Mindustry Mega Hileli MOD APK [v7-official-141.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mindustry Mega Hileli MOD APK [v7-official-141.3] 1 Mindustry Mega Hileli MOD APK [v7-official-141.3] 2 Mindustry Mega Hileli MOD APK [v7-official-141.3] 3 Mindustry Mega Hileli MOD APK [v7-official-141.3] 4 Mindustry Mega Hileli MOD APK [v7-official-141.3] 5

Mindustry Mega Hileli MOD APK [7-official-141.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bitki zaman zaman rakiplere saldırır, bu nedenle oyuncuların saldırıları püskürtmeye hazırlıklı olması gerekir.


Mindustry 7-official-141.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm teknoloji ağacı açık.

Bilim ve teknoloji birincil üretici güçlerdir. Bu cümleyi defalarca gördük ama teknolojinin patlamasına çok az insan şahit oldu. Gelişen teknoloji verimlilikte hızlı ilerlemeyi beraberinde getirmiştir. Mindustry oyununun içeriği bu cümleyi doğrulamıştır.


Mindustry v7-official-141.3 MOD APK


Mindustry oyununda oyuncuların dünyanın dört bir yanına dağılmış kaynakları çıkarması ve bunları ana üsse geri götürmesi, matkap uçlarını ve taşıma bantlarını dikkatli bir şekilde düzenlemesi, daha yüksek madencilik verimliliği elde etmesi, aynı anda daha fazla kaynak elde etmesi ve daha güçlü hale getirmek için daha farklı türde sentetik fabrikalar kullanması gerekir.


Mindustry Para Hilesi


Kaynaklar, daha yüksek verimlilikle kaynakları çıkarmak için madencilik araçlarını yükseltmek için gelişmiş kaynakları kullanır.  Yüksek güçlü bir savunma kulesi inşa etmek, birden fazla fabrika modülüne paralel olarak çalışmak, kaynak üretimini daha verimli hale getirmek, cephane yüklemek için farklı taretler inşa etmek ve düşmanla yüzleşmek, savunma amaçlı mı yoksa kademeli olarak zayıflıyor mu?


Mindustry nasıl oynanır


Ücretsiz oluşturma modunda sınırsız ücretsiz oluşturma, düşmanı beklemek için sandbox modunda yakıt ikmali yapma, farklı zorluktaki sonsuz modda bir güçlü düşman dalgasıyla yüzleşme, en yüksek puanı yenileme, taktiksel sınıra meydan okuma!


Mindustry Altın Hilesi


Mindustry - türün klasik temsilcilerinin bazı unsurları ile Kule Savunması stratejisi türü. Oyuncu, bölgenizi savunma kuleleriyle savunmak zorunda kalacak. Bununla birlikte, mühimmatı inşa etmek ve tedarik etmek için gerekli koruyucu yapılar. Bunu yapmak için, kullanıcının yararlı kaynaklar üretmesi ve bunları fabrikada işlemesi gerekir.


Mindustry Apk Hile


Süreci hızlandırmak, minerallerin çıkarılması için bir alan sağlayabilen besleme konveyörlerine yardımcı olacaktır. Bitki zaman zaman rakiplere saldırır, bu nedenle oyuncuların saldırıları püskürtmeye hazırlıklı olması gerekir.


Mindustry Apk indir


Kulelerinize cephane beslemek, inşa için kullanılacak malzemeleri üretmek ve yapılarınızı düşman dalgalarına karşı savunmak için ayrıntılı konveyör bant tedarik zincirleri oluşturun. Şu anda 12 yerleşik haritaya ve kendi haritanızı oluşturmak için bir harita düzenleyiciye sahiptir. LAN ve WAN üzerinden çok oyunculu ve PC ve Web sürümleriyle çapraz platform oynamayı destekler.


Mindustry indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Aku si PETERNAK LELE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar