah kullanmanın daha ferahlatıcı olmasını da sağlayacaktır. Ayrıca, oyunun içeriği zengin ve etkileyicidir, oyunculara her zaman, her yerde keşfetmeleri, eğlendirmeleri ve eğlenmeleri için birçok yeni şey sunar. Oyuncu zombileri öldürmek istemezse, şehir geliştirme ve genişletme gibi diğer oyun modlarına katılabilir veya arkadaşlarıyla ortak maçlara katılabilir. Ayrıca oyun, yeni silahlar, etkinlikler, oynanış ve oyun modları dahil olmak üzere oyuncuları eğlendirmek için düzenli olarak yeni şeyler güncelleyecektir.


UNKILLED Para hilesi


Günümüzde çoğu atış aksiyon oyunu, oyuncuların iki parmaklı kontrol stilini kullanırken her zaman en yüksek doğruluğa sahip olmasını istiyor. UNKILLED herkese yeni nesil kontrol mekanizmalarını tanıtacak, oyunculara en yumuşak kontrol hissini vermek için otomatik ve manuelin mükemmel bir kombinasyonu. Oyuncular artık düşman otomatik olarak menzile girdiğinde otomatik ateşle ve uzun mesafeden düşmanlara saldırırken mutlak doğruluk için ADS mekanizması ile desteklenecek. Tabii ki, oyuncular diğer silahlara geçebilir ve hepsinin, oyuncuların keyif alması için ayrı kontrol mekanizmaları vardır.


Unkilled Para Hilesi nasıl yapilir


Bu oyunda oyuncunun en büyük önceliği yol boyunca gördükleri tüm zombileri katletmektir. Oyun, oyuncuların etkili stratejileriyle yüzleşmeleri için daha özel varyasyonlar da sunacak. Oyuncu zombileri öldürmekten çok sıkılırsa, oyun dünyayı keşfetmek için birçok ekstra oyun modu veya keşif ve devriye gibi yeni yeteneklerin kendisini tanıtacaktır. Oyundaki tüm modların kendine has kuralları vardır ve oyuncular bazen oyunda dikkatlice gizlenmiş sırları bulabilirler. Oyuncu haritayla ilerledikçe, oyun yeni alanların ve görevlerin kilidini açacak ve bunları otomatik olarak oyuncunun katliam haritasına ekleyecektir.


UNKILLED indir


Kıyamet sonrası bir dünyada, oyuncuların zombi öldürme konusunda kahraman veya uzman olmayı seçmeleri gerekir. Bu nedenle, UNKILLED, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği devasa bir karakter sistemi sunacak. Oyuncunun tarzına bağlı olarak, birçok farklı dövüş stilinden birini seçebilirler ve oyun, oyuncuların keşfetmekten keyif alması için her uzmanın yetenek sistemini sürekli olarak genişletecektir.


UNKILLED Hile Apk


Tehlikeli silahlar, yol boyunca ortaya çıkan tüm zombileri yok etmek için en iyi seçimdir. Oyun, devasa bir silah sistemine sahip olacak ve oyuncuların toplaması için farklı kategorilere ayrılmıştır. Daha da etkileyici olan şey, oyuncuların çizimleri ve özel aksesuarları dahil olmak üzere çeşitli silahları toplayabilmesidir. 


UNKILLED Silah Hilesi


Dahası, her silahın ayrı bir yükseltme sistemi vardır ve oyuncular kendileri için doğru silahı bulmak için beceri sistemiyle karşılaştırabilirler. Oyuncu tüm çizimleri başarıyla topladığında, oyun bunların kilidini açar ve onları oluşturmak biraz zaman alır.


UNKILLED hile nasıl indirilir?


UNKILLED, oyuncuların her zaman eğlenmesini ve bir zombi atış aksiyon oyunu için en iyi deneyimi yaşamasını istiyor. Bu nedenle, oyuncuların arkadaşlarıyla zombileri katletmekten keyif alabilecekleri çevrimiçi işbirliği modu da dahil olmak üzere daha ilginç içerikler sunacak. Çevrimiçi modla ilgili en güzel şey, çok sayıda yeni içeriğin kilidini açması ve kampanyada özel zombilerin ortaya çıkmasıdır. Dahası, çevrimiçi modlara katılmanın ödülleri cömert ve bol ve oyunculara kendilerini harika bir zombi avcısına dönüştürmek için birçok seçenek sunuyor.


unkilled 2.0.11 hile


Zombi atıcı türünün neredeyse tüm aksiyon, vahşet, eğlence ve heyecanı UNKILLED'de var. Bu, oyunun bugün piyasada ünlü olmasını ve yaygın olarak sevilmesini sağlar. Oyuncular bu özel aksiyon türünü seviyorlarsa oyuna gelebilir ve zombinin kafasını uçururken en ferahlatıcı hissin tadını çıkarabilirler.


UNKILLED - Çok oyunculu zombi avcısı İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi / Roketler)


Bir önceki android oyun Pixels Unknown Battle Ground APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar