Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59] 1 Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59] 2 Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59] 3 Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59] 4 Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59] 5 Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [v1.59] 6

Woodcraft Island Survival Mega Hileli MOD APK [1.59] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Ada Macera Oyunları olan bu oyunda bir kahraman olarak oynayacak ve birçok zorlukla ve vahşi hayvanlarla karşılaşacaksınız.


Woodcraft Island Survival 1.59 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız sağlık hilesi
  2. Açlık yok
  3. Susuzluk yok

Woodcraft Island Survival, vahşi bir ortamda bir okyanus adasında hayatta kalan bir kahramanın hikayesidir. Şimdi ise uçak kazası geçirdiğiniz vahşi adada mahsur kaldınız ve etraftaki tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Buna ek olarak, kendinizi yüzyıllardır adada yaşayan insanlardan ve diğer vahşi yaşamdan korumanın bir yolunu bulmalısınız.


Woodcraft Island Survival v1.59 MOD APK


Bu tehlikeli macerada, güzel bir kız olan Linda'dan başka bir arkadaşınızdan yardım alamayacaksınız. Vahşi hayvanlar sizi takip ediyor ve her an onların bir sonraki yemeği olabilirsiniz. Yani, avlanan bir insan olmamak için, profesyonel bir avcı olmak için koşmak ve manuel önlemler aramak zorundasınız. Bu korkunç Woodcraft Island Survival oyununda hayatta kalmak için vahşi yaratıklardan kaçınabilir, koşabilir veya onları vurabilirsiniz.


Woodcraft Island Survival Para Hilesi


Bu oyun, vahşi kurtlar arasında avlanma becerilerinizi gösterebilmeniz ve gösterebilmeniz için size en maceralı şekilde meydan okuyacaktır. Barınak olarak ağaçları kesmek için tahta bir balta kullanabilir veya susuzluğunuzu gidermek için hindistan cevizi suyunu doğrayabilirsiniz. Deneyimlemek için vahşi bir yer arıyorsanız, o zaman bu oyun macera hayalinizi gerçekleştireceğiniz bir yer.


Woodcraft Island Survival Sağlık Hilesi


Korkunç hayvanlar yüzünden asla cesaretiniz kırılmamalı veya umudunuzu kaybetmemelisiniz, onlarla savaşmanın yollarını bulun. Yukarıda bahsedildiği gibi, baltanızı ağaçları kesmek için kullanabilir, ateş yakmak için odun elde edebilir veya yemek için ağaçtan elma almak için ağaçları kesebilirsiniz.


Woodcraft Island Survival Hile Apk


Aynı zamanda adadaki vahşi ayılar, kurtlar ve diğer bazı hayvanlardan kaçınmak için dikkatli olmanız ve etrafı kollamanız gerekir. Geceleri yaktığınız ateşler, tehlikeli hayvanları uzak tutmanıza yardımcı olacaktır. Avlanma becerilerinizi hayvanları öldürmek ve daha uzun süre hayatta kalmak için de kullanabilirsiniz.


Woodcraft Island Survival Apk indir


Savaş ortamı son derece çekici 3D olarak tasarlandı ve her şey önce oyunculara en gerçekçi hissi veriyor. Oyuncular, oyun içerisinde zengin görseller ve dramatik sesler ile birçok farklı ortamı deneyimleyecekler.


Woodcraft Island Survival indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Fancade APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar