Craftheim - Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Craftheim - Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] 1 Craftheim - Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] 2 Craftheim - Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] 3 Craftheim - Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] 4

Craftheim - Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [2.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların kendi evlerini geliştirmelerine, odun kesmelerine, yeni adaları keşfetmelerine ve daha pek çok şeye olanak tanır.


Craftheim - Oduncu Adası 2.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar
Craftheim - Oduncu Adası, Simülasyon türünün hayranıysanız, bugün bir sürü oyun size göre. Artık araba simülasyon oyunlarından keçi simülatörüne kadar birçok eğlenceli simülasyon oyunu bulacaksınız. Bu oyunlar herkes için değil çünkü bazıları onları sıkıcı bulabilir, ancak hayranlar kesinlikle onları sevecektir. Minecraft'a benzer bir oyun arıyorsanız, Craftheim en yakın oyundur. Bu oyun, doğramak için çok fazla odun bulduğunuz için bir adada kalmanıza izin verir.


Craftheim - Oduncu Adası v2.5.5 MOD APK


Craftheim - Oduncu Adası, doğrama becerilerinizi test eden bir oyundur, çünkü yapmanız gereken tek şey bu. Burada topladığınız ahşabı pazara satarak birçok şey için kullanabileceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Daha sonra daha fazla adanın kilidini açabilir, evler, yapılar, köprüler ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Eğlenmek ve yapabileceğiniz en muhteşem ada yaşamını yaratmaktan başka bir amacınız yok. Çiftliğinizi daha hızlı inşa etmenize yardımcı olacak yeni kütükler tutmanın keyfini çıkarın!


Craftheim - Oduncu Adası Para Hilesi


Simülasyon türünün hayranları bugün bu kategori altında çeşitli oyunların keyfini çıkarıyor. Pek çok geliştirici tarafından yaratıldığı için şu anda bu tür altında benzersiz oyunlar bulabilirsiniz. İndirmesi ve oynaması kolay ve hızlı olduğu için burada oynayacak birçok oyununuz olduğunu göreceksiniz.


Craftheim apk hile


Craftheim ile çağların en muhteşem oyununun tadını çıkarabilirsiniz! Burada, her zaman yaşamak istediğiniz ada hayatının tadını çıkarabileceksiniz. Burada, odun gibi kaynakları elde etmek için olabildiğince çok ağaç kesebilirsin. Daha sonra bu kaynakları piyasada para karşılığında takas edebilirsiniz, böylece birçok araziyi yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Burada birçok adaya gidebilir ve kendinize en iyi evi inşa edebilirsiniz!


Craftheim apk oyun indir club


Bu oyunun tadını çıkarmak kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken ağaçları tekrar tekrar kesmek ve yaratmaktır. Daha fazla odun toplamanıza yardımcı olması için kaydediciler de kiralayabilirsiniz. Bugün Craftheim ile yapabileceğiniz pek çok harika şey var. Burada odun kesebilir ve evler yapabilirsiniz! Ada yaşamının tadını çıkarın - Bugün sizi sonuna kadar zorlayacak pek çok eğlenceli oyun var. Ada hayatından hoşlanıyorsanız, Family Island, Lost Island gibi oyunları indirmekte özgürsünüz; Ocean is Home, Pixie Island, Island War ve çok daha fazlası.


Craftheim apk para hilesi


Adada tamamen yalnız bir hayat yaşamanıza izin veren hayatta kalma oyunları da var. Ancak Craftheim, kendi evinizi yaratmak için odun kesmenizi sağladığı için benzersiz bir oyundur! Bu eğlenceli oyunda göreviniz, gurur duyabileceğiniz kendi ada hayatınızı yaratmaktır. Bunu yapmak için bugün farklı adalara dağılmış çok sayıda ağaç kesebileceksiniz. Ardından, ahşabı başka şeyler için kullanabileceğiniz para karşılığında takas edebilirsiniz.


Craftheim - Oduncu Adası Apk indir


Gücünüzü, hızınızı ve doğrama oranınızı artırmak için kendi evinizi ve hatta yükseltmeleri oluşturmakta özgürsünüz. İşinizi sonsuz derecede kolaylaştırmak için oduncular da kiralayabilirsiniz! Yeni arazileri keşfedin – Craftheim'da bugün yeni arazi türlerini keşfetmekte özgürsünüz. Her ada, bugün özgürce kesebileceğiniz çok sayıda ağaç türüyle doludur.


Craftheim apk dayı


Daha sonra silahınızı kullanarak indirdiğiniz odunları keserek çok fazla odun toplayabilirsiniz. Bu oyunda belirli sayıda jeton ödeyerek yeni konumların kilidini açabilirsiniz. Kes ve sat – Burada, bugün çeşitli yerlerde yetiştikleri kadar çok ağaç kesmekte özgürsünüz. Bugün çok fazla odun olduğu için burada durmadan odun toplayabileceksiniz.


Craftheim - Oduncu Adası Altın Hilesi


Mümkün olduğu kadar çok odun kesmekten çekinmeyin, hatta onları burada para kazanmak için satabilirsiniz. Yükseltmeler, günlükçü kiralama ve daha fazlası gibi birçok şey yapmak için paranızı kullanabileceksiniz. Evler yaratın – Craftheim'da, bugün hayattan zevk almanızı sağlayacak evler yaratmakta özgürsünüz.


Craftheim Odun Hilesi


Gerekli ahşabı alarak burada kilidini açabileceğiniz farklı ev türleri vardır. Burada daha fazla odun toplayıp köprüler oluşturdukça diğer adalara gitmekte özgürsünüz. Yükseltmeler ve görünümler - Burada gücünüzü, hızınızı ve doğrama oranınızı yükseltebilirsiniz! Ayrıca, daha fazla odun toplamanıza yardımcı olması için kaydediciler de kiralayabilirsiniz.


Craftheim - Oduncu Adası indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Online Soccer Manager (OSM) 21/22 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar