King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [v1.16.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [v1.16.0] 1 King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [v1.16.0] 2 King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [v1.16.0] 3 King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [v1.16.0] 4 King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [v1.16.0] 5

King of Crabs Yengeç Hileli MOD APK [1.16.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi bir yengeçe dönüştürecek ve göreviniz yaşam için çok savaşmak ve bu toprakların hegemonyası olmaktır.


King of Crabs 1.16.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yengeç Hilesi. Tüm yengeçlerin kilitleri açıktır.

King of Crabs oyununa geldiğinizde gerçek bir yengeç kralı olacaksınız, şimdi burada eğlenceli ve zorlu maceralarla kendinizi ifade etme zamanı. Ayrıca bu zorlu yarışta diğer rakipleri geçmek için karakterinizi esnek bir şekilde hareket ettirebilmek için çevik operasyonlar hazırlamanız gerekecek ancak hedeflerinize ulaşmanız kolay olmayacak. Ayrıca, gücünüzü artırmak ve daha kolay kazanmak için arkadaşlarınızla da birleştirebilirsiniz.


King of Crabs v1.16.0 MOD APK


King of Crabs, macera yaşamanız ve yeni zorluklarla kendinizi ifade etmeniz için büyüleyici maceralarla dolu yeni bir dünyaya götürüldüğünüzde resmen başlayacak. King of Crabs size arka planı deniz kumla çevrili bir oyun alanı verecek ama burada sadece siz ve küçük yaratıklar var yani arazide hayatta kalabilmek için her şeyi yeniden inşa etmeniz gerekecek.


King of Crabs apk-PARA hilesi


Ayrıca, oyuncu bir yengeç haline dönüşecek ve sizin göreviniz yiyecek bulmak ve kazanmak için diğer rakiplerle savaşmak. Sahip olduğunuz yengeç oldukça omnivordur, bu nedenle ihtiyacınız olan ana yiyecek hindistancevizi, çilek ve diğer yengeçlerdir, bu nedenle hızlıca yiyecek bulmak için etrafı keşfetmeniz gerekir. Oyuncuların karakterlerini hareket ettirmek ve bu adada yeni alanlara ilerlemek için sadece basit işlemleri gerçekleştirmeleri gerekiyor.


King of crabs apk 1.15 0


Oyuncu ilk seviyeye ulaştığında zorluklar yavaş yavaş başlayacak, bu yüzden bu oyunda zorlukların üstesinden gelmek için yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek. King of Crabs, oyuncuları kendinize meydan okumanız için son derece zor mücadelelere yönlendirirken size dramatik bir oyun alanı sağlayacaktır. Ayrıca tehlike her zaman sizin için pusuya yatacaktır, bu nedenle her zaman etrafınızdaki tehditlere odaklanmalı ve tetikte olmalısınız.


King of Crabs Yengeç Hilesi


Daha büyük yengeçler hareket etmenizi zorlaştırıyor gibi görünüyor ve onlarla başa çıkmak için silahlarınızı kullanabilirsiniz. Oyun, diğer rakiplerle eğlenip savaşabilmeniz için oldukça çekici bir bağlamla kurulmuştur. Şimdi kendinizi gösterme ve yiyecek arama ve savaşarak hayatta kalma zamanı, ancak büyük yengeçlerle yüzleşmeye çalışmayın çünkü sizi bunaltabilirler.


King of Crabs Hile Apk


King of Crabs, yeni zorlukları deneyimlemeniz ve keşfetmeniz ve benzersiz hedeflere ulaşmanız için size çeşitli farklı oyun modları sunacak. Dost bir isme sahip ilk modda, hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan diğer hayvanlarla yaşamak ve karışmak için özgür olacaksınız, bu yüzden sadece diğer canlıları yakalamanız ve bölgede hayatta kalmanız gerekiyor. Ancak, bu modda çok fazla zorluk olmayacak, bu yüzden zorluklara tutkulu ve daha fazlasını deneyimlemek isteyen bir oyuncuysanız, Kral modu tam size göre.


King of Crabs Apk indir


Ayrıca, oyuncuların sürekli olarak diğer yaratıklardan gelen saldırılarla yüzleşmek zorunda kaldıkları ve hayatta kalan son kişi olana kadar her zaman, her yerde savaşmak zorunda kaldıklarında en şiddetli savaşlar burada gerçekleşecek. Ayrıca oyun size gözlemlemeniz ve dikkatli olmanız için bir enerji barı gösterecek çünkü eğer biterse baştan oynamak zorunda kalacaksınız.


King of Crabs Altın Hilesi


Ortak, S, Nadir, Mega Nadir ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla yeni öğe ve karakterin kilidini açabilirsiniz, bu yüzden hepsini almak için görevleri tamamlamaya çalışın. Ayrıca, her giriş yaptığınızda ve katıldığınızda, günlük ücretsiz dönüşler yaşayacak ve çekici hediyeler kazanma şansı için şansınızı test edeceksiniz. 


King of Crabs Apk Son Sürüm


Ayrıca, arenada kendinize güvenmek ve zorlu rakiplere karşı kazanmak için yeni silahlar da edinebilirsiniz. Buna ek olarak, oyun, katılmanız ve benzersiz haritalarda maceraya atılmanız ve yeni hedefler tamamlamanız için özel etkinlikleri sürekli olarak güncelleyecektir.


King of Crabs indir (MOD, Yengeç Hilesi)


Bir önceki android oyun European War 4 Napoleon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar