Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 1 Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 2 Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 3 Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 4 Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 5 Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 6

Rest in Pieces Para Hileli MOD APK [1.6.7] - son sürüm Android için ücretsiz indirin! Oyunda görülebilenler, rahatsız edici ve korkutucu. Bakalım korkacak mısın?


Rest in Pieces 1.6.7 MOD APK AÇIKLAMASI


Rest in Pieces - Bu, arcade türünde ilginç bir oyundur. Bu oyunda, kullanıcının kapana kısılmış kahramanların kontrolünü ele geçirmesi gerekecek. Kötü iblisler tarafından yakalanırlar. Mahkumların ruhu kendini, ne çıkaracaksan ona ihtiyacın olan korkunç bir tuzağın içinde buldu. Oyuncunun ana görevi, yoldaki çeşitli engellerden kaçınmak için kahramanı sallamaktır. Ayrıca kaçınılması gereken düşmanlar da olacaktır. Koşucunun gerçekçi bir fiziksel modeli var mı? Oyunu mükemmel bir şekilde tamamlayan kasvetli atmosfere de dikkat edilmelidir. Oyunda, ruhun dışarı çıkmasına yardımcı olabileceğiniz 15 seviye.


Rest in Pieces v1.6.7 Para Hile Apk


Korku, Rest in Pieces'da yayıncının hedeflediği faktördür, bu nedenle bu korku oyununda ne olacağını hayal etmek zor değil. Bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için karakterinizi, yolculuk boyunca, engellerden uzakta sallanırken kontrol etmeniz gerekecek. Kulağa basit geliyor, ancak Rest in Pieces'daki karakterler, çarpışmalarla karşılaşıldığında kolayca kırılacak olan seramik figür. Ses de gerçekten etkileyici. Korku müzikleri olmadan oyun sizi her yerden gelen seslerle korkutur. Hayalet kahkaha, rüzgar veya cehennemden gelen çığlıklar olabilirler.


Rest in Pieces 1.6.7 Kalp Hile Apk


Korku unsuruna ek olarak, Rest in Pieces oynanışı, bulmaca ve maceranın uyumlu bir kombinasyonudur. Bağlam bize korku filmlerini düşündürüyor. Çarpışma ve çarpışmaların sesi gerçekçi bir şekilde simüle edilir, bu da sizi ürkütebilir.


Rest in Pieces Hile Apk


Yaygın bulmaca oyunlarında olduğu gibi, son patronla yüzleşerek oyunu bitireceksiniz. Patronlar, oyununuz sırasında daima ufkun sonunda belirsiz görünürler. Yalnızca oyun ekranının sonunda açıkça görünürler. Patronlardan biri de oyunun fragmanında gördüğünüz korku palyaçosu. Patronlar, genellikle rastgele engeller oluşturan ve bebeğinize saldırmak için hareket eden oyunda dezavantajlı duruma düşmenize neden olur. Kontrol etmek için gerçekten uyanık değilseniz, oyunu baştan oynamanız gerekecek.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar