Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 1 Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 2 Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 3 Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 4 Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 5 Woodturning Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 6

Woodturning Para Hileli MOD APK [1.9.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Marangoz olmak ister misiniz? Müşteri siparişlerini tamamlayın. Bir tahta parçasını size söylenen şekillere çevirin.


Woodturning 1.9.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Woodturning, bir marangozun işini simüle eden bir oyundur. İşlerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, bu oyun sayesinde anlayacaksınız. Başlangıçta, doğru makine türlerini kullanması için, genellikle silindir şeklinde olan belirli bir modele göre ürünler yapmanız istenecektir. Oyuncuların işi, odun kütükleri sürekli dönerken oyulacak öğeleri kontrol etmektir. Dolayısıyla, oyuncu dokunduğunda, oyuncunun seçtiği öğenin türüne göre hemen bir tahta parçası kesecektir.


Woodturning v1.9.7 MOD APK


Woodturning, oyuncuların kendi ürünlerini oluşturmaya başlaması için 3 farklı öğe türü vardır, gereksinimlere bağlı olarak oyuncu bunları farklı zamanlarda kullanır. Oyun, oyuncunun doğru işi yaptıklarından emin olmak için doğruluğunu gösteren küçük bir ekrana sahip olacak. Çıplak gözle ölçüm yapmak zorunda kalmak yerine, bu ekran ile iş daha doğru hale gelecektir. Öğelerin derinliği ve genişliği açıkça gösterilecek ve oyuncuların işin ilerleyişini kavramasına yardımcı olacak.


Woodturning 1.9.7 Para Hile Apk


Oyuncu ürünü şekillendirmeyi bitirdikten sonra, sonraki şey ürünü yumuşatmak için Sünger kullanmaktır. Tıpkı ilk adımda olduğu gibi, nazikçe ve yavaşça her şey yapılacaktır. Oyuncu bu adımı tamamladıktan sonra bir sonraki şey renklendirmektir, oyuncu ürün üzerinde istediği rengi kullanabilir.


Woodturning Hile Apk


Oyuncu ürünü tamamladıktan sonra bir sonraki görev oyun tarafından değerlendirilecektir. Buradaki derecelendirme, ürün ile verilen numune arasındaki benzerlik derecesini temsil eden% cinsinden gösterilmektedir. Yüzde ne kadar yüksek olursa, bonus o kadar büyük olur, bu nedenle oyuncuların çalışırken çok dikkatli olmaları gerekir. Oyuncuların bu oyundan sıkılmaması için oyuncular sayısız farklı zorluklarla karşılaşacaklar. Zorluk ne kadar yüksekse, ürün o kadar zorlanır ve oyuncu onu şekillendirmek için daha fazla zaman harcar. Ancak karşılığında, oyuncu başarıyla tamamlarsa bonus daha büyük olacaktır.


Woodturning Apk PARA Hilesi


Bonus parayla oyuncular atölyelerini dekore edebilir. Dekorasyon, iç mekanla ilgili olacak ve arka planın rengini değiştirecektir. İşyerinde çok fazla dekorasyon olduğunda bonus artacaktır. Dekorasyon mümkün olduğunca güzel yapılmalıdır.


Woodturning İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Basketball Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar