Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 1 Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 2 Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 3 Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 4 Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 5 Jewel Crush Para Hileli MOD APK [v5.3.1] 6

Jewel Crush Para Hileli MOD APK [5.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Size rahatlama ve eğlence dolu harika bir oyun deneyimi sunan ikonik bir 3'lü Eşleştirme bulmaca oyunu.


Jewel Crush 5.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız Para hilesi
Jewel Crush belki de bu piyasada tanıdık bir oyundur ve getirdiği heyecan verici özellikler nedeniyle her zaman sıcaktır. Diğer bulmaca oyunlarına benzer, ancak bu sefer üretici, deneyimlemenizi bekleyen birçok benzersiz şeyin olduğu eksiksiz bir sürümle geri döndü. Şimdi katılın ve mücevherleri fethetmek için yolculuğunuza başlayın.


Jewel Crush v5.3.1 MOD APK


Endişelenmenize ve can sıkıntısından korkmanıza gerek kalmayacak çünkü Jewel Crush göz alıcı ve eğlenceli bir oyun alanı ile size her zaman sürprizler getirecek. Erken aşamalar çok zor olmayacak; senin görevin prensese mücevher krallığında eşlik etmek ve her oyun seviyesindeki zorlukların üstesinden gelerek daha fazla yer keşfetmek. Puan toplamak için aynı renkteki üç taşı bir araya getirin, ancak daha fazla puanla özel efektler oluşturmak için dört taşı da düzenleyebilirsiniz.


Jewel Crush Para Hilesi


Oynanış basit ve işlem kolay olsa da, daha sonra zorluk artacak, kafanız karışacak ve görevi tamamlayamazsanız tekrar oynayabilirsiniz. Her seviyede, Jewel Crush size belirli sayıda oynama hakkı verecek ve zaman biterse ve hala tüm taşları yok etmediyseniz, oyunun hedeflerini fethedemeyeceksiniz. 


Jewel Crush Hile Apk


Bu nedenle, makul stratejiler oluşturmak ve 2000'den fazla oyun seviyesinin üstesinden gelmek için yenilikçi düşünme ve çevik manipülasyon uygulamanız gerekiyor.Yayıncı, oyuncular için deneyimi iyileştirmek için sürekli olarak birçok yeni özelliği güncelledi ve geliştirdi, ayrıca daha fazla geliştirmek için oyuna eksiklikler ekledi. 


Jewel Crush Apk indir


En yüksek puanı almak için önceki oyunlarda ekranı tekrarladığınızda sıkılmayacaksınız. Ancak Jewel Crush'ta, oyuncunun yeteneğine göre özelleştirmesi kolay olan birçok seviyeden oluşan bir macera olacaksınız. Ayrıca, arkadaşlarınızla birlikte deneyimler yaşayabilir ve büyüleyici mücevher dünyasındaki heyecan verici oyun alanına kendinizi kaptırabilirsiniz.


Jewel Crush indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Racing Car Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar