World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 1 World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 2 World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 3 World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 4 World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 5 World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 6 World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [v5.1] 7

World Warfare 1944 Para Hileli MOD APK [5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zırhlı Toplarımız, havan toplarımız ve tarihte özgürce deneyimleyebileceğiniz çok çeşitli ünlü ağır silahlarımız var.


World Warfare 1944 5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yeterli paranız olmasa da alışveriş yapabilirsiniz.

World Warfare 1944 oyununda bu sorumluluk, saldırı ve savunma yapabilmek için hem taktik hem de oldukça yüksek bir liderlik gerektirir. Spesifik olarak, askerleri, subayları, uzman birlikleri ve tankları farklı bölgelere yönlendirmek ve dağıtmak için bir dizi genel strateji bulmanız ve ardından bunları küçük taktiklere ayırmanız gerekir. Ardından, savaş alanına girerken, en iyi sonucu elde etmek için birlik gruplarını koordine edin ve komuta edin (kim saldıracak, kimin arkadan geleceğine karar verin).


World Warfare 1944 v5.1 MOD APK


World Warfare 1944 oyununda savaşın ilerlemesi yatay olarak düzenlenmiştir. Oynarken, tüm savaşı büyük ölçekte göremeyebilirsiniz, ancak bence, birliklerin sırayla savunma ve savaşmalarını ayarlamak çok uygundur. Ve oyun için de makul.


World Warfare 1944 Para Hilesi


Oyunda kontroller gördüğünüz görsel stile benzer, oldukça basit ama etkili. Hareket emri vermek için her bir birlik grubuna dokunmanız, ekranın sağ alt köşesinde birim türünü seçmeniz, otomatik savaş sürecini izlemeniz ve uygun zamanda daha fazla birlik eklemeye karar vermeniz yeterlidir. Bunlar bir İngiliz askeri lideri olarak yaptığınız şeyler.


World Warfare 1944 Altın Hilesi


World Warfare 1944, her biri bu büyük ölçekli savaşın farklı bir alanına eşdeğer olan toplamda 80'den fazla seviyeye sahiptir. Her seviyede birlik hareketlerinin renginde ve dokusunda en büyük değişikliği göreceksiniz. Sadece yeni görsel duyumlar getirmekle kalmaz, aynı zamanda ordunuza verdiğiniz taktikleri de etkiler.


World Warfare 1944 Uçak Hilesi


Her savaşta 10 adede kadar muharebe biriminin kontrolüne sahip olacaksınız: piyade, keskin nişancılar, bazukalar, subaylar, tanklar… Duruma göre askeri birimleri savaş alanında rollere ve çeşitli görevlere yerleştireceksiniz.


World Warfare 1944 Apk Hile


Bazı gruplar üs için kalaslar ve çadırlar kuracak ve bazıları geniş imha yetenekleri ile hızlı saldırılar için bombalama konusunda uzmanlaşacak. 1944 Dünya Savaşı'ndaki diğer silahlar da çok çeşitlidir ve güçlü ateş gücüne sahiptir, bu da oyunu daha çekici kılar.


World Warfare 1944 Apk indir


Zırhlı Toplarımız, havan toplarımız ve tarihte özgürce deneyimleyebileceğiniz çok çeşitli ünlü ağır silahlarımız var. Daha sonra, savaş derinleştiğinde, savaş alanına bombalar saçan savaş uçaklarının bulunduğu güçlü bir tank ekibine sahip olacaksınız. Oynama hissi hiç bu kadar iyi olmamıştı.


World Warfare 1944 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Snail Bob 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar